טיפולי אנרגיה
רפלקסולוגיה
רפואה סינית
פסיכותרפיה ואימון
נטורופתיה ותזונה
טיפולי מגע וגוף
הריון ולידה
מרפאת כאב אלטרנטיבית
טיפול בכאב
אבחון גלובלי

עיסוי רפואי

טיפולי אנרגיה
רפלקסולוגיה
רפואה סינית
פסיכותרפיה ואימון
נטורופתיה ותזונה
טיפולי מגע וגוף
הריון ולידה
מרפאת כאב אלטרנטיבית
טיפול בכאב
אירידיולוגיה
עיסוי רפואי

העיסוי הקלאסי מבוסס על מספר טכניקות קבועות ולרוב מדובר בטיפול גוף כללי. בעיסוי רפואי המטרה היא לפתור בעיה קלינית/אורטופדית של מטופל, אינו מבוסס על טכניקה קבועה ולרוב מתמקד באזור אחד או שניים בעייתיים.

הטיפול בעיסוי רפואי מוכר כטיפול עמוק ויסודי היכול להתמודד עם מצבים מורכבים הכוללים שיקום וטיפול ממושך ומובנה במצבים כרוניים. באופן כללי גם אנשים בריאים יכולים להפיק תועלת מהטיפול. לעיתים רמת מתח גבוהה אינה באה לידי ביטוי בכאב, אולם רמת מתח גבוהה לאורך זמן יוצרת שינויים ברקמה הגורמים לנזק היוצר פתולוגיה (בעיה).

עיסוי שבדי הוא הבסיס לרפואי ומהווה הכנה פיזיולוגית של הגוף ונפשית של המטופל.

כאבים כרוניים/אקוטיים מתבטאים לעיתים בטריגר פוינטס (נקודות רגישות). טיפול בנקודות אלה עשוי להקל משמעותית על כאבים באזורים בעייתים כמו גב עליון ותחתון, צוואר, שכמות, שוק.

שחרור רקמות רכות (שרירים, גידים, רצועות) מסייע בהגדלת טווחי תנועה קיימים או החזרת טווח תנועה תקין למפרק אחרי ניתוחים שונים: בברך, שבר/נקע בקרסול, כתף קפואה.

עיסוי רפואי מהווה שיקום ויכול להקל על כאבים במקרים של :פריצת/בלט דיסק צווארית או מותנית, דלקות באזורים שונים כמו כתפיים, שכמות, מרפק, פציעות ספורט, שינויים ניווניים ועוד. מאחר וטיפול זה נותן מענה למצבים מורכבים וממושכים, מומלץ לטפל בבעיה במסגרת סדרת טיפולים. טיפול בודד או שניים לא יעילים במקרים הנ"ל.

חשוב לציין, הצלחת התהליך מבוססת על תקשורת ועל פידבק בין המטפל למטופל במהלך הטיפול: כיצד משפיעה טכניקה זו או אחרת על האזור הבעייתי (במידת הצורך בוחרים בשיטת טיפול אחרת) ע"מ להגיע לתוצאה הרצויה.

רוצה לקבוע
אולי יעניין אותך לקרוא...
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן