טיפולי אנרגיה
רפלקסולוגיה
רפואה סינית
פסיכותרפיה ואימון
נטורופתיה ותזונה
טיפולי מגע וגוף
הריון ולידה
מרפאת כאב אלטרנטיבית
טיפול בכאב
אבחון גלובלי

הילינג

המונח "הילינג" מתייחס למגוון שיטות ריפוי בעלות שורשים עתיקים. בשנים האחרונות, ובעיקר מהמחצית השנייה של המאה ה-20, היבטים שונים של תחום זה נחקרים יותר ויותר בעולם המערבי. בשנות ה-30' החל מדען רוסי בשם סמיון קירליאן להתנסות עם מצלמה אשר פיתח, שידעה לקלוט תמונות של ה"הילה" האנושית (השדה האנרגטי שסובב את גוף האדם), המוכרת במסורות המזרח מזה מאות רבות של שנים. בין היתר, הוא קלט באמצעותה תמונות של קרני אור היוצאות מאצבעות הידיים בעת פעולת זרימת האנרגיה.

בטיפולי ההילינג עובד המטפל על השדה האנרגטי של המטופל. על ידי סריקה באמצעות כפות ידיו הוא מסוגל לאבחן היכן ישנה חסימה או תקיעות של זרימת האנרגיה (שהיא מקור המחלה), ואז להחזיר איזון לשדה האנרגטי של המטופל באמצעות טיפול בהנחת ידיים. ההילר אינו מרפא באמצעות "כוחות" מיוחדים כלשהם, אלא משמש ככלי המסייע לגוף ולנפש "להיזכר" במצב המאוזן והטבעי שלהם ולמצוא את הכוחות הנמצאים בתוכם לריפוי המכלול.

הטיפול נעים ובעל השפעה מרגיעה ונעשה על ידי מגע פיזי עדין או ללא מגע פיזי כלל. הטיפול מועיל הן עבור תלונות של כאבים פיזיים, מחלות כרוניות וחולשה, והן עבור מצבים נפשיים.

מאת: יותם לביא

המטפלים שלנו
יותם לביא
יותם לביא

פסיכותרפיה הוליסטית
מנחה מדיטציה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן