טיפולי אנרגיה
רפלקסולוגיה
רפואה סינית
פסיכותרפיה ואימון
נטורופתיה ותזונה
טיפולי מגע וגוף
הריון ולידה
מרפאת כאב אלטרנטיבית
טיפול בכאב
אבחון גלובלי

קונצרט תדרים מרפאים – החיבור לקונדוליני

אידה

"We want to leave with you a certain knowledge which will serve you , your personality , your reality , your own self.You will say : "how?" The more prana the body consumes ' the more wealth comes ' It is a simple law . : Yogi Bhajan 

Prana- כוח החיים 

Pran- זרע אנרגיה ראשונה -first unit 

Ayam- התרחבות expantion 

 

לנשום זה מפחיד – ברגע שאנו יוצאים מהרחם אנו נדרשים לנשום ועכשיו  והנה יצאנו לעולם כצינור ריק ומאושר המוכן להכיל ולקבל הכל .

הבקבוק שלנו מתחיל להכיל הסביבה הפחדים הרגשות המחשבות ואנו מטפחים לנו דפוסים לא לנו ומחשבות היצמדויות ובונים לנו כלוב מזהב לתפארת והנשימה אט אט פוחתת והאנרגיה אוזלת – בנינו לנו בית פנימי של " אני יודע " אני צודקת " ולמי יש זמן לנשום ? הרגשות לוקחות את הספייס המרחב שלנו הפחדים המתחים והנשימה נעתקת כל פעם מחדש !! אז למי יש כוח ??? אז מה עכשיו ? לידה מחדש !! מה אנו בוחרים ??

אני מזמינה אתכם למפגש מרתק בוא נתרגל נפנים פנימה את העובדה שאם אני בוחר בלידה חדשה אני חייב להתמיד בנשימה עוברית חלקה ופשוטה כל הזמן החשוב לזכור את מילותיו של יוגי בהג'ן – "קחו שלוש נשימות עמוקות כל 31 דקות במהלך כל היום !! "

 בסדנא נבין את הקשר בין נשימה לשפע לעשיית כסף ממקום של הוויה ממקום של הנאה בדרך ולא לסבול עד המטרה .. להבין שפרנה מביאה לנו שפע של אהבה כסף עשיה ופתיחה של עולם חדש. נבין את הקשר בין המוח שלנו  לנשימה שאינם ניתנים להפרדה .

אידה רובין – קונדליני יוגה

סדנאת יוגה קונדליני  בשילוב הצלילים הקסומים של הדידג'רדו  וקערות טיבטיות בשילוב שירת מנטרות מרפאה בסדנה נתרגל קונדליני יוגה לתרגול יומיומי לקחת אחריות על גופנו ורגשותינו .להיות נוכחים בהווה בתרגול אינסופי הכיצד אנו השולטים במחשבות שלנו בתת מודע שלנו ולא להיפך !! נתרגל היכולת שלנו להיות במודע    ונקבל טיפים לחיינו היום יומיים הרצופים במהירות המחשבה מתח ודאגה ! 


קונדליני יוגה- היוגה של התודעה  

שיטה זו מלמדת אותנו כיצד לחזק את מערכת החיסון שלנו , להקנות חיוניות לבלוטות הלימפה לאזן את מערכת העצבים שלנו , להשיג סירקולציה טובה של מערכות הדם והלימפה ומודעות להשפעת הדפוסים עלינו בחיי היום יום.
כאשר אנרגיית הקונדליני פעילה אנו בחיבור אמיתי ועמוק עם ההוויה שלנו עם מי שאנו באמת ללא מסכות והגנות ודפוסים ישנים לא משרתים אנו חשים ועוברים שינוי אנרגטי המשפיע על ההילה שלנו .
כאשר קיימת פתיחות זו הדברים אכן קורים לנו ושפע נכנס לחיינו בכל הרבדים.

בסדנא נערוך תרגול נשימות ותרגול גוף ( אסאנות)אשר נוכל לישם ביום יום לקחת אחריות על החיוניות הגוף הנשמה שלנו . נערוך יחד מדיטציה ולאחר מכן  נשכב נרפה לסשן שוואסנה ארוך בצלילי ריפוי ושירת מרפא אשר ירטיטו לנו התאים המערכות שנפתחו בתרגול , ואנרגיית התדרים תזרום בקלות והנאה פנימה ע"מ להביאנו לריפוי פיזי מנטלי רגשי ורוחני.

 

01_Dafna T_2014אידה רובין

מורה לקונדליני יוגה, אמנית ויוצרת. מרפאה דרך קול, נשימות ותנועה, בשילוב צלילים ותדרים של כלי נגינה קדומים.  מנחה סדנאות לרפוי ושחרור, להיות מי שאנו להתחבר אל ה"לב"  . מטפלת בטכניקות מגע, עיסוי רפואי, רפלקסולוגיה הילינג דידג'רדו ורייקי.  מאפשרת חיבור אל ה"נשמה" בשחרור זכרונות ודפוסים מעכבים וחיבור אל ה"מקור" .מטפלת ועורכת קונצרטים בדידג'רדו, כלי ריפוי נוספים ושירת ריפוי בארץ וברוסיה .

תאריך: 12.9.2016 שעה 19:30

מקום: סטודיו טיליה, סעדיה גאון 22 ת"א.

מחיר: 120 שקלים (הרשמה מוקדמת 100 ש"ח עד ה- 9.9.16).

לרכישת כרטיסים לחץ כאן

לפרטים והרשמה: 072-2500493

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן