טיפולי אנרגיה
רפלקסולוגיה
רפואה סינית
פסיכותרפיה ואימון
נטורופתיה ותזונה
טיפולי מגע וגוף
הריון ולידה
מרפאת כאב אלטרנטיבית
טיפול בכאב
אבחון גלובלי

סדנת דידג'ריברסינג בנושא "לשחרר אחיזה"

סדנאות ריברסינג - נשימה מעגלית עם כלים קסומים בכל יום שני ב20:00 בהנחיית מיכל ברז"ל כהן | טיליה מרכז לרפואה משלימה
מיכל מנחה סדנת דידג'ריברסינג בסטודיו במרכז טיליה לרפואה בכל יום שני בשעה 20:00
מיכל מנחה סדנת דידג'ריברסינג בסטודיו במרכז טיליה לרפואה בכל יום שני בשעה 20:00

לשחרר מה שהיה בעבר,  לשחרר משהו שאיבדת פעם, או שנגמר, לשחרר מישהו/הי כשהוא או היא – או את/ה –  קלט/ה שלמרות כל הניסיונות – זה נגמר, היה לך קל ? או שנאחזת, נצמדת, וניסית בכל דרך אפשרית למנוע את השינוי ?

הכל בחיינו מארג של מערכות יחסים, ומערכות היחסים שלנו מתקיימות במצב דינאמי של שינויים המשפיעים על הנשימה כל הזמן.

יש לנו מערכות יחסים עם עצמנו – כולל מחשבות, רגשות, אברי גופנו ומערכותיו השונות, הרגלינו, זיכרונותינו,  ועם סובבינו כולל בני/ות זוגנו, בני/ות משפחתנו, השכנים/ות, מי שיש לנו התקשרויות חוזיות או עסקיות איתם/ן, א/נשים ברחוב, בבנק, בסופרמרקט, בלימודים, ועם סביבתנו – כולל כל החפצים שלנו, מקום מגורינו, והטבע…וכך הלאה.

יצא לך לתפוס את עצמך חושב/ת : "כמה אני לא רוצה לשחרר מחיי את…(משהו או מישהו/הי)! "  ? שמת לב עד כמה הנשימה נעשית חנוקה וחלשה כשעוברת בראש המחשבה הזו ? נכון ?  זה קורה כי אנו נושמים/ות כמו שאנו חיים/ות , וחיים/ות כמו שאנו נושמים/ות. סגור, מתוח ומכווץ, או פתוח חופשי ומשוחרר…

כשביומיום שלנו אנו חווים/ות את חיינו בהרגשה ששלמים/ות עם העשייה ועם אי-העשייה שלנו – לגמרי, אנו במצב של חופש פנימי ויכולת ממומשת לשחרר אחיזה ממה או מי שאנו לא רוצים/ות עוד אחיזה בו/ה, ואז נשימתנו משוחררת וזורמת ללא מאמץ או חסימות.

בין אם אנו חיים/ות חיים של חופש פנימי או לא  –  נשימה היא תמיד החופש שלנו.  היא השער שלנו לצאת לחופשי- למרחבים- בכל רגע נתון, בכל מצב. זה עניין של בחירה מודעת : אנו יכולים/ות לבחור להעביר את תשומת ליבנו ממה שטורד מנוחתנו, למה שמעצים בנו חיים – והנשימה תמיד מעצימה בנו את החיים , ופיזית בונה ומממשת חיים בגוף בכל תא ותא, עם כל שאיפה ונשיפה מחדש.

מתחים וסטרס למשל הם מרכיבים בחיינו שמומלץ לשחרר אחיזה ולקחת חופש מהם, כמובן.

סדנאות ריברסינג - נשימה מעגלית עם כלים קסומים בכל יום שני ב20:00 בהנחיית מיכל ברז"ל כהן | טיליה מרכז לרפואה משלימה
סדנאות ריברסינג – נשימה מעגלית עם כלים קסומים בכל יום שני ב20:00 בהנחיית מיכל ברז"ל כהן | טיליה מרכז לרפואה משלימה

לתרגל ריברסינג-נשימה מודעת- זו הזדמנות לנשום לרווחה. בזמן הנשימה ננחה עצמנו לשחרור אחיזה, כשזה מה שאנו חפצים/ות לממש.

נשחרר עצמנו מההרגל להיות בתת-נשימה. נחזיר לעצמנו עוצמה ,נחזק בריאות, שמחת חיים ואופטימיות, ונהנה ממקלחת פנימית מרעננת, מנוחה עמוקה ושחרור.

בסדנה הקרובה ננשים את עצמנו בהתכווננות מיוחדת אל אותם חלקים בנו שצברו חסר וחסכים כולל נשימתיים בהקשר היכולת לשחרר. נתאמן בהתמסרות גבוהה רבה ועמוקה יותר ויותר…רק כך מתאפשר שחרור אחיזה.

ריברסינג – תירגול נשימה מודעת המבוסס על טכניקות נשימה עתיקות-יומין שהותאמו לאדם בימינו , מאפשר  לנו "לקרוא" בנשימתנו ובגופנו איך מחשבות, רגשות, מתח פיזי וזיכרונות השפיעו ומשפיעים עלינו, לזהות דפוסי השינוי, ובאמצעות תירגול מונחה – המוביל לשינויים טבעיים וספונטאניים בעומק וקצב הנשימה – לאפשר את ההתמרה, תוך שהמוח עובר מגלי גמא וביתא "הלחוצים" לגלי אלפא ותיטא "המרגיעים".

הפעם זה דידג'ריברסינג- בתירגול הריברסינג משולב כלי נגינה אוסטרלי אבוריג'יני עתיק וקסום בשם דידג'רידו ("יידאקי") שתדריו העדינים יהדהדו לתוך העצמות, כלי הדם וכל המים שבגופנו, ישפיעו על מוחנו לרוגע ויחד עם הנשימה המודעת בריברסינג ייצרו איזון ושלווה עמוקה.

ובינתיים, עכשיו , להישען אחורה בכיסא, להתמתח…לעצום עיניים, ולהיזכר בפעם האחרונה בה הרגשת חופשי/ה לגמרי ממשהו או מישהו/הי שהצלחת לשחרר … לחייך…ולשים לב מה קורה לנשימה….

ניתן להגיע למפגש חד-פעמי, ומומלץ למשקיעים/ות בעצמם/ן לעבור סדרת מפגשים להעמקת האפקט המצטבר. למתחילים/ות מומלץ להתחיל מסדרה בת  10 מפגשי סדנה ולהפוך את הריברסינג לאורח חיים.  להתראות:)

בואו בסקרנות !!

מיכל ברז"ל כהן – פעילת איכות נשימה, חיים וסביבה. ריברסרית ומנחה ותיקה, מוסמכת ארגון הריברסינג הבריטי, מחלוצי/ות הריברסינג בארץ ובעולם. ניסיון של 37 שנים בעבודת-עומק. בי.איי. בוגרת אקדמיה "בצלאל". יוצרת ומפתחת סדנאות לרבות דידג'ריברסינג ,ריברסינג עם קערות טיבטיות וריברסינג משולב בהילינג אנרגטי ובשיטות מגע, ביואנרגיה, צ'אנלינג וצלילי מרפא. הילרית בדרך השמאנית. מפתחת שיטת "רוגע" המתאימה לכל, כולל לנשים בהריון. מלווה תהליכי התפתחות אישית ושינוי, יועצת בשיטת "חשיבה יוצרת" המשלבת כתיבה אינטואיטיבית מהתת -מודע עם נשימות. יחד עם הארגון שהקימה "ירוק במקום בטון" זוכת האוסקר הישראלי "הגלובוס הירוק 2014" בכנסת ישראל, על מצוינות למען איכות הסביבה.

עם מיכל צוות סייעים/ות מקצועי.

כל הפעילויות -עם קבוצות ועם יחידים/ות. בעברית ובאנגלית.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן