טיפולי אנרגיה
רפלקסולוגיה
רפואה סינית
פסיכותרפיה ואימון
נטורופתיה ותזונה
טיפולי מגע וגוף
הריון ולידה
מרפאת כאב אלטרנטיבית
טיפול בכאב
אבחון גלובלי

סדנת ריברסינג – הבחירה שלך עם מיכל ברז"ל כהן

סדנאות ריברסינג בכל יום שני בשעה 20:00 עם מיכל ברז"ל כהן
סדנאות ריברסינג בכל יום שני בשעה 20:00 עם מיכל ברז"ל כהן
סדנאות ריברסינג בכל יום שני בשעה 20:00 עם מיכל ברז"ל כהן

אנו בוחרים/ות כל הזמן, בכל מיני מצבים שמזמנים לנו החיים, בעניינים יומיומיים כמו למשל מה לשים היום בסנדביץ' או עם איזה חבר/ה ללכת לסרט ולפעמים בעניינים הרי-גורל כמו לאיזו מפלגה להצביע או האם להתחתן/להיפרד. יש בחירות שנעשות לאחר שיקול דעת ובחינה מדוקדקת ויש בחירות ספונטאניות.  יש בחירות שהן כיף ויש בחירות כפויות ולא-נעימות.

הגיע זמן לבחור. איך נדע מה לבחור ? אי-בחירה מתמשכת הופכת לעינוי מתיש, כידוע. בעקבות בחירה יש  הקלה. חלק מהבחירות שעשינו במודע אנו זוכרים/ות. חלק אחר אנו מעדיפים/ות לשכוח ושגם אחרים/ות ישכחו. וכמובן היו גם בחירות שעשינו מתוך חוסר-מודעות. "הכל צפוי והרשות נתונה"- אנו בוחרים/ות מתוך האפשרויות השונות של הצפוי, מתוך ה"תסריטים" השונים של הצפוי. בתוך המסתורין הגדול של קיומנו יש לנו חופש בחירה. מי הבוחר/ת ? ומתוך איזה מקום בתוכנו אנו בוחרים ? מאגו, פחד ,קנאה, נקמנות, תחרותיות וכיו"ב, או מאהבה, חמלה, טוב לב ונדיבות ?  מה היו נתוני הפתיחה שלנו בזמן שבחרנו את בחירותינו ?

כמה מודעים/ות היינו בזמן שבחרנו? בחרת להיוולד בכדור הארץ ? בחרת להיוולד להורים שלך ? בחרת במחלות שהיו לך ובמצבים פיזיים, רגשיים ומנטאליים כאלה ואחרים שעברת ושאת/ה עובר/ת ?

האם אנו לוקחים/ות אחריות על הבחירות שלנו ?  האם אנו סולחים/ות לעצמנו על בחירות מסוימות שעשינו  בעבר ?.  שינוי הוא חבר של בחירה. הכל משתנה כל הזמן.   באיזה אופן  אנו בוחרים/ות לעבור את השינוי הבא שלנו ?

ננשום בריברסינג כמו שאנו רוצים/ות לנשום בעת שינוי : באהבה, נשימה מלאה ומשוחררת, נשלים עם הפחד ונחבק אותו, ונתאמן לבחור במה שמרומם, מרגיע ומחזק אותנו במקום לבחור במה שמוריד ומחליש אותנו.                                                               נגיע לשחרור והמסת מתחים ולמנוחה בשלווה עמוקה.

מיכל ברז"ל כהן – ריברסרית ומנחה ותיקה, מוסמכת ארגון הריברסינג הבריטי, מחלוצי/ות הריברסינג בארץ ובעולם. ניסיון של 37 שנים בעבודת-עומק. בי.איי. בוגרת אקדמיה "בצלאל". יוצרת ומפתחת סדנאות לרבות דידג'ריברסינג ,ריברסינג עם קערות טיבטיות וריברסינג משולב בהילינג אנרגטי ובשיטות מגע, ביואנרגיה, צ'אנלינג וצלילים מרפאים כולל שירת מרפא חיה. מפתחת שיטת "רוגע" המתאימה לכל, כולל לנשים בהריון. מלווה תהליכי התפתחות אישית ושינוי, יועצת בשיטת "חשיבה יוצרת" המשלבת כתיבה אינטואיטיבית מהתת- מודע עם נשימות. כל הפעילויות- עם קבוצות ועם יחידים/ות. בעברית ובאנגלית.
יחד עם "ירוק במקום בטון" ארגון המתנדבים/ות שהקימה, זוכת "הגלובוס הירוק" האוסקר הישראלי, בכנסת, על מצוינות בעשייה למען הסביבה, על הקמת ריאה ירוקה בלב תל אביב- פארק "גן קריית ספר". בעשייתה,  מלווה בצוות סיוע מקצועי.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן