טיפולי אנרגיה
רפלקסולוגיה
רפואה סינית
פסיכותרפיה ואימון
נטורופתיה ותזונה
טיפולי מגע וגוף
הריון ולידה
מרפאת כאב אלטרנטיבית
טיפול בכאב
אבחון גלובלי

®TRE – תרגילים לשחרור מתחים וטרואמה

אניה

קורס של 6 מפגשים ®TRE בתל-אביב לשימוש אישי

שיטת ה ®TRE היא למעשה סדרה של תרגילים חדשניים שעוזרים לגוף לשחרר תבניות שריר עמוקות של מתח וטראומה. ד’’ר דיויד ברסלי PhD, פיתח את השיטה המאפשרת אקטיבציה בטוחה של מכניזם רפלקסיבי טבעי של רעידות או רטט המשחררים מתח הכלוא בשרירים ומרגיע את מערכת העצבים. כשמתרגלים את השיטה בסביבה בטוחה ומבוקרת, הגוף מצליח לחזור לאיזון.

איפה?
"במרכז טיליה" רח' סעדיה גאון 24, תל-אביב

מתי?
מה 27/01/2017
בין השעות 8.30 ועד 10.00

לפרטים והרשמה 0722500493 

עלות?

₪500 בהקשמה מוקדמת עד ה- 20/01/2017
אחרי ה-550₪ 20/01/2017

אם כבר עברתם קורס עם אניה, ניתן להצטרף לשיעורים בודדים או לכל השיעורים בעלות של 75 ש"ח לשיעור על בסיס מקום פנוי – בתיאום מראש

אניה בלום - פיזיותרפיסטית מוסמכת, מורה לTRE במרכז "טיליה לרפואה משלימה.
אניה בלום – פיזיותרפיסטית מוסמכת, מורה לTRE במרכז "טיליה לרפואה משלימה.

על אניה בלום

אניה בלום היא מטפלת ה- ®TRE המוסמכת הראשונה בישראל ומדריכת מטפלים בשיטת®TRE מוסמכת. אניה השלימה את לימודיה אצל מייסד שיטת ה- ®TRE, דר' דיויד ברסלי, במהלך לימודיה שימשה גם כסייעת בקורסים, והיא ממשיכה להשתתף בהדרכה שוטפת מאז תחילת היכרותה עם שיטת ה-®TRE  בשנת 2011.

כיום, אניה היא שותפה מנהלת של קליניקה לפיזיותרפיה בנתניה. את הכשרתה כפיזיותרפיסטית מוסמכת למדה בעיר הולדתה, דבלין, אירלנד (אוניברסיטת דבלין, טריניטי קולג'). לאחר סיום לימודיה, עבדה במכון קסלר לשיקום, בית חולים מוביל בתחום השיקום בניו ג'רזי, ארה"ב. לאחר מכן עבדה בבלגיה ולפני הקמת הקליניקה בשנת 1994, עבדה בבית לווינשטיין, בית חולים לשיקום ברעננה.

ניסיונה הרב הכולל יותר מ-20 שנות עבודה כפיזיותרפיסטית המטפלת באנשים שחוו טראומות גופניות שונות, לימד את אניה, ממקור ראשון, שמתחים נפשיים ופיזיים קשורים אלה באלה באופן הדוק. עבודת הפיזיותרפיה שלה ידועה ומוכרת בישראל, במיוחד בתחום שיקום וסיוע לאנשי צבא לשעבר. בנוסף, השלימה השתלמויות בתחום האורתופדיה, בטיפול נוירולוגי, בגריאטריה ובטכניקות מיופאציאליות. כבר בתחילת דרכה המקצועית הבינה אניה שישנו צורך בשילוב היבטי טיפול שונים בכדי לפתח גישה אפקטיבית והוליסטית שלמה. ולכן הוכשרה גם כרפלקסולוגית מוסמכת ובעיסוי תאילנדי רפואי (בבית הספר לעיסוי, וואט פו, בנגקוק).

כיום, אניה מלמדת את שיטת ה- ®TRE  ליחידים ולקבוצות, מנחה סדנאות ומדריכה מטפלים מוסמכים בשיטת ®TRE ברחבי ישראל.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן