טיפולי אנרגיה
רפלקסולוגיה
רפואה סינית
פסיכותרפיה ואימון
נטורופתיה ותזונה
טיפולי מגע וגוף
הריון ולידה
מרפאת כאב אלטרנטיבית
טיפול בכאב
אבחון גלובלי

קורס אקסס בארס Access BarsTM

אקסס בארס - טיליה

אקסס בארס - טיליה

כמה שמחים אתם יכולים להיות?

מה הייתם רוצים לשנות בחייכם?

מה אתם יכולים ליצור שתמיד ידעתם שהוא אפשרי וכך צריך להיות?

אקסס בארס Access BarsTM

זוהי טכניקה המאפשרת התנהלות אחרת בעולם. כאשר אנו מתנהלים מתוך הרגשות, מחשבות והרגשות שלנו, אנחנו מוגבלים ע"י הדרך בה אנו תופשים את המציאות. אקסס בארס מאפשרת לשחרר את ההגבלות האלו, ולפתוח את התודעה שלנו לאינסוף האפשרויות הקיימות בעולם.

הפעלת הבארס נעשית ע"י מגע עדין ב-32 נקודות באזור הראש. היא מתחילה למוסס מטען אלקטרומגנטי המאוחסן במוח. מטען זה הוא האופן בו מאוחסנות כל המחשבות, הרעיונות, האמונות, השיקולים, ההרגשות והגישות שחשבת שהם חשובים בכל תקופת החיים.

הפעלת הבארס מפרקת את המקום בו אנו מתפקדים מתוך טייס אוטומטי במקום מתוך מודעות, מאפשרת להיות נוכח יותר בחיים שלך, כאשר העבר לא מקרין לתוך העתיד באותה הדרך. מאפשרת לשנות הכל, ולגלות אפשרויות במקום שאין אפשרויות.

תתארו לעצמכם שאפשר היה ללחוץ על כפתור שמכבה את הקול הזה בתוכנו שאומר לנו שאנחנו לא מספיק טובים או שאנחנו לא יכולים להגשים את מה שאנחנו חולמים עליו.

ואחרי שנטרלנו את הקול הזה, מה עוד אפשרי?

אז מזה אקסס בארס?

טכניקה אנרגטית לשיחרור חסמים ע"י מגע ב-32 נקודות בראש, שכל אחת מהן מייצגת תחום מסויים- לדוגמא: שליטה, יצירתיות, כסף, תקשורת, גוף, מיניות, תקוות וחלומות, משתחררת דחיסות אנרגטית שצברנו במשך חיינו בתחומים אלה.

אנרגיה זו מכילה בתוכה את האמונות, שיפוטים, דעות, מסקנות, וכל מה שאספנו בתחומים אלה. השחרור שלה מאפשר לנו לחיות אחרת, לפעול ללא כל המגבלות שאנו שמים על עצמנו, ולחוות יותר שמחה וחופש.

למה זה עוזר: הפחתת מתח וחרדה, כאבים פיזיים, שחרור ממחשבות טורדניות, שינה טובה יותר, הפרעות קשב וריכוז, יותר שמחה וקלילות, יצירת יותר מרחב ואפשרויות בחיים, ועוד הרבה יותר.

ככל טכניקה אנרגטית לא ניתן לצפות את תוצאות הטיפול. האנרגיה פועלת על כל אדם כפי שהוא זקוק, ומשחררת את מה שהוא מוכן לשחרר. לאחד החיים ישתנו ללא היכר מטיפול אחד, ולאחר יזדקקו יותר טיפולים בכדי לחוש בשינוי.

אקסס בארס הוא כלי אחד מתוך מטריה יותר רחבה הנקראת אקסס קונצסנס, והיא אוסף של כלים פרקטיים וטכניקות המרחיבים את התודעה, ומעצימים כל אחד ואחת לדעת את שהם יודעים בתוכם. אלו כלים משני חיים.

קורס אקסס בארס הוא קורס הנמשך 8 שעות, במהלכו נלמדת טכניקת האקסס בארס, ומספר כלים נוספים. בסופו ניתנת תעודה של עוסק/ת בארס.

עלות הקורס: 1,250 ש"ח
תאריך: 1.6.18 שעה 9:00

*נוער עד גיל 16 ללא עלות בהצטרפות למבוגר משלם
*נוער בגיל 16-18 מחצית המחיר המלא בהצטרפות להורה משלם
משתתף שחוזר על הקורס: 625 ש"ח (חצי מהמחיר המלא)
המחירים הינם קבועים ובינלאומיים

לפרטים נוספים 0722500493

על המנחה:

רויטל נחום

שמי רויטל נחום. אחות מוסמכת ומטפלת הוליסטית.
נשואה לשימי ואמא לשלושה.
ב-12 השנים האחרונות אני מטפלת במגוון שיטות הוליסטיות, במקביל לעבודתי כאחות מוסמכת.
את דרכי בעולם האלטרנטיבי התחלתי מתוך הצורך בחיפוש אחר זוגיות.בכלים שאספתי במהלך מסע חיי אני משתמשת ליצירת חיבור בין עולמות האנרגיה והרוח, לחיי היום יום.
מנסיוני כשמצליחים לעשות זאת, החיים הופכים לקסומים.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן