טיפולי אנרגיה
רפלקסולוגיה
רפואה סינית
פסיכותרפיה ואימון
נטורופתיה ותזונה
טיפולי מגע וגוף
הריון ולידה
מרפאת כאב אלטרנטיבית
טיפול בכאב
אבחון גלובלי

צלילות והגשמה עצמית

ריברסינג מיכל ברז"ל כהן כל יום שני בערב
ריברסינג מיכל ברז"ל כהן כל יום שני בערב

קרה לך שהיה משהו, שרצית והתכוונת לעשות- באנרגיה טובה ובכוונה להיטיב, ומכל הלב – ועד היום עוד לא זזת בשביל העניין הזה ולא הזזת אצבע ? ברור שקרה . למה זה כך ? מה קרה ? מה עצר ? האם יש לנו נכונות למרות כל ההסברים למה זה לא קרה, כן לתת תאריך יעד לתחילת ביצוע ?

אחרי שיצאנו לדרך, אנו כבר בתהליך ההגשמה, וכשנגיע למקום הבא, תהיה כבר תוצאה כזו או אחרת, ולרוב התוצאה לא תהיה בדיוק כמו שבתכניתנו הראשונית רצינו ליצור , אבל !- ויש יופי של אבל :
תמיד יציאה לדרך ההגשמה זו מתנת אהבה ובריאות לנו מעצמנו, שתאפשר המשך החיים ברווחה הנובעת מהידיעה, שלא משנה מה נהייתה התוצאה- אנו באמת ניסינו ! ולמדנו על עצמנו משהו חדש, שלא ידענו קודם או שלא היינו מודעים לו. למשל, למדנו על רמת הצלילות של הראייה הפנימית שלנו את החזון שלנו, ועד כמה אנו רואים/ות אותו בצלילות בכל זמן ובכל מקום- גם בזמנים שהנסיבות משתנות.
תמיד נדע שבמקום להצטער על שלא העזנו, ושהחמצנו בגלל כניעה לחששות ופחדים ודחיינות, קמנו ועשינו מעשה סוף סוף ! .

כשקשה לנו להתבטא וכשאנו חושבים/ות על עצמנו כלא-צלולים/ות וכמוגבל/ת הגשמה עצמית- הנשימה נעשית לחוצה, שטחית, רדודה, כמעט בלתי נשמעת ומורגשת, אנו כמעט נחנקים.
אנו לא זוכרים/ות להיות בהתבוננות צלולה על המתרחש ולהגיד לעצמנו לנשום חופשי ומשוחרר בזמנים שהכפתורים הפרטיים שלנו נלחצים בדרך בה אנו הולכים/ות. וכן, יש קשר בין נשימה והגשמה עצמית. כשהנשימה משתחררת- משתחררים הביטוי העצמי והיצירתיות ונעשים שוטפים יותר. עומסים רגשיים, מחשבתיים, אנרגטיים ופיזיים ועומסי זיכרונות "כבדים"- עוזבים בעזרת הנשימה את מערכותינו השונות ואנו חווים/ות הקלה משמעותית, רגיעה ומנוחה פנימית – ונהיה לנו קל וספונטני יותר ליצור, להגשים, ולבטא כמו שאנו רוצים/ות – בפעולה ללא מאמץ, בתנועה מתוך סקרנות ותשוקה !

ריברסינג-

(לידה מחדש) שיטת הנשימה המודעת היא הילינג הפועל בעוצמה בכל הרמות, משחרר חסימות, מאזן ומרפא בזמן קצר יחסית, ומאפשר במהלך התהליך חיבור עמוק לחלקים הגבוהים בנו.
תהליך הריפוי המתרחש בסשן הינו ריפוי עצמי, ולכן עוצמתי ביותר, חוויתי ויעיל ומאפשר גם שחרור טראומות, פחדים ומעצורים שצברנו מרגע לידתנו ולאורך חיינו, בזמן שמקצבי ועומקי הנשימה המשתנים במהלך התרגול מאפשרים שינוי מצב גלי המוח מתדרים "לחוצים"- גמא ודלתא , לתדרי אלפא ותטא המזוהים עם מצבי רוגע, שחרור, טראנס ומדיטציה עמוקה, יצירתיות ומנוחה.

הטכניקה מבוססת על שיטות נשימה עתיקות יומין ששימשו לריפוי, טיהור והתקדשות רוחנית.
כל תרגול מסתיים במנוחה עמוקה מעבר לגבולות הזמן והמקום.

 

מיכל ברז"ל כהן - ריברסינג
מיכל ברז"ל כהן – ריברסינג

יוצרת ומנחת הסדנה מיכל ברז"ל כהן, ריברסרית ומנחה ותיקה .ניסיון 36 שנים, מחלוצי/ות הריברסינג בארץ ובעולם, מוסמכת הארגון הבריטי לריברסינג BRS והוכרה כריברסרית בינלאומית על ידי מייסד השיטה מר לאונרד אור בשנות ה-80 במאה הקודמת. BA בוגרת "בצלאל", במיקוד פסיכודינמיקה של יצירתיות.
מיכל מלווה בצוות סייעים/ות מקצועי. להתראות בשמחה !

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן