טיפולי אנרגיה
רפלקסולוגיה
רפואה סינית
פסיכותרפיה ואימון
נטורופתיה ותזונה
טיפולי מגע וגוף
הריון ולידה
מרפאת כאב אלטרנטיבית
טיפול בכאב
אבחון גלובלי

צופית ארמן

שיקום תנועתי אורטופדי ~ פאשיקום ~ קנזיו טייפ~קרניוסאקרל
שיקום תנועתי אורטופדי ~ פאשיקום ~ קנזיו טייפ~קרניוסאקרל
שיקום תנועתי אורטופדי ~ פאשיקום ~ קנזיו טייפ~קרניוסאקרל
בשנת 2000 למדתי רייקי בהודו,
שם התחילה דרכי לעולם הטיפול.
לאחר מכן הוסמכתי גם בארץ בשיטה.
במשך השנים המשכתי ללמוד עוד כלים ושיטות טיפוליות מתוך סקרנות אבל לא חשבתי שארצה לעסוק בזה.
עניין אותי להבין איך הגוף עובד,
מה קורה בפנים,מה מערכת היחסים
שלנו עם הסביבה והעולם.

בשנת 2003 למדתי שנה רכיבה טיפולית במכללה ההוליסטית בכרכור והשתלמתי בסטאז בחוות טיפוליות. זו הייתה הפעם הראשונה שמצאתי שילוב בין שני עולמות שריתקו אותי- תנועה ושיקום.

 אל עולם היוגה והתנועה המודעת הגעתי בשנת 2006 ,אחרי כמה שנים של רכיבה על סוסים ועבודה פיזית מאומצת, עם המון פציעות וכאבים, חוסר גמישות ,כאבי גב ובירכיים.
תנועת כפיפה פשוטה קדימה הייתה קשה לי והבנתי שאני חייבת לשנות את העבודה עם הגוף שלי ולמצוא דרך לאזן בין הרצון לפרוק אנרגיה ולהיות פעילה לבין גמישות ומודעות גופנית.
כך התאהבתי בשיטת האשטנגה יוגה שנתנה לי קודם מענה פיזי לכמות האנרגיה שהייתי רגילה להוציא ואחר כך חיבור אל רבדים עמוקים יותר של המיינד והנפש.

סיימתי את לימודי הוראת היוגה בשנת 2010 והמשכתי ללימודי שיקום תנועתי אורטופדי- פאשיקום, אצל טל זיו. שיטת שיקום תנועתי אורטופדי, 'פאשיקום' מבוססת על אבחון תנועתי, איתור כשלים תנועתיים ושחרור נקודות 'טריגר פוינט' (נקודות כאב) בגוף.
בדרך זו אנו מטפלים בשורש הבעיה ולא רק בסימפטום, משפרים את מערך התנועה הכולל בצורה מהירה ותוך הורדת כאב.

מטרת הלימודים של שיטת שיקום תנועתי, פאשיקום היה הרצון שלי להבין איך לשכלל את יכולות הגוף ואיך לשחרר פציעות שגררתי. בשנת 2012 עברתי לגור בגואה, הודו,בין הייתר כדי לתרגל יוגה בצורה מסורתית ומעמיקה אצל מורה מקומי שפגשתי שם. בגואה התחלתי לטפל  ופתחתי את הקליניקה מתוך ההבנה שהגיע הזמן לטפל גם באחרים ושזה מה שאני רוצה לעשות- ללמד אנשים להתחבר לגוף שלהם, להתמודד עם כאבים ולאפשר ריפוי.

כיום אני מלמדת תנועה מודעת בעמותת ע'מך לניצולי שואה, מטפלת בקליניקת "טיליה", ובמסגרות פרטיות וממשיכה ללמוד ולהתפתח אצל מורים שונים בארץ ובעולם.

הכאב שלכם הוא נקודת מפנה וקריאה לשינוי.כשמוכנים לעבור דרכו מתחברים לגוף ואז ניתנת לנו הזדמנות לחזור למקומנו הטבעי–ממש כמו לחזור הביתה.

מאמרים: מהוא פאשיקום? , טיפול מיופאשיאלי- איך טיפול פיזי משפיע על המצב הנפשי-רגשי?, אימון רקמה רכה פאשיה , התמודדות עם פחד וחרדה בעזרת טיפול מיופאשיאלי , תרפיה מנואלית והגישה הטיפולית , הלוס ואלגוס – hallux valgus , מהו כאב וכיצד מתמודדים איתו?

שיקום אורטופדי , פאשיה , קנזיו טייפינג צופית ארמן קליניקת טיליה
שיקום אורטופדי , פאשיה , קנזיו טייפינג
צופית ארמן קליניקת טיליה
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן