טיפולי אנרגיה
רפלקסולוגיה
רפואה סינית
פסיכותרפיה ואימון
נטורופתיה ותזונה
טיפולי מגע וגוף
הריון ולידה
מרפאת כאב אלטרנטיבית
טיפול בכאב
אבחון גלובלי

מרפאת כאב אלטרנטיבית

טיליה- מרפאת כאב אלטרנטיבית
טיליה מרפאת כאב אלטרנטיבית

מניסיוננו העשיר בקליניקת טיליה, בתחום הטיפול בכאבים כרוניים, אנו מוצאים כי שילוב מושכל בין טיפולי המגע האורתופדיה, פיזיותרפיה ובין דיקור סיני ייעודי מקצר באופן משמעותי את משך ההחלמה ואף משמר ביעילות רבה יותר את השפעת הטיפול לאורך זמן הן בכאבים ממקור שרירי והן בכאבים ממקור שלדי.

'טיליה', הינה קליניקה טיפולית, אשר פועלת בשיטה ייחודית הנקראת "טיפולי מעטפת". במרכז השיטה עומד מטפל אישי, מומחה, אשר מהווה את מרכז המעגל הטיפולי של הפציינט.  לאחר פגישת אבחון עם המטפל המומחה, תבנה מעטפת טיפולית מותאמת אישית עבור המטופל.

מאז החלה הקליניקה לפעול בשיטת "טיפולי מעטפת", אנו רואים שיפור ניכר ביכולתנו להשפיע לטובה על מצבים רפואיים בפרט ועל בריאות השלמה של המטופלים בכלל.

המעטפת משלבת מגוון טיפולים מתחום הרפואה המשלימה וטיפולי פיזיותרפיה אשר מטרתם המשותפת מכוונת ליצירת מנגנון טיפולי מיטבי עבור המטופל, בכדי לקדם את מצבו הרפואי ביעילות ובמהירות.  לשם כך, קליניקת טיליה מאחדת תחתיה מגוון רחב של מקצועות טיפול מתחום הרפואה המשלימה כגון דיקור סיני, צמחי מרפא, נטורופתיה, תזונה ומקצועות מגע וטיפולי גוף מכוונני מטרה טיפולית.

המטפל המומחה מלווה את המטופל באופן אישי בכל תהליך הטיפול, מנהל ומתאם עבורו את כלל טיפולי המעטפת והוא הכתובת המקצועית היחידה האחראית על כלל התהליך הטיפולי. הקליניקה עובדת עם תוכנת ניהול תיקי מטופלים מהמשוכללות הקיימות בארץ, על מנת לאפשר מעקב מתמיד ומקצועי אחר התקדמות הטיפול בכל אחד מטיפולי המעטפת.

סוגי טיפול:

פיזיותרפיה - טיליה - מרפאת כאב אלטרנטיבית ומכון לפיזיותרפיה
פיזיותרפיה
שיקום תנועתי אורטופדי
עיסוי רפואי
דיקור סיני
גלי הלם
טווינא
המטפלים שלנו

סוניה פורסטר

פיזיותרפיה

צופית ארמן

צופית ארמן

שיקום תנועתי אורטופדי

מתן חן

רפואה סינית , טווינא

עינת איזנמן

עינת איזנמן

שיקום תנועתי אורטופדי,
גלי הלם

צליל דאו - רפןאה סינית, שיאצו, דיקור קוסמטי

צליל דאו

רפואה סינית, שיאצו

להזמנת טיפול:
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן