טיפולי אנרגיה
רפלקסולוגיה
רפואה סינית
פסיכותרפיה ואימון
נטורופתיה ותזונה
טיפולי מגע וגוף
הריון ולידה
מרפאת כאב אלטרנטיבית
טיפול בכאב
אבחון גלובלי

סדנת ריברסינג, הילינג ושירת מרפא – "התמדה ולידה מחדש"

היית אי פעם במצב שהעמיד במבחן את יכולת ההתמדה שלך, נכון ? ברור, הרי אין מי שלא עבר/ה את זה, באיזשהו הקשר, באיזשהו תחום.

כשחשבת על זה אחר כך, מה גילית על עצמך ? האם מה שגילית על עצמך מצא חן בעינייך ?

האם קרה לך שהתמדת במשהו שלא רצית כלל לעשות ובטח שלא להתמיד בו אך עשית זאת בשביל לרצות מישהו/הי או כי "היו אילוצים" ? מה הולידה עבורך התמדה זו ? אני מאמינה שבסופו של דבר, במידה והתסכול והמירמור עוררו אותך, קיבלת לפחות תובנות, שאת רוצה חופש בחיים שלך ולא לחוות חיים של התמדה בריצוי א/נשים ומציאת עצמך יותר מדי במצבים שך לחיות עפ"י אילוצים.

אם התמדת מתישהו במשהו מפני שזה הדבר שהכי נתן לך מוטיבציה לקום בבוקר כל בוקר ולהתרגש לקראתו מחדש, כל בוקר , זה היה משהו שעשית מתוך עומק עומקי החופש האישי שלך שכיוון את הבחירה, ו/או זיהה שהדבר הזה הינו ביטוי עצמי מלא וטהור שלך .

נשמע טוב, להתמיד בחיים של חופש ?חיים של חופש – מצב נחשק או לא ? ברור שכן, זה נשמע כה חיובי, כה פתוח מזמין ומאפשר, נכון ? מסתבר לנו תוך כדי החיים , שישנן רמות גבוהות יותר ויותר  של חופש, שיתכן כי בשלב קודם של חיינו לא היינו מסוגלים/ות להכיל בכלל, ולכן לא היינו מסוגלים/ות גם להעריך,  ליהנות, להודות עליהן ולהיתרם מהן הרבה יותר.

בשלבים שונים של גדילה חופש גדול עשוי אפילו להחוות כמאיים, ככאוס נטול-גבולות ומסוכן לנו… לא מוכר לנו… מחוץ לגבולות אזור הנוחות האחרון שלנו…..עד שלב ההיפתחות / התפתחות / התרחבות  / גדילה אישית הבא, בו אנו נשארים רגועים גם באפילת תהום הלא-נודע. כן, ממש כך.

משם, אנו נולדים/ות מחדש.

הלידה מחדש קלה וזורמת יותר כשמתחוללת בעזרת דרך הריברסינג , בתהליך המאפשר שחרור נשימתי ומנוחה תוך כדי תנועה.

מניסיוננו אנו יודעים/ות כי במקום חסום אין תנועה. הרוח נעצרת, החיים נתקעים, אין מרחב להיות ולחיות. לא משנה אם מדובר במקום פנימי או חיצוני. אם משהו בנו נחסם – זה מרגיש כסוג של מחנק.

נשימה משוחררת פותחת  את ה"סתימות" והחסימות, משחררת אותן פיזית, רגשית, מנטאלית, אנרגטית, רוחנית ועוד, ומאפשרת רוגע ושלווה .

בזמן תרגול בסשן ריברסינג- נשימה מודעת- מקצבי ועומקי הנשימה המשתנים במהלך התרגול מאפשרים שינוי מצב גלי המוח מתדרים "לחוצים"- גמא וביתא , לתדרי אלפא ותטא  המזוהים עם מצבי רוגע, שחרור, טראנס, התרחבות רב- מימדית  ומדיטציה עמוקה, יצירתיות ומנוחה. הטכניקה מבוססת על שיטות נשימה עתיקות יומין ששימשו לריפוי, טיהור והתקדשות רוחנית.

כיום מיושמות בחיי יומיום כתוצאה מהתמדה בתירגול ,עד שהופך לטבע שני כתוצאה מהצטברות ההשפעה המיטיבה, לעומק.

 

בזמן האימון בריברסינג תחוו ותשמעו  את הדהוד צלילי שירת המרפא המושרים באותו זמן בהתאם למה שקורה בסדנה, ליד, מעל ולתוך הגוף. תדרי הקול המהדהדים אל ועל גוף האדם מחלחלים אל הגוף הפיזי ורוטטים בתוכו, בעצמות ובדם, עוברים דרך הנוזלים בגוף- הגוף מורכב מכ-70% מים – ומתפשטים אל הגופים האנרגטיים שמסביב לגוף הפיזי, והלאה עוד ועוד…

לאופן הנשימה בריברסינג  ואפקט הדהוד שירת המרפא המקודשת השפעה מיטיבה על בריאותנו, כתפילה זכה .

אני מוצאת כי שתי הדרכים עובדות נפלא ביחד ולכן חיברתי ביניהן.

בתאריך 2.1.2017  נצלול ונעוף על כנפי הנשימה במרחב-יה, במרחבי הזמן שמעבר לזמן תוך התמסרות לחומר שבלעדיו אין חיים בגופנו – האוויר, מתנת המסתוריות הגדולה.

ריברסינג – קליטה, הכלה, עיבוד ושחרור

לידה מחדש בהתמדה עם הנשימה המודעת הינו נושא טוב בכל הקשר, ודרך אימון בריברסינג חוגגים/ות את לידתה-מחדש של הנשימה רבים/ות בעולם ובארץ ופה גם ההזדמנות לברך בשנה אזרחית שמחה ובריאה את כל חוגגי/ות ראש השנה האזרחית החדשה.

להתראות בעוד כמה נשימות  …

סדנאות ריברסינג הילינג ושירת מרפא מתקיימות מדי יום שני, בכל יום שני נושא אחר, סדנאות דידג'ריברסינג מתקיימות אחת  ל – 4-6 שבועות בימי שני בערב.

עם מיכל צוות סייעים/ות מקצועי.

להרשמה ופרטים נוספים 0722500493

מיכל ברז"ל כהן - ריברסינג
מיכל ברז"ל כהן – ריברסינג

יוצרת ומנחת הסדנה, שירת מרפא – מיכל ברז"ל כהן

מיכל ברז"ל כהן, ריברסרית יועצת ומנחה ותיקה, 36 שנות ניסיון, מוסמכת "החברה הבריטית לריברסינג" BRS . הוכרה כריברסרית בינלאומית ע"יי מייסד השיטה מר לאונרד אור.  BA בוגרת אקדמיה "בצלאל" במיקוד פסיכודינמיקה של יצירתיות. יוצרת שיטת "רוגע", שירת מרפא מקורית, סדנאות ותהליכי גדילה אישיים 1 על 1 להגשמה עצמית. ריברסינג עם צלילים מרפאים בשילוב הילינג, עבודה שמאנית ,דמיון מודרך, ביואנרגיה ותהליכי בריאת מציאות.
פעילת איכות נשימה חיים וסביבה. יחד עם ארגון המתנדבים/ות שהקימהה "ירוק במקום בטון" זוכת האוסקר הישראלי "הגלובוס הירוק" 2014 למצוינות בעשייה למען הסביבה.

פייסבוק :

rebirthing michal barzel cohen

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן