טיפולי אנרגיה
רפלקסולוגיה
רפואה סינית
פסיכותרפיה ואימון
נטורופתיה ותזונה
טיפולי מגע וגוף
הריון ולידה
מרפאת כאב אלטרנטיבית
טיפול בכאב
אבחון גלובלי

סיפור הצלחה – זירוז לידה ע"י דיקור וטווינא

ד' בת ה27 הגיעה אליי בהריון בשבוע 40+ עם כאבי גב עזים, עקב שבר בעצם הזנב, שליוו אותה במשך כל ההריון והתגברו לקראת סופו מפאת הכובד והמשקל ובלחץ מאוד גדול ללדת ללא כל רצון להגיע למצב בו היא צריכה להשתמש באחת מהשיטות הקונבנציונליות הקיימות לזירוז לידה.

הטיפול ארך כשעה והוא כלל בתוכו דיקור של נק' להרגעה ושחרור (הפחתת רמת הלחץ חשובה מאוד מפני שבעקבותיו עולה רמת האדרנלין אשר גורם לעיכוב שחרור של אוקסיטוצין המעודד לידה), נק' המושכות את האנרגיה כלפי מטה ונק' הגורמות להפרשת הורמונים הגורמים לכיווץ הרחם ופתיחתו. בנוסף לדיקור שילבתי בטיפול עיסוי טווינא באיזור הגב התחתון והרגליים. כבר בלילה החלו לד' צירים ויום למחרת היא ילדה.

"בשבוע 40+ ללא כל סימני לידה מיואשת אחרי צעידה כל יום בים, קפיצה על כדור פיזיו, עלייה וירידה במדרגות הבניין וכמעט נכנעת לשמן הקיק הידוע לשמצה הפנו אותי לאורטל חמו, בתור אדם סקפטי לא הכי האמנתי אך החלטתי לנסות. אורטל הגיעה אליי ביום שני אחר הצהריים ועשה לי דיקור ועיסוי במקצועיות ואהבה ואחרי 8 שעות החלו צירים ובבוקר כבר החזקתי תינוקת מהממת בידיים. תודה רבה לך אורטל על הכל!!! ממליצה בחום!!!"

הטיפול מותאם לכל אישה לפי אבחנה סינית שנעשית ע"י דופק ולשון ובהתאם למצבה.

כתבה: אורטל חמו- מטפלת ברפואה סינית

 

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן