טיפולי אנרגיה
רפלקסולוגיה
רפואה סינית
פסיכותרפיה ואימון
נטורופתיה ותזונה
טיפולי מגע וגוף
הריון ולידה
מרפאת כאב אלטרנטיבית
טיפול בכאב
אבחון גלובלי

עוצמה אינסוף – ריברסינג

מרגיש/ה לפעמים עוצמות של אנרגיות מטורפות שלא יודע/ת מה לעשות איתן ? זרמים של חשמל  משתולל ? מתחים ? התנגדויות ? סערות רגש אדירות ? זה יכול לקחת אותנו לגבהים מופלאים ולפעמים -לתהומות…
איך נהיה בעוצמות אלה ועוד יותר אדירות באופן שנכיל אותן הכי בקלות והנאה ובאופן הכי מיטיב,  מבלי להתפרק ומבלי להיות הרסניים לעצמנו, ונתעל אותן ליצירתיות ולהרחבה של יכולת ההכלה שלנו באופן שמתממשים עוד אושר ועושר מכל הסוגים, תוך איזון דינאמי ושלוה בחיינו ?

כשהאנרגיה העוצמתית גבוהה באופן מרומם-נפש ונעים עבורנו, אנו מתענגים על ההתנסות.   אך מה אם בשלב מסוים איננו מסוגלים ליהנות עוד מהשפע הגובר, וזה מציף אותנו ? ומה קורה עם חוויה זו או אחרת שמתסכלת באופן עוצמתי ? מה אז ?     תסכול שהינו מחוסר אפשרות לפורקן הופך ללחץ מתגבר, ואז יכול להתחיל השלב של "להיות בעצבים", "השתגעות", דחף להחריב , "דם רע"…בא לפוצץ את הצורה למישהו או משהו או לריב או לצרוח ולא חשוב איפה את/ה נמצא/ת וכמה זה יביך ואפילו "יפדח" את מי שאיתך או בסביבה …וגם אותך. נכון.     אוקיי לא אז לא נפוצץ, ומה אז ?

אם נצליח להיות במודעות בקטעים האלה, נחזיק שליטה עוד קצת , אז ? ננשום עמוק רגע, ומה אז ?  נחפש פתרון. אבל איזה , ושיהיה במידי ?  דוגמאות לפתרון :                                                                                                                               למשל, אם ידוע שיש מסיבה אש וברור שהכל שם יהיה ניצוצות וחשמלים ? קדימה לשם לרקוד כאילו אין מחר ! ההשתוללות תעיף החוצה ותאזן קצת את הפיצוץ האנרגטי שאנו עוברים/ות …או פתרון של לעשות ספורט, או מדיטציה אקטיבית, או להתקשר לחבר/ה, לצרוח לתוך כרית , ויש כאלה ש"ישאבו" כמויות מזון, ואלה שייקחו אלכוהול ו/או סמים – כל אחד/ת והתגובות שלו/ה.

ולמה כל זה ?  כי כל אחד/ת מאיתנו הוא/היא מוליך של זרמים חשמליים , יש בנו זרם חשמלי שנוצר מעצם העובדה שיש בנו הפרשי פוטנציאלים בין נקודות שונות ומגוונות בתוכנו ! והכל בתנועה. שגם יוצאת מאיזון…                                                     אנו הננו המוליך – ממש כמו התיל המתלהט בנורת חשמל – ולפעמים כמות המטען שעוברת ביחידת זמן דרך חתך הרוחב של עצמנו היא ענקית ביחס למה שאנו רגילים שעובר בנו בדרך כלל.

יש בנו תנועה מכוונת של נושאי מטען חופשיים שהינם גם רגשיים וגם מחשבתיים וגם פיזיים כולל הורמונליים, ועוד, והכל- אנרגיות בתנועה בדחיסות משתנה לפי הלהט בנו… זה קורה כמובן גם בשדה האלקטרו מגנטי הבלתי נראה (לעיני רוב הא/נשים) שיש סביב גופנו , גם שם מתקיימים זרמים חלקים ושלווים ו/או התאבכויות והשתוללויות.                                                                                                                                                                                                                                   כתוצאה מכך בן/בת אדם עשוי/ה להרגיש לפעמים את השקט והנעימות של רוגע והרמוניה, ולפעמים שממש הולך/ת "לאבד את זה", וה"זה" הוא האיזון הדינאמי שאתו אין הרגשה של אני הולך/ת להשתגע/להתפוצץ.

בזמן ריברסינג אנו מאפשרים/ות לאזן באמצעות נשימה מודעת ומעגלית, באופן דינאמי ובטוח, את ההולכה של מטענים בנו, ואת תוצאותיה. שירת המרפא המושרת בזמן הריברסינג משרה שלווה ונעימות מתוקה ותורמת את חלקה לאינטגרציה מלאה של כל מרכיבי מה שהתרחש בזמן הריברסינג.                                                                                                                                                                                                                                                                                                       התירגול תמיד מסתיים במנוחה עמוקה ושלווה עמוקה.

השתמשתי במאמר במונחים מתחום החשמל, המשמשים אותנו בדיבור יומיומי בהשאלה בהקשר גוף-נפש

סדנאות ריברסינג והילינג מתקיימות מדי יום שני, בכל יום שני הנושא אחר . עם מיכל צוות סייעים/ות מקצועי.

ריברסינג – קליטה, הכלה, עיבוד ושחרור

להרשמה ופרטים נוספים 0722500493

מיכל ברז"ל כהן - ריברסינג
מיכל ברז"ל כהן – ריברסינג

יוצרת ומנחת הסדנה, שירת מרפא – מיכל ברז"ל כהן

מיכל ברז"ל כהן, ריברסרית יועצת ומנחה ותיקה, 36 שנות ניסיון, מוסמכת "החברה הבריטית לריברסינג" BRS . הוכרה כריברסרית בינלאומית ע"ייי מייסדד השיטה מר לאונרד אור.  BA בוגרת אקדמיה "בצלאל" במיקוד פסיכודינמיקה של יצירתיות. יוצרת שיטת "רוגע", שירת מרפא מקורית, סדנאות ותהליכי גדילה אישיים 1 על 1 להגשמה עצמית. ריברסינג עם צלילים מרפאים בשילוב הילינג, עבודה שמאנית ,דמיון מודרך, ביואנרגיה ותהליכי בריאת מציאות.
פעילת איכות נשימה חיים וסביבה. יחד עם ארגון המתנדבים/ות שהקימההה "ירוקק במקום בטון" זוכת האוסקר הישראלי "הגלובוס הירוק" 2014 למצוינות בעשייה למען הסביבה.

פייסבוק :

rebirthing michal barzel cohen

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן