טיפולי אנרגיה
רפלקסולוגיה
רפואה סינית
פסיכותרפיה ואימון
נטורופתיה ותזונה
טיפולי מגע וגוף
הריון ולידה
מרפאת כאב אלטרנטיבית
טיפול בכאב
אבחון גלובלי

סדנת דידג'ריברסינג בנושא "עוף החול ונצחיות"

סדנת ריברסינג, עוף החול ונצחיות , מיכל ברזל כהן , טיליה מרכז רפואה משלימה

סדנת ריברסינג, עוף החול ונצחיות , מיכל ברזל כהן , טיליה מרכז רפואה משלימהיש לנו היכולת לאפשר הארכת תוחלת החיים ושיפור איכותם, בכל שלב, ואנו הבוחרים/ות האם לעשות זאת או לא. זו בחירה מודעת או לא-מודעת, וזה עניין שכרוך בשינוי גישה. בתאי גופנו קיים פוטנציאל גלום – אוצר בלום פשוט ומדהים – היכול לבוא לידי ביטוי ולהתממש – וזאת באמצעות אימון בנשימה מודעת, משוחררת ומלאה, המזכירה לנו עוד ועוד שמאגר הכוח ואהבת החיים שבנו הוא בלתי נדלה !

תענוג להרגיש אהבה לחיים, נפלא לבחור ליהנות בחיינו ! אפשרי , מומלץ ובריא עבורנו ליזום לבחור ליהנות ולהודות בכל מצב ובכל זמן, שהרי ישנם מצבים וזמנים בם אין אנו מרגישים הנאה ואהבה והודיה לחיים. אלה זמנים של שיכחה, בם גלומה קריאה להתעורר , שוב ושוב.
זה חלק מרצף הקיום שלנו, כולו לידה מחדש.
דחף החיים-מוות-חיים-מוות-חיים וכך הלאה והלאה – מפעיל ומפעיל אותנו …

האנושות חיה באמונה שהמוות הוא בלתי נמנע ושכל אחד/ת מאיתנו ימות/תמות יום אחד. ביום-יום אנו חווים משהו שאני קוראת לו "מוותים קטנים". כל מעשה שאנו עושים שאינו עובד בשבילנו – עובד לא בשבילנו, ושואב כוחותינו- מוריד מאנרגיית החיים שלנו, מוצץ לנו את הכוחות . אלה "המוותים הקטנים". מוצצי כוח החיים שלנו. גם הם מתנות – הזדמנויות להתבוננות , הודיה, שינוי וגדילה !

בריברסינג התפישה היא שיש באדם , גלום בתאי הגוף, קידוד גנטי שתפקידו לאפשר להאריך ולהאריך את תוחלת החיים ולשפר איכותה. במקביל, פוטנציאל שאינו ממומש במלואו.
יש לנו היכולת לאפשר לקידוד זה לבוא לידי ביטוי ולהתממש. התזכורת מגיעה מהנשימה המשוחררת והמלאה הבאה שאנו שואפים במודעות- אם נתאמן על נשימה מודעת ! אז הנשימה עצמה מזכירה לנו את מאגר הכוח ואהבת החיים שבנו – שהוא בלתי נדלה !
כל שאיפה נותנת לנו עוד כוחות. כל נשיפה מאפשרת לנו לנוח.

כך, בנשימה מודעת, אנו מתים ונולדים מחדש באותו גוף פיזי .
עוף הפניקס- עוף החול המיתולוגי- נולד מאפרו , גדל וחי, נשרף מעצמו ונולד מחדש מתוך אפרו, וחוזר חלילה לתמיד . לא סתם אנו מרגישים בקרבנו כשאנו טעוני אנרגיה ועוצמה- את אש החיים, הבוערת ומתחדשת בנו הודות לנשימה .

בסדנה, בזמן שנתרגל את הריברסינג-נשימה מודעת, נשחרר חסימות ומתחים ונקבל הילינג, יהדהדו צליליו העמוקים של הדידג'רידו -שהינו כלי נגינה עתיק המגיע אלינו משבטי האבוריג'ינים באוסטרליה וירטיטו ליד, מעל ולתוך עומק כל חלקי הגוף והשדות המקיפים אותו, יחד עם צלילים עדינים של שירת המרפא, וכהשפעת הנשימה המודעת בריברסינג , גם הם ישפיעו על מעבר מוחנו מגלי לחץ ומתח- ביתא וגמא, למצב של גלי אלפא ותיטא- גלי הרוגע, המדיטטיביות, הטראנס והשלווה העמוקה.

מיכל ברז"ל כהן – ריברסרית ומנחה ותיקה ומנוסה, מוסמכת החברה הבריטית לריברסינג ועבודת-נשימה BRS , 35 שנות ניסיון, מהראשונים/ות בישראל ובעולם.
BA בוגרת אקדמיה "בצלאל" באמנות ופסיכודינמיקה של יצירתיות. מנשימת סביבה וא/נשים אוהבת אדם וטבע, מייסדת "ירוק במקום בטון" למען פארק קריית ספר ואיתם/ן זוכת פרס האוסקר הישראלי לאיכות הסביבה "הגלובוס הירוק 2014" בכנסת.

נגן ומרפא בדידג'רידו – רועי וסרמן

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן