טיפולי אנרגיה
רפלקסולוגיה
רפואה סינית
פסיכותרפיה ואימון
נטורופתיה ותזונה
טיפולי מגע וגוף
הריון ולידה
מרפאת כאב אלטרנטיבית
טיפול בכאב
אבחון גלובלי

"הודיה וריפוי" – סדנת הארפריברסינג

ריברסינג עם מיכל ברז"ל כהן כל יום שני בשעה 20:00 לפרטים 0722500493
ריברסינג עם מיכל ברז"ל כהן כל יום שני בשעה 20:00 לפרטים 0722500493

בסדנת הארפריברסינג ושירת מרפא 432 הרץ יתקיים תרגול ה"ריברסינג "- שיטה עוצמתית וחווייתית של נשימה מודעת מעגלית הפורקת מתחים וחסימות ומאפשרת ביטוי וטוטאליות, בשילוב עם צלילי המרפא של ה"הארפ" -מילה באנגלית שפירושה הוא נבל, בסדנה שלנו- זה נבל קלטי- כלי נגינה קסום ועתיק המכוון לפי תדר 432 הרץ שצליליו יהדהדו לתוכנו. נשמע שירת-מרפא מרגיעה ומשחררת מעל, ליד ולתוך הגוף. נצא למסע עוקף-שכל…
ומה זה תדר 432 הרץ , והקשר שלו לנבל של שווינג ולשירת המרפא של מיכל ? מוזיקה המבוססת על תדר 432 הרץ מעבירה אנרגיית ריפוי מיטיבה, מכיוון שזה תדר טהור ראשוני הקיים בטבע. ידוע כי לכל צליל ולמוזיקה בכלל, יש השפעה רבה עלינו בכל רמות הקיום כולל בריאותנו הפיזית, מנטאלית, רגשית ואנרגטית, ולהתעלות רוחנית. מוזיקה משפיעה על מערכת העצבים שלנו בעוצמה, באופן מיטיב או הרסני. מוזיקה מתאימה יכולה לרפא, להעלות הריכוז, לשחרר מתח, לשפר חיי המין, לחזק בריאות הנפש ועוד.
שחרור הנשימה יחד עם שירת המרפא והמוזיקה יחד בזמן תרגול ריברסינג פותחות בפנינו אפשרויות מדהימות של מימוש שינוי באיזון דינמי…

נושא הסדנה הוא "הודיה וריפוי"
מי לא היה/הייתה רוצה להיות מסוגל/ת לראות את הטוב בכל ? כולל במצבים פיזיים, רגשיים, מחשבתיים ואנרגטיים שאינם נוחים ונעימים לו/ה ? מי שלא מסוגל/ת יכול/ה לאמץ, מבחירה מודעת, גישה של קבלה והודיה על הכל.
מהי גישתך לריפוי וריפוי עצמי באמצעות הודיה ? אפשר לרפא עם זה למשל מחלות, כולל הכי קשות ? וגם תוצאות פגיעה מתאונה למשל ? ולב שבור ? שווה לנסות ריפוי באמצעות הודיה…שלבי ההכחשה, ההתנגדות, השבירה מחוסר אונים יוקלו- והרגשות הקורבנות , המרירות, הכעס על עצמנו והזולת שנאשים, והרחמים העצמיים – תתפוגגנה, אם נבחר בהתבוננות מתוך הודיה וקבלה של השיעור הזה בחיים, נקבל ונודה על ההתנסות. זה הוא שינוי גישה מבחירה.
המילה הודיה כוללת בה גם את אחד מכינויי הבורא/ת -"יה", מה שמזכיר לנו את האלוהי/ת שבנו, אותו חלק בנו הרוצה תמיד בטובתנו בדרך הטהורה והנעלה ביותר.

אם כמו שאומרים "הכל עניין של גישה", הרי ששינוי גישה יכול לשנות את חיינו בכל חלק מה"הכל" הזה, נכון ? אני מאמינה שרובנו חווינו זאת לא פעם, כשהתעוררנו לקלוט ולהבין שרצוננו לשחרר גישה שהיינו רגילים אליה, דבקנו בה כדפוס קבוע שרק אותו הכרנו, ואימצנו גישה אחרת שעבורנו הביאה לשינוי מיטיב , מעודד צמיחה אישית ומחזק.
למשל לשחרר את גישת ה"להיתסכל" – מלשון תסכול, ולאמץ גישה חדשה – גישת ה"להסתכל", על מה שקורה, מזווית חדשה- אחרת, מקבלת, המוכרת לנו כמבוטאת באמירה השגורה – "הכל לטובה" ובנוסח קצת שונה -"הכל מדויק".
בחיי היומיום שלנו אנו חווים לעיתים חוסר-איזון, ומבקשים/ות להשיב האיזון, מבקשים/ות ריפוי. מה יכול לגרום לאי האיזון ? אי-נעימויות מסוגים שונים ומה שהתפתח בנו כתוצאה מהן : גינוי (אי-קבלה), עלבון, כאב, פגיעה רגשית, חסימה רגשית, עצב, עצבנות, כעס לא-פתור, תחושת בדידות, פחד , חשש מביקורת, ירידה בכבוד העצמי, צורך בנקמה, בעייתיות בחיי המין, אובדן אמון, ועוד.

ריפוי עצמי קשור לחברות הכי-טובה עם עצמנו. בהחלטה לבחור שלא להישאב לתוך מה שמנהל אותנו ברגעי החולשה השונים מכל הסוגים, ולהזכיר לעצמנו שלמרות נסיבות מצבנו – יש לנו בחירה לשנות גישה, יש לנו בחירה להעביר תשומת ליבנו למה שבונה בנו חיים ומייצר ריפוי , ולהיזכר שיש כלים לממש בחירה זו , ושביכולתנו ללמוד אותם ולהשתמש בם.
ריפוי עצמי מתאפשר בקלות, כשאנו מחליטים לייצר הודיה בתוכנו ובסביבתנו , לייצר בהחלטה מודעת ועקבית . הודיה פותחת את הדלת לשמחת חיים להיכנס ולמלא אותנו עוד ועוד J

הנשימה אינה דבר מובן מאליו. כנשימה מודעת היא כלי עבודה לחיים.
עם הנשימה העמוקה ,משוחררת ורחבה בעת הריברסינג, ניגע במקומות הממשיכים, מחוסר-הודיה, להתכווץ מתסכול, כעס, גינוי וכו', ונגיע לשחרור וריפוי בעזרת נשימה אוהבת המזרימה חיים לתוכנו !

נגן נבל קלטי – שווינג

להרשמה ופרטים נוספים 0722500493

מיכל ברז"ל כהן - ריברסינג
מיכל ברז"ל כהן – ריברסינג

יוצרת ומנחת הסדנה, שירת מרפא – מיכל ברז"ל כהן

מיכל ברז"ל כהן, ריברסרית יועצת ומנחה ותיקה, 36 שנות ניסיון, מוסמכת "החברה הבריטית לריברסינג" BRS . הוכרה כריברסרית בינלאומית ע"י מייסד השיטה מר לאונרד אור.  BA בוגרת אקדמיה "בצלאל" במיקוד פסיכודינמיקה של יצירתיות. יוצרת שיטת "רוגע", שירת מרפא מקורית, סדנאות ותהליכי גדילה אישיים 1 על 1 להגשמה עצמית. ריברסינג עם צלילים מרפאים בשילוב הילינג, עבודה שמאנית ,דמיון מודרך, ביואנרגיה ותהליכי בריאת מציאות.
פעילת איכות נשימה חיים וסביבה. יחד עם ארגון המתנדבים/ות שהקימה "ירוק במקום בטון" זוכת האוסקר הישראלי "הגלובוס הירוק" 2014 למצוינות בעשייה למען הסביבה.


www.re-.birthing.com ( האתר בתהליך שינוי)
כמו כן – באתר "טיליה"  www.tilia.co.il  -ב"חפש"-  מיכל ברז"ל כהן

פייסבוק :

rebirthing michal barzel cohen


גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן