טיפולי אנרגיה
רפלקסולוגיה
רפואה סינית
פסיכותרפיה ואימון
נטורופתיה ותזונה
טיפולי מגע וגוף
הריון ולידה
מרפאת כאב אלטרנטיבית
טיפול בכאב
אבחון גלובלי

סדנת ריברסינג הילינג ושירת מרפא בנושא "קבלת היש"

סדנאות ריברסינג בכל יום שני בשעה 20:00 עם מיכל ברז"ל כהן
סדנאות ריברסינג בכל יום שני בשעה 20:00 עם מיכל ברז"ל כהן
סדנאות ריברסינג בכל יום שני בשעה 20:00 עם מיכל ברז"ל כהן

ריברסינג מבוסס על שיטות נשימה עתיקות-יומין ששימשו לריפוי, טיהור, איזון והתקדשות רוחנית.
בסדנה הקרובה שנושאה הוא "קבלת היש" ננשום בזמן הריברסינג את הנשימה המודעת בהשפעת תדרי צלילי מרפא שיהדהדו ויושרו ליד על ומעל גופנו, נשתחרר בזמן שמעבר לזמן , נצלול ונעוף כמו שאנו רוצים/ות בעת שאנו רגועים/ות ומאוזנים/ות : באהבה.
אפשר להירגע, שום דבר לא בשליטה
You can relax, nothing is under control
מה אם משהו לא צפוי, גדול או קטן, יקרה ? איך נגיב ? מה נעשה ? האם נבחר להתנהג בחביבות ואדיבות, עם שמחת חיים ואופטימיות ? או ש…מה?
כתבתי סדנה זו במיוחד בשבילנו לכבוד הוודאות של אי-הוודאות =הוודאות שנקראת "חיים".
מה אם נקום מחר בבוקר, נלך בעיניים חצי עצומות לצחצח שיניים ולהתקלח ובמראה תשתקף דמותנו ( מי זה ?!) כשעורנו זוהר בצבע סגול עם פסים אדומים ?
בסדנה ננשום על קבלת היש.

קבלו מה שכתבתי בהשראת הנושא "קבלת היש" –    "Acceptance of what is"

יש לך מגבת ? רחצת פנים הבוקר, התקלחת ? יופי ! עכשיו שאלה :
מה אם נקום מחר בבוקר, נלך בעיניים חצי עצומות לצחצח שיניים ולהתקלח ובמראה תשתקף דמותנו ( מי זה ?!) כשעורנו בצבע סגול זוהר עם פסים אדומים, ובתוך כך במראה נראה במקביל לאזור הכיור שלנו המשתקף בה כרגיל גם עולם אחר (מה זה ? איפה זה ? בצד שלי ? בצד אחר ? בכל הצדדים במקביל ?) לתוכו נוכל לעבור ולהיכנס ולשחות/לעוף/לצוף… ואם ניגע במראה ונקלוט את היד שלנו עוברת דרכה ונרגיש שזה מושך ונוכל להמשיך בעקבות היד, כן…(מה ??! .. ?! ) ?
ואז נביט דרך החלון בו מתוך שמיים בצבע ירוק זרחני יאירו אלינו באור נחמד שתים-עשרה שמשות בנוסף לשמש שלנו שתיראה ענקית, חיוורת עם הילה צהובה ערפילית המתרחבת ומתכווצת וממנה עולות מזרקות אור זרחניות סגולות ורודות לכל הכיוונים (בדיוק), מה אם ?

מה אם במחר בבוקר אחר נקום והכול כרגיל, נצא החוצה או נישאר בבית – ומשהו לא צפוי יקרה ? איך נגיב ? מה נעשה ? האם נזכור לבחור להיות – גם כלפי עצמנו – חביבים/ות, אדיבים/ות, מלאי/ות שמחת חיים ואופטימיות – או שנגלה צדדים אחרים בעצמנו, צדדים-לא-סימפטיים, שאף פעם לא יצא לנו לדעת שיש בנו ?
האם ניקח נשימה עמוקה ונזכור להחזיק חזק באיזו פיסת-בד – או פיסת-אישיות שלנו – נעימה רכה וחמימה, "שמיכי" או אולי מגבת שזכרנו לקחת איתנו למקרה שיתרחש הבלתי צפוי (בשיטת ה"מדריך לטרמפיסט בגלקסיה") ?
האם נקבל את היש הלא-צפוי ?

ברור שהברירה היותר-מוצלחת-ובריאה היא לקבל את היש במקום לצאת למאבק זועם ועיקש נגד מה שאין לנו יכולת לשנות, כגון צבע השמיים ומצב השמש…
ואם בכל זאת היש החדש לא בא לנו טוב ? במקרה זה, הצעה : לקבל את היש, לזכור שהוא דינמי ועוד מעט ישתנה לנעים יותר או נעים הרבה פחות …ושיש לנו בחירה לגבי רמת ההשפעה של הדינמיות שלו עלינו, וגם על הדינמיות שלנו, ושאנו יצירתיים/ות, – ובו-בזמן לעשות למען השינוי המיוחל כשאנו באים/ות מהווית ה"שמיכי" הפנימית ,שתמיד נעימה ומרגיעה .
רכות ,שלווה ונעימות עקביות מחזקות אותנו. מגבירות את תחושת הביטחון שלנו, ומעצימות את יכולתנו להתמיד לדבוק בנחישות במטרה לבריאת שינוי מיטיב .

נתאמן בלעשות זאת בסדנת הקרובה -ריברסינג- נשימה מודעת לשחרור מתחים, איזון, וריפוי לאיכות ושמחת חיים.
התמדה מביאה תוצאות. יש אפקט מצטבר. בריברסינג, האימון בנשימה המודעת עם הילינג משחרר ממתחים ולחץ באופן חוויתי ועוצמתי ומביא למנוחה עמוקה, כשבמקביל שירת המרפא תהדהד לתוך גופנו, מוחנו, התאים שלנו וכל המערכות, ותאפשר הרפיה והתמסרות גדולות יותר ויותר, מה שפותח ערוצים לקבלת היש באופן ערני ושלוו מאוד בו זמנית.

אפשר להירגע, שום דבר לא בשליטה
כתבתי סדנה זו במיוחד בשבילנו לכבוד הוודאות של אי-הוודאות =הוודאות שנקראת "חיים".
לזכר דגלאס אדאמס באהבה והערכה עמוקה !
שיעורי בית מצוינים : לקרוא את "המדריך לטרמפיסט בגלקסיה" מאת דאגלס אדאמס.

יוצרת, מרפאת, שירת מרפא ומנחת הסדנה – מיכל ברז"ל כהן.

ריברסרית מוסמכת "החברה הבריטית לריברסינג" ומנחה ותיקה מעל 36 שנות ניסיון, יועצת ומלווה תהליכי גדילה אישיים ובקבוצות בשילוב הילינג, תנועה, דמיון מודרך, מדיטציה, צלילים מרפאים בשירה ונגינה חיה, ביואנרגיה, טכניקות מגע, וחשיבה יוצרת. מחלוצי/ות הריברסינג בארץ ובעולם. בי. איי. בוגרת אקדמיה "בצלאל" בדגש על "פסיכודינמיקה של יצירתיות". מיכל מלווה בצוות סייעים/ות מקצועי. עם טכניקות של נשימה ומודעות הקימה והובילה מאבק למען הקמת ריאה ירוקה בלב תל אביב- שהצליח, ונברא פארק "גן קריית ספר". על פועלה זכתה יחד עם ארגון המתנדבות/ים שהקימה "ירוק במקום בטון" באוסקר הישראלי על מצוינות למען איכות הסביבה "הגלובוס הירוק 2014" , בכנסת ישראל.
להרשמה – 0507418765

אינדקס מושגים :
* "שמיכי" היא אותו חיתול עתיק או סמרטוט אהוב שתינוקות רבים אינם מוותרים עליו בשום אופן, והוא אחד האמצעים הבדוקים עבורם/ן להירגע.
* מגבת – קיראו לגביה ב"המדריך לטרמפיסט בגלקסיה"

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן