טיפולי אנרגיה
רפלקסולוגיה
רפואה סינית
פסיכותרפיה ואימון
נטורופתיה ותזונה
טיפולי מגע וגוף
הריון ולידה
מרפאת כאב אלטרנטיבית
טיפול בכאב
אבחון גלובלי

להיוולד מחדש לחיים של חופש – ריברסינג

מיכל ברז"ל כהן - ריברסינג במרכז טיליה לרפואה משלימה כל יום שני בערב
מיכל ברז"ל כהן – ריברסינג במרכז טיליה לרפואה משלימה כל יום שני בערב

להיוולד מחדש לחיים של חופש –מצב נחשק או לא ? ברור שכן, זה נשמע כה חיובי, כה פתוח מזמין ומאפשר, נכון ? מסתבר לנו תוך כדי החיים , שישנן רמות גבוהות יותר ויותר של חופש, שבשלב קודם של חיינו לא היינו מסוגלים/ות להכיל בכלל ולכן לא היינו מסוגלים/ות גם להעריך וליהנות ולהיתרם מהן ! .
בשלבים שונים של גדילה חופש גדול עשוי אפילו להחוות כמאיים, ככאוס נטול-גבולות ומסוכן לנו… לא מוכר לנו… מחוץ לגבולות אזור הנוחות האחרון שלנו…..עד שלב ההיפתחות / התפתחות / התרחבות / גדילה אישית הבא, בו אנו נשארים רגועים גם באפילת תהום הלא-נודע..כן, ממש כך.

מניסיוננו אנו יודעים/ות כי במקום חסום אין תנועה. הרוח נעצרת, החיים נתקעים, אין מרחב להיות ולחיות. לא משנה אם מדובר במקום פנימי או חיצוני. אם משהו בנו נחסם- נחווה איך זה מרגיש : סוג של מחנק.
נשימה משוחררת פותחת את ה"סתימות" והחסימות, משחררת אותן פיזית, ריגשית, מנטאלית ,אנרגטית , רוחנית ועוד, ומאפשרת רוגע ושלווה .
בזמן תרגול בסשן ריברסינג- נשימה מודעת- מקצבי ועומקי הנשימה המשתנים במהלך התרגול מאפשרים שינוי מצב גלי המוח מתדרים "לחוצים"- גמא וביתא , לתדרי אלפא ותטא המזוהים עם מצבי רוגע, שחרור, טראנס, התרחבות רב- מימדית ומדיטציה עמוקה, יצירתיות ומנוחה. הטכניקה מבוססת על שיטות נשימה עתיקות יומין ששימשו לריפוי, טיהור והתקדשות רוחנית.

בזמן הדידג'ריברסינג תחוו ותשמעו את הדהוד כלי הנגינה האוסטרלי העתיק והמופלא דידג'רידו בנגינה ליד, מעל ולתוך הגוף. תדרי הקול המהדהדים מהדידג'ים בזמן שמנוגנים על גוף האדם מחלחלים אל הגוף הפיזי ורוטטים בתוכו, בעצמות ובדם, עוברים דרך הנוזלים בגוף- הגוף מורכב מכ-70% מים – ומתפשטים אל הגופים האנרגטיים שמסביב לגוף הפיזי., והלאה עוד ועוד…
לאופן הנשימה בריברסינג ואפקט הדהוד הדידג'רידו ככלי-מרפא השפעה מיטיבה על בריאותנו.
אני מוצאת כי שתי הדרכים עובדות נפלא ביחד ולכן חיברתי ביניהן.

בתאריך 4.1.2016 נצלול ונעוף על כנפי הנשימה במרחב-יה, במרחבי הזמן שמעבר לזמן תוך התמסרות לחומר שבלעדיו אין חיים בגופנו – האוויר, מתנת המסתוריות הגדולה.

לידה מחדש של הנשימה יוצא נושא טוב בכל הקשר , דרך אימון בריברסינג נשימה מודעת חוגגים/ות את לידתה-מחדש של הנשימה רבים/ות בעולם ובארץ ופה גם ההזדמנות לברך בשנה אזרחית שמחה ובריאה את כל חוגגי/ות ראש השנה האזרחית החדשה

להתראות בעוד כמה נשימות …

לינק לסרטון מיכל מנחה סדנת ריברסינג ב"סגול"
https://www.youtube.com/watch?v=dwhaUqa7E7U

סדנאות דידג'ריברסינג מתקיימות אחת ל – 4-6 שבועות בימי שני בערב (סדנאות ריברסינג והילינג מתקיימות מדי יום שני, בכל יום שני נושא אחר) . עם מיכל צוות סייעים/ות מקצועי.

יוצרת נושפת בדידג'רידו ומנחת הסדנה מיכל ברז"ל כהן, ריברסרית ומנחה ותיקה, מעל 36 שנות ניסיון. מחלוצי/ות הריברסינג בארץ ובעולם, מוסמכת הארגון הבריטי לריברסינג ועבודת-נשימה BRS . BA בוגרת אקדמיה "בצלאל", מטפלת בשילוב הילינג אנרגטי, דידג'רידו ,קערות טיבטיות, כלים קסומים ושירת מרפא

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן