טיפולי אנרגיה
רפלקסולוגיה
רפואה סינית
פסיכותרפיה ואימון
נטורופתיה ותזונה
טיפולי מגע וגוף
הריון ולידה
מרפאת כאב אלטרנטיבית
טיפול בכאב
אבחון גלובלי

״אחרי החגים״

אחרי החגים מאת מוניקה אדלר- טיליה קליניקה טיפולית

תהליכי שינוי בחיים מתחילים ברגע אחד של בחירה. החלטה מודעת ללכת בדרך מסוימת. לעשות שינוי. שינוי מחשבה, שינוי פרדיגמה, שינוי אורח חיים.

הבחירה היא החלק הראשון והכי חשוב ואז מגיע החלק הקשה- העבודה.

יש מיליון דרכים לעשות שינוי ולכל אחד ואחת מתאימה דרך אחרת. לפעמים היא ברורה בהתחלה ולפעמים צריך לעשות כמה ניסיונות כדי למצוא את הדרך הנכונה.

אני רוצה להציע את האפשרות של תהליך טיפולי רפלקסולוגי כדרך לשינוי.

כפות הרגליים שלנו חשובות לאין שיעור- כולנו יודעים את זה וחשים את זה ביום יום. לפעמים אנחנו בעצמנו מרגישים שאנחנו צריכים לתת תשומת לב לכפות הרגליים- להרים אותן, לאוורר אותן, לעסות אותן, למרוח אותן בקרם ובעיקר לתת להן לנוח בסוף יום עבודה או מאמץ.

הרפלקסולוגיה מסבירה לנו גם למה זה כך-

בבסיס התורה הרפלקסולוגית עומדת ההבנה שהגוף שלנו משתקף על פני כפות הרגליים שלנו- בנוסף כפות הרגליים שלנו נמצאות בתחתית הגוף- הן נושאות את כל הגוף רוב היום- והמשא הזה מתבטא ונרשם על פני כפות הרגליים שלנו. הרגליים שלנו פוגשות את העולם כל הזמן וסופגות לתוכנו את הרשמים וגם פועלות מול העולם באופן שבו אנחנו מכוונים אותן ודרך מערכת הערכים וההבנה שלנו.

תהליך הטיפול הרפלקסולוגי- משלב בין מגע פיזי- תומך, מכיל ומטפל- לבין ליווי רגשי ומודע של המטופל במטרה לפתור בעיות פיזיות ו/או רגשיות ובהקשר של מאמר זה- גם של ליווי של תהליכי שינוי בחיים.

טיפול אבחון ברפלקסולוגיה- לירי אטיאס. טיליה קליניקה טיפולית

הטיפול הרפלקסולוגי נעשה על ידי לחיצות ומגע והוא מניע ומזרים את הדם ואת מערכת הלימפה, משפר את הסירקולציה ומסייע בניקוז של רעלים ופסולת מהגוף, מעודד את הגוף להתחיל תהליכי החלמה, משפר את מנגנוני ההתמודדות שלנו עם לחץ יומיומי וגם עם מצבי טראומה, מרגיע כאב ומלמד אותנו להתמודד עם כאב .

לא תמיד אנחנו יודעים מה בדיוק מונע מאתנו לעשות שינוי ולתקן בעיה, לא תמיד אנחנו יודעים בדיוק לזהות את הבעיה.

אבחון רפלקסולוגי עוזר לנו לאתר מקומות של קושי ודפוסי התנהגות וחשיבה שמקשים עלינו בחיים ולכוון את עצמנו מחדש. הטיפול הרפלקסולוגי שעיקרו מגע- יעזור לגוף לעשות את השינוי הנצרך לגוף. ההתבוננות של המטפל והמטופל יחד בכפות הרגליים משפרת את הקשב שלנו לגוף ומחדדת את ההתמודדות שלנו עם מצבי כאב ומצבי קושי וכל זה ביחד כמובן מוביל אותנו כמה שיותר קרוב לאיזון פנימי ושם מתחולל השינוי.

מזמינה אתכם להתחיל את השנה החדשה בבחירה מודעת בתהליך של שינוי. זה יכול להיות שינוי קטן ויכול להיות שינוי משמעותי יותר. אשמח ללוות אתכם בתהליך כזה.

מוניקה אדלר

רפלקסולוגית בכירה, הרבליסטית קלינית ומטפלת בפרחי באך.

https://www.tilia.co.il/product/%D7%98%D7%99%D7%A4%D7%95%D7%9C-%D7%94%D7%99%D7%9B%D7%A8%D7%95%D7%AA/

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן