טיפולי אנרגיה
רפלקסולוגיה
רפואה סינית
פסיכותרפיה ואימון
נטורופתיה ותזונה
טיפולי מגע וגוף
הריון ולידה
מרפאת כאב אלטרנטיבית
טיפול בכאב
אבחון גלובלי

ערב מבוא – קורס פסיכותרפיה אינטגרטיבית – פסיכותרפיה חווייתית

קורס-הכשרת-מטפליםבמהלך הקורס השנתי להכשרת מטפלים בפסיכותרפיה אינטגרטיבית המתחיל בחודש יולי נלמד פסיכותרפיה חווייתית.

אתם מוזמנים להצטרף אלינו לערב חווייתי שמאפשר טעימה מעוצמתו של הכלי הטיפולי הזה ודגשים לנוכחות, תקשורת וטרנספורמציה.

בסיס לכל תהליך טיפולי בין מטפל למטופל הינו "נוכחות אוהבת". היכולת לראות את  המטופל ב"עיניים טובות" ללא שיפוט ולהאמין בתהליך השינוי שכבר החל מן המבט הראשון.

פסיכותרפיה חווייתית – באמצעות תשומת לב המופנית לעולמנו הפנימי אנו מגיעים אל החלל בתוכנו שבו תשומת הלב חופשיה ונעה בצורה אורגנית בין התחושות, הרגשות והמחשבות. במסע החקירה פנימי אנו מגלים את הצורה בה האדם מארגן את חוויית המציאות שלו ומגלים היכן יש הנחות יסוד, מנגנונים ואסטרטגיות שפותחו בעבר שכעת לא משרתות יותר ומאפשרים לטרנספורמציה להתבצע.

בצורה תומכת וקשובה אנו נתחבר לרגע ההווה וניצור קשר עם מה שחי בתוך המטופל ברגע הזה. דרך האמון ותחושת הביטחון בין המטפל למטופל אנו נעמיק לתוך חקירה טבעית ללא יעד שתקדם את התודעה לכיוון אותו היא מבקשת.

הערב יתקיים בסטודיו "טיליה" ברחוב סעדיה גאון 24 בתל אביב ב 09.06.2016 בשעה 19:00 בערב

נשמח לראותכם אתנו.

 

שחר כספי אומנות האהבה תהליכי התפתחות ליחידים וזוגות טיליה קליניקה טיפולית
שחר כספי אומנות האהבה
תהליכי התפתחות ליחידים וזוגות
טיליה קליניקה טיפולית

על מנחה הקורס – שחר כספי:

מייסד בית הספר לאמנות האהבה ומוביל סמינרים וסדנאות בארץ וברחבי העולם. מנחה קורס שנתי להכשרת מטפלים ומלווה תהליכי התפתחות של יחידים וזוגות.

שחר התחיל את חייו הבוגרים בשירות צבאי אינטנסיבי של שבע שנים כלוחם ומפקד צוות ביחידת שלדג. לאחר השחרור נכנס אל העולם העסקי והקים עם שותפים רשת בתי קפה ומסעדות בקוסובו. לאחר תקופה עמוסה ושואבת בעולם העסקי, התחילו להתעורר בו שאלות לגביי מי הוא ומה ייעודו. בעקבות השאלות הללו שחר יצא למסע ארוך של למידה וחקירה פנימית.

שחר למד במשך כשנתיים בבית הספר למדיטציה וקבלה מעשית בסן מרכוס, גואטמלה עד שהוכשר כמורה למדיטציה וחלימה צלולה. במשך תקופה זו עבר תהליכי התבודדות ארוכים של 40 ו 90 ימים שבהם זכה להכיר לעומק את החיבור בין הראש, הרגש והגוף. מתוך התבוננות על "מערכת ההפעלה" שלו ו"ארגונו הפנימי" פיתח שיטה לתרפיה אינטגרטיבית שהביאה תוצאות יוצאות דופן בתהליכים אישיים וקבוצתיים. שחר למד והתמחה בפסיכותרפיה, טיפול בריברסינג, קואצ'ינג, טנטרה ושאמאניזם.

"דע את עולמך ונר יאיר דרכך, דע את עצמך והעולם כולו יאיר"  

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן