טיפולי אנרגיה
רפלקסולוגיה
רפואה סינית
פסיכותרפיה ואימון
נטורופתיה ותזונה
טיפולי מגע וגוף
הריון ולידה
מרפאת כאב אלטרנטיבית
טיפול בכאב
אבחון גלובלי

"קריאה להתעוררות"- סדנת דידג'ריברסינג ושירת מרפא עם מיכל ברז"ל כהן

סדרת סדנאות ריברסינג עם מיכל ברז"ל כהן בכל יום שני בשעה 20:00 להרשמה התקשרו 0722500493

חווית פעם שהתעוררת משיגרה בה חיית מבלי לזכור כלום? והכל, בכלל לא מובן מאליו, ושבעצם כל מה שידוע לך מהווה נקודה קטנה בתוך הלא-נודע שאינו מוכר לך כלל ?

יצא שהתעוררה תודעתך ?

ומה עשית עם ההתעוררות הזו ?

מתי ואיך אנו מתעוררים/ות משגרה בה חיינו מבלי לזכור שכלום לא מובן מאליו , ושהכל לא מובן מאליו ?

זוכר/ת משהו שקרה בחיים שלך מזמן, אתמול, בילדות, בצבא, בטיול – – שהיה קריאה להתעוררות ? ייתכן שתייגת אותו אז אחרת, אבל זה מה שזה היה.

 

הגוף זוכר פיזית כל מחשבה וכל רגש ואת השינוי ברמת האנרגיה שהיו שם, אז , כשזה התרחש.

בסדנת הדידג'ריברסינג הקרובה ננשום חיים ושחרור אל אותם מקומות בנו שהתכווצו סביב הזיכרון ההוא, הנשימה תאפשר לקריאה להתעוררות להעביר את המסר שלה,  ולנו עצמנו להשתחרר מסחיבת ה"גוויה" הרגשית, מחשבתית ואנרגטית של מעגל לא-סגור המבטא עצמו דרך איתותי-אזהרה בגוף ובמצבי הרוח , שאנו כשגרה מתעלמים/ות מהם כי יש לו"ז  ליומיום  ועניינים לסדר ו"לתקתק".

לא סתם קורים לנו דברים בחיים.

גם  כשמגיעות "בומבות"- שזה שם חיבה להפתעות בלתי צפויות ולא תמיד נעימות המוציאות אותנו מאזורי הנוחות שלנו, שייתכן וחלק מהם כבר מזמן לא באמת נוחים לנו, והתעלמנו בגלל ההרגל ובגלל פחד עמוק משינוי…כשהן מגיעות, זו לא מקריות.

"בומבה" היא חברה, היא קריאה להתעוררות.

באיזו צורה היא מגיעה, ה"בומבה" ? פרידה פתאומית כואבת ?  תשוקה חסרת-מנוח ?

מוות של מישהו קרוב ? תאונת דרכים ?  צורך ליצור ?  בעיה רפואית שפתאום מתגלה, או  מחלה ? באילו צורות הגיעו ומגיעות ה"בומבות"  שלך ?   ואם התעוררת, עם או בלי "בומבה", נשארת בערנות אחרי ההתעוררות, או שנשאבת בחזרה ל…לתוך מה ? להתנגדות להתפתחותך האישית. ליציאתך מאזור נוחותך.

התנגדות להתפתחות אישית עשויה להופיע בצורות שונות, והיא לעיתים מוסווית ברציונליזציה משכנעת והסברים מנומקים לוגית היטב. אבל ניסיונות ההתנגדות להישארות בערנות אחרי התעוררות אינם מועילים, כי נשארת השאלה הזו : האם התעוררת ממש, או ששוב הסתובבת לצד שני וזרקת את השעון המעורר הפנימי לפינה אפלה רחוקה נוספת בתקווה שהקריאה להתעורר תפסיק להישמע…שתצליח/י עוד קצת להתכחש ולהסתתר, עוד קצת  .

השאלה הזו… היא חוזרת, כי יש בה, שוב, קריאה להתעורר ! אין לאן לברוח, אין איפה להסתתר מהשאלה הזו.

והזמנה זו לאירוע הדידג'ריברסינג הקרוב היא בעצם קריאה נוספת לעולים לטיסה מס' אינסוף…והפעם טיסה להתעוררות והתאווררות בקווי דידג'ריברסינג  נשימה מודעת ושירת מרפא.

הנה טיפ היזכרות לזמן ההתעוררות : הכל שדות אנרגטיים רוטטים זוהרים שנוגעים, שמחוברים, שנמצאים אפילו זה בתוך זה, גם אנו כזה זה, וגם הדידג'רידו ,כך שבזמן הדידג'ריברסינג הדידג'רידו נמשך ומושך איתו את הנושף/ת בו – ישר אל בת/ן האדם בה/ו יש מקום המבקש להתאזן עקב קריאה להתעורר שלא נענתה בהתעוררות.

בסדנה, תשימו לב לאן יהדהד הדידג'רידו בכם, כוונו הנשימה לשם והתמסרו- – –

ריברסינג – שהינו טכניקה המשלבת שיטות נשימה, עוצמה ומודעות עתיקות-יומין באופן שהותאם לאדם בימינו, יחד עם דידג'רידו- כלי נגינה הנחשב לעתיק בעולם ומגיע מהאבוריג'ינים באוסטרליה, משמשים בעת שילובם יחד בסדנה, לבריאת שינוי מבחירה של גלי המוח מתדרים "לחוצים"- ביתא וגמא- לתדרי השלווה, המדיטציה העמוקה, היצירתיות והטראנס – גלי תיטא ואלפא.

באירוע דידג'ריברסינג הקרוב שנושאו "קריאה להתעוררות" מביאה ההתנסות בנשימות הריברסינג ובתדר הדידג'רידו בו זמנית, קריאה להתעוררות אל כל מקום בנו ברבדים הפיזיים, מנטאליים, רגשיים ואנרגטיים, וקריאה זו מעוררת ומפעילה תהליכי שחרור ושינוי .

האוויר וזרימת אנרגיית החיים המלאה המשוחררת יותר מכרגיל מגיעים לכל מקום בנו הודות לריברסינג ולדידג'.

שילוב שתי השיטות באופן שפיתחתי במהלך השנים מביא לאיזון ,שחרור וריפוי של מתחים, למנוחה עמוקה , שיפור הבריאות, ועוד.

נצא למסע עוקף-שכל, ב"זמן חלום"…נחווה שחרור שליטה נעים ורגוע, ונרגיש בבית בתוך הלא-נודע J

כייף לנו !  כך הכל הולך ונעשה קל יותר ויותר וכל השינויים שלנו מבורכים.

בואו/בואנה בהסכמה לאפשר הפתעות ושינויים, וללא ציפיות.

להתראות בשמחה

הסדנה מתקיימת בסעדיה גאון 24, מרכז טיליה לרפואה משלימה

להרשמה ופרטים נוספים 0722500493

מיכל ברז"ל כהן - ריברסינג
מיכל ברז"ל כהן – ריברסינג

יוצרת ומנחת הסדנה, שירת מרפא – מיכל ברז"ל כהן

מיכל ברז"ל כהן, ריברסרית יועצת ומנחה ותיקה, 36 שנות ניסיון, מוסמכת "החברה הבריטית לריברסינג" BRS . הוכרה כריברסרית בינלאומית ע"י מייסד השיטה מר לאונרד אור.  BA בוגרת אקדמיה "בצלאל" במיקוד פסיכודינמיקה של יצירתיות. יוצרת שיטת "רוגע", שירת מרפא מקורית, סדנאות ותהליכי גדילה אישיים 1 על 1 להגשמה עצמית. ריברסינג עם צלילים מרפאים בשילוב הילינג, עבודה שמאנית ,דמיון מודרך, ביואנרגיה ותהליכי בריאת מציאות.
פעילת איכות נשימה חיים וסביבה. יחד עם ארגון המתנדבים/ות שהקימה "ירוק במקום בטון" זוכת האוסקר הישראלי "הגלובוס הירוק" 2014 למצוינות בעשייה למען הסביבה.

פייסבוק :

rebirthing michal barzel cohen

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן