טיפולי אנרגיה
רפלקסולוגיה
רפואה סינית
פסיכותרפיה ואימון
נטורופתיה ותזונה
טיפולי מגע וגוף
הריון ולידה
מרפאת כאב אלטרנטיבית
טיפול בכאב
אבחון גלובלי

ריפוי פראי של גינוי- סדנת דידג'ריברסינג עם מיכל ברז"ל כהן

דיגתסכימ/י להיות פראי/ת ? יש לך החופש להיות פראי/ת. את/ה מאפשרת לעצמך או לא ? האם את/ה מעניק/ה לעצמך חופש מוחלט להיות בשלווה מי שאת/ה ,תמיד ? זה נטול פוזות ופחדים מגינוי ומ"מה יגידו", פראות היא הוויה המתאפשרת רק בחופש מוחלט… הרפיה וריפוי יכולים להתממש רק במצב של התמסרות טוטאלית, נשימה משוחררת לוקחת לשם – – בואו איתי

Rebirthing & Healing sounds workshop. The subject : "Disapproval & wild Healing", Date :Monday May 25th 2015, hours 20:00-23:00, in a small group.
Ieader Michal Barzel Cohen- a certified Rebirther Breathworker, 36 years of experience, at "Tilia Healthy living center,Tel Aviv, Israel.
For details & registration – 072-2500493

מי לא היה/היתה רוצה להיות מסוגל/ת לרפא את עצמו/ה בקלות, מהירות ויעילות ממצבים פיזיים, רגשיים, מחשבתיים ואנרגטיים שאינם נוחים ונעימים לו/ה ? כולנו רוצים/ות. אז איך ?
תסכימ/י להיות פראי/ת ? יש לך החופש להיות פראי/ת. את/ה מאפשרת לעצמך או לא ?
האם את/ה מעניק/ה לעצמך חופש מוחלט להיות בשלווה מי שאת/ה ,תמיד ?
הרפיה וריפוי יכולים להתממש רק במצב של התמסרות טוטאלית, פראות היא הוויה המתאפשרת בחופש מוחלט . טוטאליות מתחברת לריפוי פראי ,יחד עם חופש מוחלט, בראשיתיות, מקוריות, שחרור שליטה, טבעיות, ראשוניות, והסכמה להיות מי שאת/ה, גם בקצוות, ובריק שבמהות אי הודאות, וכל זה בהסכמה אבסולוטית ואמון מוחלט.
זה ברור, נטול העמדות פנים, פוזות, פחדים מגינוי ומ"מה יגידו", נטול הסברים משכנעים שמטייחים התחמקויות , ובלי הכחשות , האשמות ודחיה לאחר-כך ול"יום אחד כש…" ובלי שום תנאים מקדימים כמו "אם…", וכיו"ב. כולנו חווינו גינוי באיזשהו שלב בחיינו, והתכווצנו עוד קצת ושוב עוד קצת עד שאזורים שלמים בנו נותרו מכווצים והתרגלנו ש"ככה זה" וש"כזה/כזו אני"…אבל זהו, שלא ! אפשר אחרת.
אפשרי ריפוי פראי. כששומעים את צירוף המילים הזה ישר מופעל הדמיון…עיצמו עיניים, נישמו עמוק ודמיינו כמה רגעים איך זה מרגיש להיות במצב של ריפוי פראי
מתי חווית לאחרונה משהו פראי ? על מה אמרת לאחרונה "זה פראי" ?

דידג'ריברסינג וריברסינג מאפשרים את זה. בזמן שאנו נושמים/ות בסשן ריברסינג אנו מאפשרים/ות לנו חופש מוחלט . הוייה פראית שקטה או רועשת או גם וגם…ואנו מתרגלים/ות את הבחירה להעביר תשומת ליבנו למה שמחזק בנו אנרגיית חיים.
את הכלים למימוש בחירותינו אני מזמינה להכיר ולתרגל !
ריברסינג –תירגול נשימה מודעת המבוסס על טכניקות נשימה עתיקות-יומין ששימשו לריפוי, טיהור והתקדשות רוחנית , שהותאמו לאדם בימינו , ומאפשר לנו "לקרוא" בנשימתנו ובגופנו איך מחשבות, רגשות, מתח פיזי וזיכרונות השפיעו ומשפיעים עלינו, לזהות דפוסי השינוי ,ובאמצעות תירגול מונחה המוביל לשינויים טבעיים וספונטאניים בעומק וקצב הנשימה -לאפשר את ההתמרה .כך נוכל לחוות שינוי מצב גלי המוח מתדרים "לחוצים"- גמא וביתא , לתדרי אלפא ותטא המזוהים עם מצבי רוגע, שחרור, טראנס, התרחבות רב- מימדית ומדיטציה עמוקה, יצירתיות ומנוחה. התהליך חוויתי ועוצמתי, ובסדנה הקרובה ישולבו במהלך הריברסינג צלילי כלי הנגינה העתיק המופלא דידג'רידו שתדריו יהדהדו וירטטו מעל, ליד ולתוך הגוף בעצמות ובדם ודרך כל הנוזלים- גופנו עשוי מכ-70% מים- עמוק גופנו ובגופי האנרגיה המעודנים מסביבו, ויאפשרו מסע עוקף שכל ב"זמן חלום"- לשחרור מתחים, איזון והרפיה עמוקה…ריפוי פראי.

לאופן הנשימה בריברסינג ואפקט הדהוד הדידג'רידו ככלי מרפא השפעה מיטיבה על בריאותנו. אני מוצאת כי שתי הדרכים עובדות נפלא ביחד ולכן חיברתי ביניהן.

הנשימה אינה דבר מובן מאליו. היא כלי עבודה לחיים, להרפיה וריפוי עצמי המאפשר תחושת רוגע, חופש ושמחת חיים. את זה נחווה בסדנה.

סדנאות דידג'ריברסינג מתקימות אחת ל-4-6 שבועות בימי שני בערב, סדנאות ריברסינג והילינג מתקימות כל יום שני, בכל מפגש נושא אחר.
עם מיכל צוות סייעים/ות מקצועי, ומדי פעם גם מוזיקאים/יות מרפאים/ות-בצליל אורחים/ות.

אידה רובין הנפלאה היא הפעם האורחת שלנו . מוסיקאית, דידג'הילרית ומטפלת נפלאה. מיכל ברז"ל כהן כותבת המאמר היא יוצרת, נושפת בדידג'רידו ומנחת הסדנה, ריברסרית מוסמכת הארגון הבריטי לריברסינג , מנחה ותיקה מעל 36 שנות ניסיון, מחלוצי/ות הריברסינג בארץ ובעולם. BA בוגרת אקדמיה "בצלאל" בדגש על "פסיכודינמיקה של יצירתיות"" , מטפלת בשילוב עם הילינג אנרגטי, טכניקות מגע, ביואנרגיה, צ'אנלינג, דידג'רידו, קערות טיבטיות, כלים קסומים ושירת מרפא.

הכל בסדר, מותר לחיות בשמחה פראית  להתראות !

להרשמה ופרטים נוספים 0722500493

מיכל ברז"ל כהן - ריברסינג
מיכל ברז"ל כהן – ריברסינג

יוצרת ומנחת הסדנה, שירת מרפא – מיכל ברז"ל כהן

מיכל ברז"ל כהן, ריברסרית יועצת ומנחה ותיקה, 36 שנות ניסיון, מוסמכת "החברה הבריטית לריברסינג" BRS . הוכרה כריברסרית בינלאומית ע"י מייסד השיטה מר לאונרד אור.  BA בוגרת אקדמיה "בצלאל" במיקוד פסיכודינמיקה של יצירתיות. יוצרת שיטת "רוגע", שירת מרפא מקורית, סדנאות ותהליכי גדילה אישיים 1 על 1 להגשמה עצמית. ריברסינג עם צלילים מרפאים בשילוב הילינג, עבודה שמאנית ,דמיון מודרך, ביואנרגיה ותהליכי בריאת מציאות.
פעילת איכות נשימה חיים וסביבה. יחד עם ארגון המתנדבים/ות שהקימה "ירוק במקום בטון" זוכת האוסקר הישראלי "הגלובוס הירוק" 2014 למצוינות בעשייה למען הסביבה.


www.re-.birthing.com ( האתר בתהליך שינוי)
כמו כן – באתר "טיליה"  www.tilia.co.il  -ב"חפש"-  מיכל ברז"ל כהן

פייסבוק :

rebirthing michal barzel cohen

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן