טיפולי אנרגיה
רפלקסולוגיה
רפואה סינית
פסיכותרפיה ואימון
נטורופתיה ותזונה
טיפולי מגע וגוף
הריון ולידה
מרפאת כאב אלטרנטיבית
טיפול בכאב
אבחון גלובלי

צלילות והגשמה עצמית – ריברסינג

סדנת ריברסינג הילינג וצלילים מרפאים בנושא - "מדיבורים לעשייה" של מיכל ברזל כהן תתקיים ב- 4/7 בשעה 20:00 בטיליה מרכז לרפואה משלימה.
ריברסינג עם מיכל ברז"ל כהן – כל יום שני בשעה 20:00 במרכז טיליה

קרה לך שהיה משהו, שרצית והתכוונת לעשות- ועד היום עוד לא זזת בשביל העניין הזה ולא הזזת אצבע ? ברור שקרה . ודווקא זה משהו שרצית לעשות באנרגיה טובה ובכוונה להיטיב, ומכל הלב – – –

למה זה כך ? מה קרה ? מה עצר ? והאם יש לנו נכונות -למרות כל ההסברים למה זה לא קרה – כן לתת תאריך יעד לתחילת ביצוע ?

אחרי שיצאנו לדרך, אנו כבר בתהליך ההגשמה, וכשנגיע למקום הבא, תהיה כבר תוצאה כזו או אחרת, ולרוב התוצאה לא תהיה בדיוק כמו שבתכניתנו הראשונית רצינו ליצור , אבל !- ויש יופי של אבל :

תמיד יציאה לדרך ההגשמה זו מתנת אהבה ובריאות לנו מעצמנו, שתאפשר המשך החיים ברווחה הנובעת מהידיעה, שלא משנה מה נהייתה התוצאה- אנו באמת ניסינו !

ותך כדי זה, למדנו על עצמנו משהו חדש, שלא ידענו קודם או שלא היינו מודעים לו. למשל, למדנו על רמת הצלילות של הראייה הפנימית שלנו את החזון שלנו, ועד כמה אנו רואים/ות אותו בצלילות בכל זמן ובכל מקום- גם בזמנים שהנסיבות משתנות.

תמיד נדע שבמקום להצטער על שלא העזנו, ושהחמצנו בגלל כניעה לחששות ופחדים ודחיינות, קמנו ועשינו מעשה סוף סוף , וצעד כזה קורה ברגע של צליליות מוחלטת ! .

כשאנו צלולים – "בראש צלול", "בדעה צלולה"- חווים בהירות ,רוגע וקלות. אם צריכים/ות לקלוט משהו- במצבנו הצלול יש לנו קליטה בהירה ומדויקת, ואם יש להגיע לתוצאות – במצב זה התוצאות שלנו משובחות.  כשהפוך- אנו בבלבול והתוצאות מבולבלות.

כאשר מים צלולים ניתן לראות אפילו כשאנו מחוץ למים מה בם, ואין צורך בציוד-צלילה.

כשאנו צלולים אנו יכולים/ות לראות מה בנו בבהירות מוחלטת וכנות עצמית שאין בה מקום לספק. הכל ברור.

ומה עם הצל ? הצלילות מכילה את הצל ורואה בו חלק מהכוליות השלמה, וכך זמני התעצבנות או חרדה למשל במהלך התהליך להגשמה – מתקצרים ומתמעטים.


כשקשה לנו להתבטא וכשאנו חושבים/ות על עצמנו כלא-צלולים/ות וכמוגבלי/ות הגשמה עצמית- הנשימה נעשית לחוצה, שטחית, רדודה, כמעט בלתי נשמעת ומורגשת, אנו כמעט נחנקים.

אנו לא זוכרים/ות להיות בהתבוננות צלולה על המתרחש ולהגיד לעצמנו לנשום חופשי ומשוחרר בזמנים שהכפתורים הפרטיים שלנו נלחצים בדרך בה אנו הולכים/ות.

וכן, יש קשר בין נשימה והגשמה עצמית.  כשהנשימה משתחררת- משתחררים הביטוי העצמי והיצירתיות ונעשים שוטפים יותר. עומסים רגשיים, מחשבתיים, אנרגטיים ופיזיים ועומסי זיכרונות "כבדים"- עוזבים בעזרת הנשימה את מערכותינו השונות ואנו חווים/ות הקלה משמעותית, רגיעה ומנוחה פנימית – ונהיה לנו קל וספונטני יותר ליצור, להגשים, ולבטא כמו שאנו רוצים/ות – בפעולה ללא מאמץ, בתנועה מתוך סקרנות, ובתשוקה !

ריברסינג- (לידה מחדש) שיטת הנשימה המודעת היא הילינג הפועל בעוצמה בכל הרמות, משחרר חסימות, מאזן ומרפא בזמן קצר יחסית, ומאפשר במהלך התהליך חיבור עמוק לחלקים הגבוהים בנו.

תהליך הריפוי המתרחש בסשן הינו ריפוי עצמי, ולכן עוצמתי ביותר, חוויתי ויעיל ומאפשר גם שחרור טראומות, פחדים ומעצורים שצברנו מרגע לידתנו ולאורך חיינו, בזמן שמקצבי ועומקי הנשימה המשתנים במהלך התרגול מאפשרים שינוי מצב גלי המוח מתדרים "לחוצים"- גמא ודלתא , לתדרי אלפא ותטא המזוהים עם מצבי רוגע, שחרור, טראנס ומדיטציה עמוקה, יצירתיות ומנוחה.

הטכניקה מבוססת על שיטות נשימה עתיקות יומין ששימשו לריפוי, טיהור והתקדשות רוחנית.

כל תרגול מסתיים במנוחה עמוקה מעבר לגבולות הזמן והמקום.

הקערות הטיבטיות הן ממשפחת הפעמונים. צלילן טהור וצלול- ואיכותו נובעת ממרכיבי סגסוגת המתכות מהן עשויה כל קערה, ומהמנגן/ת בה.

מקור הקערות בטיבט. צליליהן מביאים לרוגע, שחרור מחשבות, הרפיה עמוקה , איזון ואף מצב טראנס. הקערות מפיקות צליל מרכזי ומעליו עוד כמה צלילים עיליים=אוברטונים.

תדרי הקול המהדהדים מהקערות בזמן שמונחות על גוף האדם או מנוגנות לידו מחלחלים אל הגוף הפיזי ורוטטים בתוכו, בעצמות ובדם, עוברים דרך הנוזלים בגוף- הגוף מורכב מ-70% מים- ומתפשטים אל הגופים האנרגטיים שמסביב לגוף הפיזי. ההדהוד פועל להבאת מצבי גודש וחסר לכדי איזון, עד לתחושת מרגוע עמוקה .

הקערות מובילות את המנגן/מטפל בזמן שמתמסר לנתינה באמצעותן.

ניתן להשתמש בקערה אחת, שתי קערות ויותר. דרך העבודה של ההילר/ית אינטואיטיבית או בהתאם לתיאוריות ותפיסות שונות לגבי אופן השימוש בקערות.

בקערות משתמשים בעבודה רוחנית ומדיטציות, במוסדות שיקום למטרות טיפוליות, במוסדות חינוך ועוד.  בסדנה זו משולבות בעת תרגול ריברסינג. שתי הדרכים הנפלאות עובדות מצוין ביחד.

סדנאות ריברסינג והילינג מתקיימות מדי יום שני, בכל יום שני הנושא אחר . עם מיכל צוות סייעים/ות מקצועי.

להרשמה ופרטים נוספים 0722500493

מיכל ברז"ל כהן - ריברסינג
מיכל ברז"ל כהן – ריברסינג

יוצרת ומנחת הסדנה, שירת מרפא – מיכל ברז"ל כהן

מיכל ברז"ל כהן, ריברסרית יועצת ומנחה ותיקה, 36 שנות ניסיון, מוסמכת "החברה הבריטית לריברסינג" BRSS . הוכרה כריברסריתת בינלאומית ע"יייי מייסדד השיטה מר לאונרד אור.  BA בוגרת אקדמיה "בצלאל" במיקוד פסיכודינמיקה של יצירתיות. יוצרת שיטת "רוגע", שירת מרפא מקורית, סדנאות ותהליכי גדילה אישיים 1 על 1 להגשמה עצמית. ריברסינג עם צלילים מרפאים בשילוב הילינג, עבודה שמאנית ,דמיון מודרך, ביואנרגיה ותהליכי בריאת מציאות.
פעילת איכות נשימה חיים וסביבה. יחד עם ארגון המתנדבים/ותת שהקימהההה "ירוקק במקום בטון" זוכת האוסקר הישראלי "הגלובוס הירוק" 2014 למצוינות בעשייה למען הסביבה.

פייסבוק :

rebirthing michal barzel cohen

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן