טיפולי אנרגיה
רפלקסולוגיה
רפואה סינית
פסיכותרפיה ואימון
נטורופתיה ותזונה
טיפולי מגע וגוף
הריון ולידה
מרפאת כאב אלטרנטיבית
טיפול בכאב
אבחון גלובלי

פשוט להיות-Just Be-מדיטציה|מודעות|קבלה עצמית|מיינדפולנס

פשוט להיות…Just Be ♡
מדיטציה|מודעות|קבלה עצמית|מיינדפולנס

יום חמישי 13.12 בשעה 19:30-21:15 במרכז טיליה עם רבקה

אני מזמינה אותנו לקחת רגע לעצמנו, רגע אחד להרגע ולהרפות.
לחיות בשלום עם עצמנו היא דרך חיים שנותנת לנו את האנרגיה שאנחנו צריכים בשביל לתפקד בחיים שלנו, ולהיות חלק משמעותי במשפחתנו, עבודתנו ועם החברים שלנו.

בכל יום ויום בחיינו אנחנו חווים סוגים שונים של רגשות והרבה פעמים אנחנו לא מביאים אליהם מודעות אלא מדחיקים אותם. לפעמים אנחנו במעגל של מחשבות אוטומטיות ששולטות בנו או שבלי לשים לב נכנסנו חזק לתוך איזשהו רגש כמו כעס או עצב.

על ידי כך שאנחנו לוקחים צעד אחורה ומסתכלים מרחוק על כל מה שמופיע בתוכינו ומחוצה לנו, אנחנו מתרגלים להיות במודעות והקשבה עם עצמינו ולפעמים רואים שהתופעות לא באמת שולטות בנו עד כדי כך. אנחנו נותנים למה שמופיע באמת מקום ובו זמנית מתרגלים להביא כוונה שאין צורך להזדהות לגמרי עם כל מחשבה או רגש, ונחזור לנשימה, העוגן שלנו. ואנו נעשה זאת בסדנה דרך מדיטציה שקטה עם התמקדות בגוף ובנשימה שלנו.

חלק מהתרגול הוא גם חמלה כלפי עצמי, וגם אם זה יציף בנו איזשהו קושי, נזמין את עצמנו להביא חמלה גם לקושי הזה. נתרגל "קודם כל לקבל", בלי שיפוטיות. גם אם אנחנו רוצים לשנות משהו, הרבה פעמים זה יותר קל לעשות זאת לא ממקום של היאחזות אלא ממקום של קבלת המציאות כפי שהיא כרגע, ומשם להזמין לעצמנו את החמלה לשינוי.

קבלת הרגשות שלנו כמו שהם עם הרבה חמלה גם יכולה לעזור לנו לקבל רגשות של אחרים בצורה טובה יותר, לחיות עם אנשים אחרים ביותר קבלה ורוגע ולפתוח הרבה אנרגיות חיוביות אצלנו למען אנרגיה של יצירה.

בנוסף הסדנה תכלול גם הסברים על תרגול המדיטציה. התרגול עצמו ייעשה בישיבה, ויהיה מקום גם לשיתופים אישיים של המשתתפים וגם מקום לשאלות. מתרגשת מאוד לראות אתכם! ?

מי אני?

יום שלישי בערב עם רבקה
יום חמישי בערב עם רבקה

שמי רבקה, במקור מגרמניה וגרה בארץ 8 שנים. מורה לריקודים לטיניים וסוגים שונים של מדיטציה. מנחה כבר כמה שנים סדנאות שמטרתן ללמוד לפתח יותר מודעות, אמפטיה ואהבה לעצמנו ולאחר. מעבירה גם סדנאות רב תרבותיות שמוגשות בעברית, ערבית, אנגלית וגרמנית בארץ ובאירופה בסוגים שונים של אמנות גם דרך עמותה (זכרון העתיד Memory of the Future ذاكرة المستقبل)
בקרוב גם אפרסם סרטונים על דף הפייסבוק שלי עם יותר הסברים ושיתופים אישיים בקשר למדיטציה ?

תשלום :
תרומה מומלצת של50 שקלים. אבל אם קשה לכם כרגע לממן את זה אז מוזמנים באהבה לשים גם פחות, אני לא רוצה למנוע מאף אחד את ההגעה לאירוע. וכמובן שאשמח לתרומה של יותר למי שמרגיש. תהיה קופסת שפע מוצנעת בצד וכל אחד מוזמן לשים בסוף לפי כמה שהסדנה הייתה בעלת ערך עבורו

להרשמה יש לשלוח הודעה פרטית ל0722500493

להתראות בסטודיו טיליה,

סניף סעדיה גאון 24.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן