טיפולי אנרגיה
רפלקסולוגיה
רפואה סינית
פסיכותרפיה ואימון
נטורופתיה ותזונה
טיפולי מגע וגוף
הריון ולידה
מרפאת כאב אלטרנטיבית
טיפול בכאב
אבחון גלובלי

ארפריברסינג "קלילות והארה"

סדנת ריברסינג בהנחיית מיכל ברז"ל כהן כל יום שני בשעה 20:00
סדנת ריברסינג בהנחיית מיכל ברז"ל כהן כל יום שני בשעה 20:00

 

בסדנת הארפריברסינג 432 הרץ יתקיים הריברסינג – שיטה עוצמתית וחווייתית של נשימה מודעת מחוברת ומעגלית , בשילוב עם צלילי המרפא של נבל קלטי – כלי נגינה קסום ועתיק המכוון לפי תדר 432 הרץ שצליליו יהדהדו לתוכנו . נשמע שירת-מרפא ליד, מעל ולתוך הגוף. נצא למסע עוקף-שכל… אופן הנשימה בריברסינג ,רטט צלילי הנבל ושירת המרפא משחררים חסימות ומתחים שצברנו מרגע לידתנו ולאורך חיינו, מעניקים יצירתיות ומנוחה, ומאזנים ברמה הפיזית, הרגשית, המנטאלית והרוחנית ועוד מעבר לזה עם מה שאין לו שמות וביטוי במילים. מצב התודעה ישתנה ל"זמן-חלום", ונעבור ממצב גלי מוח "לחוצים" תדרי גמא ודלתא לתדרי אלפא ותטא המזוהים עם מצבי רוגע, טראנס ומדיטציה עמוקה.
ההתמרה, עד מנוחה ושלווה עמוקה, איזון וריפוי, בתהליך עוצמתי ומיטיב.

מוזיקה המבוססת על תדר 432 הרץ מעבירה אנרגיית ריפוי מיטיבה, מכיוון שזה תדר טהור ראשוני הקיים בטבע. ידוע כי לכל צליל ולמוזיקה בכלל, יש השפעה רבה עלינו בכל רמות הקיום כולל בריאותנו הפיזית, מנטאלית, רגשית ואנרגטית, ולהתעלות רוחנית. מוזיקה משפיעה על מערכת העצבים שלנו בעוצמה, באופן מיטיב או הרסני. מוזיקה מתאימה יכולה לרפא,
להעלות הריכוז, לשחרר מתח, לשפר חיי המין, לחזק בריאות הנפש ועוד..

מה זה ריברסינג ? – תירגול נשימה מודעת . לנשימה אין להתייחס כאל דבר מובן מאליו ! זאת ידעו גם הקדמונים/יות, וריברסינג – במובן היוולדות מחדש – היא טכניקה חוויתית של רפואת העתיד, מבוססת על שיטות נשימה עתיקות שהותאמו לאדם בימינו, ומאפשרת לנו "לקרוא" בנשימתנו ובגופנו איך מחשבות, רגשות, מתח פיזי וזיכרונות הופיעו ומשפיעים עלינו, לזהות דפוסים לשינוי ובאמצעות התמסרות לשינויי עומק וקצב בנשימה לאפשר את

יוצרת ומנחת הסדנה, שירת מרפא – מיכל ברז"ל כהן
נגן נבל קלטי – שווינג

מיכל ברז"ל כהן, ריברסרית יועצת ומנחה ותיקה, 36 שנות ניסיון, מוסמכת "החברה הבריטית לריברסינג" BRS ,הכרה כריברסרית בינלאומית ע"י מייסד השיטה מר לאונרד אור, בוגרת אקדמיה "בצלאל" BA במיקוד פסיכודינמיקה של יצירתיות. יוצרת שיטת "רוגע", שירת מרפא, סדנאות ותהליכי גדילה אישיים X11 להגשמה עצמית. ריברסינג עם צלילים מרפאים בשילוב הילינג שמאני ,דמיון מודרך, ביואנרגיה ותהליכי בריאת מציאות.

פעילת איכות נשימה חיים וסביבה. יחד עם ארגון המתנדבים/ות שהקימה "ירוק במקום בטון" זוכת האוסקר הישראלי 2014 למצוינות בעשייה למען הסביבה.


גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן