טיפולי אנרגיה
רפלקסולוגיה
רפואה סינית
פסיכותרפיה ואימון
נטורופתיה ותזונה
טיפולי מגע וגוף
הריון ולידה
מרפאת כאב אלטרנטיבית
טיפול בכאב
אבחון גלובלי

צ'י – קונג בטיליה עם רוני ויסמן

%d7%a8%d7%95%d7%a0%d7%99-3
ציקונג עם רוני ויסמן, כל יום שישי ב- 9:00. טיליה מרכז לרפואה משלימה.

מהו צ'י-קונג?

צ'י קונג (צ'י = אנרגיית החיים, קונג = אימון, תרגול או עבודה עם אנרגיית חיים) תורת בריאות סינית עתיקת יומין והענף התנועתי של הרפואה הסינית, הרואה את האדם כמיקרוקוסמוס של העולם.
בעולם 5 יסודות הבאים לידי ביטוי גם באדם, באיברים השונים וברגשות. בנוסף, מיוצגים היסודות בגוף גם בערוצי אנרגיה (הנקראים מרידיאנים). באמצעות תנועות נעימות ורכות אנו מזרימים את אנרגיית החיים בגוף, משפרים את תפקוד המערכות הפנימיות ומאזנים את הרגשות. "צ'י קונג ליומיום מכניסים איזון לחיים" הנה שיטה ייחודית המביאה איזון, שלווה ואנרגיה רבה.
התרגול משלב מדיטציה וסדרות מגוונות בישיבה ועמידה. המפגשים נערכים לקבוצות ויחידים לצלילי מוסיקה רוגעת באווירה קסומה ומשתפת.

הצ'י קונג פשוט וקל לתרגול, ומתאימ לכל הגילאים (ילדים, נוער, מבוגרים וקשישים) הוא תורם לשיפור יכולות הגוף בחיי היום-יום ומשיב לגוף מהיכולות שאבדו עם השנים (כמו גמישות וקואורדינציה), ומאפשר  להתמודד ביתר יעילות מפגיעות ומחלות שונות.

הצ'י-קונג משפר את האנרגיה האישית ומעצים את היכולות הגופניות והנפשיות שלנו, מזכה אותנו בבריאות מאוזנת יותר ומסייע לנו בחיזוק וחיטוב הגוף ובשיפור היציבה.

בתרגילי הצ'י-קונג אנו משלבים נשימות עמוקות ביחד עם תנועות רכות ונעימות שאינן כרוכות בכאב ובמאמץ, באופן התורם מיידית לתחושה מופלאה של שחרור הגוף והנפש.

התרגול מתבצע בעמידה ובישיבה. כולל לימוד של סדרות תרגילים מסורתיות בשילוב תרגילי הרפייה ומדיטציה, לצלילי מוסיקה רוגעת.

הצ'י קונג זוכה כיום לביקוש ולהצלחה ברחבי העולם, בזכות השיפור הדרמטי שהיא מחוללת במצבם הגופני והנפשי של העוסקים בה.

%d7%a8%d7%95%d7%a0%d7%99-1
רוני ויסמן, מורה בכירה ומטפלת מוסמכת בצ'י-קונג. מגיעה לטיליה מרכז לרפואה משלימה.

רוני ויסמן, מורה בכירה ומטפלת מוסמכת בצ'י-קונג .
בעלת השכלה ברפואה סינית, בדמיון מודרך ותואר שני במנהל עסקים.
מפתחת שיטות ייחודיות לטיפול וריפוי עצמי: "מפתח החיים" ו"צ'י-קונג ליומיום מכניסים איזון לחיים" בעלת וותק של 15 שנים. מנחה סדנאות וקבוצות. מטפלת פרטנית ומלווה אנשים בתהליכי שינוי וריפוי. מאז לימודי הרפואה הסינית והצ'י-קונג, חל בה ובאורח חייה שינוי גדול. אחרי שנים רבות כאשת עסקים, החליטה לעשות מפנה ולשלב קריירה עם שליחות למען הגוף והנפש. התמחתה בסין בתירגול המֵרָפא, אותו לימדו בבית החולים הגדול ביותר לריפוי ללא תרופות  Huaxia Zhineng Qigong Clinic & Training Center* לימודים מעמיקים ומדהימים שהביאו ליצירת "מפתח החיים".

 

מזמינה אתכם להצטרף אלינו ולהנות מהצ'י-קונג ומ"מפתח החיים" שהביאו לחיים של אנשים רבים, איזון, שמחה, הרגשה טובה ושפע של אנרגיה טובה. ובעיקר אמונה בחיים ובמה שהם מביאים.

כל יום שישי ב- 9:00 ,בסטודיו טיליה – מרכז לרפואה משלימה.
לפרטים והרשמה:
טלפון 072-2500493
סניף תל אביב: סעדיה גאון 24.
אימייל: tilia@tilia-tc.com

 

 

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן