טיפולי אנרגיה
רפלקסולוגיה
רפואה סינית
פסיכותרפיה ואימון
נטורופתיה ותזונה
טיפולי מגע וגוף
הריון ולידה
מרפאת כאב אלטרנטיבית
טיפול בכאב
אבחון גלובלי

סדנת ריברסינג והילינג בנושא "שחרור ונשימה"

13.11.2017 בשעה 20:00 עם מיכל ברז"ל כהן

מיכל ברז"ל כהן – ריברסינג במרכז טיליה לרפואה משלימה כל יום שני בערב

הי, היית או הרגשת משוחרר/ת לאחרונה ? חופשי/ה עשית "מה שבראש שלך" ? בריאות, נכון?  !

מרגיש טוב, השחרור, מרגיש חופשה.

חופשה מהשכל ,מניהול עומסי מטלות, מלחצים, ממתח…

חגיגות ותחפושות חג פורים הן יופי של הזדמנות לשחרור ! הלכת עם זה בקלילות, גם ביחס לעצמך ?

שחרור הולך יד ביד עם קלילות, במובן הכיפי של המושג.

 

שחרור הוא גם הוצאת משהו או מישהו כולל עצמנו לחופשי ממצב שבו לא מרגישים/ות חופש, אז  לשחרר- במשמעות של המילים באנגלית  Letting go –  במשמעות של לשחרר אחיזה, לתת לדברים או חפצים  ו/או אנשים שונים שנאחזנו בם מדעת ושלא-מדעת ללכת , לצאת מחיינו.  זה קל ?…קל להגיד, לא תמיד קל לממש ! …חישבו רגע לדוגמא על הרגלים ישנים או על דפוסי התנהגות שאנו כבר יודעים/ות שהרסניים עבורנו ובכל זאת עדיין מנהלים אותנו !

כשנולדנו, שחררנו אחיזה מרחם=בסיס האם שלנו. הגיע אז הזמן לשינוי – וחווינו השינוי המשמעותי הגדול הראשון : יציאה מהרחם.   דפוסי חשיבה חונקים לא-מודעים נוצרו כהחלטות שתינוקות עושים בזמן לידתם, בהתאם לחוויה שהם חווים במהלכה, ובהמשך החיים גדלים ומתפתחים ככדורי שלג המתגלגלים במורד מדרון.

המשמעות של 2 המילים  רי-ברסינג באנגלית היא – להיוולד מחדש. בהיוולדות מחדש הזדמנות לשחרר ולסיים, בין השאר, גם  מעגלי ודפוסי התנהגות קודמים, מה שמפנה מקום לבחירות חדשות מיטיבות.       אפשר לעשות לעצמנו "נשימת- הולדת" עם כל נשימה- מחדש !.

יש "יום הולדת" לרעיונות חדשים, יוזמות חדשות שאנו לוקחים בחיינו, צעד ראשון בתוך משהו שחדש בחיינו, ועוד. עדיף לבוא משוחררים אל כל החדש !  זה דבר המתאפשר באמצעות ריברסינג.

הנשימה המודעת בעת תירגול ריברסינג משחררת מתחים וחסימות בכל הרמות, משרה תחושת רוגע וחופש ומאפשרת ביטוי עצמי טוטאלי תוך התנסות חוויתית עמוקה וכך, באפקט מצטבר, משפיעה על תוצאות בחיי היומיום שלנו להטבת בריאות והגברת שמחת חיים ואופטימיות.

אנו היננו מי שיכולים/ות לשחרר את עצמנו ממה שלא טוב לנו. נדרש אומץ, נדרשת התמדה. והתיגמול מגיע.

בסדנה, צלילים מרפאים של שירת המרפא יושרו ליד ומעל הגוף ויהדהדו לתוכנו בזמן הריברסינג. התדרים הטהורים משחררים אותנו מעכירות לצלילות, שחרור המתבטא ברעידות עדינות ואיזון מחדש בכל הרמות. המוח יעבור מגלי ביתא וגמא ה"לחוצים" לגלי אלפא ותיטא- הרגועים ויצירתיים.

הנשימה אינה דבר מובן מאליו. היא כלי עבודה לחיים ולריפוי עצמי

יהיה נעים, עמוק ומשחרר…להתראות בקסם

ניתן להגיע למפגש חד-פעמי , ומומלץ לעבור סדרת מפגשים תהליכית עם אפקט מצטבר.

בואו בסקרנות !!

סדנאות ריברסינג והילינג מתקיימות מדי יום שני, בכל יום שני הנושא אחר . עם מיכל צוות סייעים/ות מקצועי.

להרשמה ופרטים נוספים 0722500493

מיכל ברז"ל כהן - ריברסינג

מיכל ברז"ל כהן – ריברסינג

יוצרת ומנחת הסדנה, שירת מרפא – מיכל ברז"ל כהן

מיכל ברז"ל כהן, ריברסרית יועצת ומנחה ותיקה, 36 שנות ניסיון, מוסמכת "החברה הבריטית לריברסינג" BRSS . הוכרה כריברסריתתת בינלאומית ע"יייייי מייסדד השיטה מר לאונרד אור.  BA בוגרת אקדמיה "בצלאל" במיקוד פסיכודינמיקה של יצירתיות. יוצרת שיטת "רוגע", שירת מרפא מקורית, סדנאות ותהליכי גדילה אישיים 1 על 1 להגשמה עצמית. ריברסינג עם צלילים מרפאים בשילוב הילינג, עבודה שמאנית ,דמיון מודרך, ביואנרגיה ותהליכי בריאת מציאות.
פעילת איכות נשימה חיים וסביבה. יחד עם ארגון המתנדבים/ותתתתת שהקימהההה "ירוקק במקום בטון" זוכת האוסקר הישראלי "הגלובוס הירוק" 2014 למצוינות בעשייה למען הסביבה.

פייסבוק :

rebirthing michal barzel cohen

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן