טיפולי אנרגיה
רפלקסולוגיה
רפואה סינית
פסיכותרפיה ואימון
נטורופתיה ותזונה
טיפולי מגע וגוף
הריון ולידה
מרפאת כאב אלטרנטיבית
טיפול בכאב
אבחון גלובלי

סדנת דידג'ריברסינג בנושא "גינוי וריפוי הפרא"

4.6.2018 - יום שני - סדנת דידג'ריברסינג בנושא : גינוי וריפוי הפרא עם מיכל ברז"ל כהן.
4.6.2018 - יום שני - סדנת דידג'ריברסינג בנושא : גינוי וריפוי הפרא עם מיכל ברז"ל כהן.
4.6.2018 – יום שני – סדנת דידג'ריברסינג בנושא : גינוי וריפוי הפרא עם מיכל ברז"ל כהן.

ריפוי ,פראות ורפואה- מילים קרובות זו לזו. לא במקרה.

מי לא היה/היתה רוצה להיות מסוגל/ת לרפא את עצמו/ה בקלות, מהירות ויעילות ממצבים פיזיים, רגשיים, מחשבתיים  ואנרגטיים שאינם נוחים ונעימים לו/ה ? כולנו רוצים/ות. אז איך ?

תסכימ/י להיות פראי/ת ? יש לך החופש להיות פראי/ת.   את/ה מאפשרת לעצמך או לא ?

האם את/ה מעניק/ה לעצמך חופש מוחלט להיות בשלווה מי שאת/ה ,תמיד  ?

הרפיה וריפוי יכולים להתממש רק במצב של התמסרות טוטאלית, פראות היא הוויה המתאפשרת בחופש מוחלט . טוטאליות מתחברת לריפוי פראי, יחד עם חופש מוחלט, בראשיתיות, מקוריות, שחרור שליטה, טבעיות, ראשוניות, והסכמה להיות מי שאת/ה, גם בקצוות, וגם בכלום של הריק שבמהות אי הודאות, וכל זה בהסכמה אבסולוטית ואמון מוחלט.

זה ברור, נטול העמדות פנים, פוזות, פחדים מגינוי ומ"מה יגידו", נטול הסברים משכנעים שמטייחים התחמקויות , ובלי הכחשות , האשמות ודחיה לאחר-כך ול"יום אחד כש…"  ובלי שום תנאים מקדימים כמו "אם…", וכיו"ב.

כולנו חווינו גינוי באיזשהו שלב בחיינו, והתכווצנו עוד קצת ושוב עוד קצת עד שאזורים שלמים בנו נותרו מכווצים והתרגלנו ש"ככה זה" וש"כזה/כזו אני"…אבל זהו, שלא !  אפשר אחרת.

מתי חווית לאחרונה משהו פראי ?  על מה אמרת לאחרונה "זה פראי" ?

אפשרי ריפוי פראי. כששומעים את צירוף המילים הזה ישר מופעל הדמיון…עיצמו עיניים, נישמו עמוק ודמיינו כמה רגעים איך זה מרגיש להיות במצב פרא בריפוי הרפיה שלווה שלם.

דידג'ריברסינג וריברסינג מאפשרים את זה. בזמן שאנו נושמים/ות בסשן ריברסינג  אנו מאפשרים/ות לנו חופש מוחלט . הויה פראית שקטה או רועשת או גם וגם…ואנו מתרגלים/ות שוב ועוד, את הבחירה להעביר תשומת ליבנו אל מה שמחזק בנו אנרגיית חיים.

את הכלים למימוש בחירותינו אני מזמינה להכיר ולתרגל !

ריברסינג הינו תרגול נשימה מודעת המבוסס על טכניקות נשימה עתיקות-יומין ששימשו לריפוי, שחרור, טיהור והתקדשות רוחנית, שהותאמו לאדם בימינו, ומאפשר  לנו "לקרוא" בנשימתנו ובגופנו איך מחשבות, רגשות, מתח פיזי וזיכרונות השפיעו ומשפיעים עלינו, לזהות דפוסים שברצוננו לשנות, ובאמצעות תרגול מונחה המוביל לשינויים טבעיים וספונטאניים בעומק וקצב הנשימה- לאפשר את ההתמרה.

דרך התרגול נוכל לחוות שינוי מצב גלי המוח מתדרים "לחוצים"- גמא וביתא , לתדרי אלפא ותטא המזוהים עם מצבי רוגע, שחרור, טראנס, התרחבות רב- מימדית ומדיטציה עמוקה, יצירתיות ומנוחה.

התהליך חוויתי ועוצמתי, ובסדנה הקרובה ישולבו במהלך הריברסינג צלילי כלי הנגינה העתיק המופלא דידג'רידו שתדריו יהדהדו וירטטו מעל, ליד ולתוך הגוף בעצמות ובדם ודרך כל הנוזלים- גופנו עשוי מכ-70% מים- עמוק בגופנו ובגופי האנרגיה המעודנים מסביבו, ויאפשרו מסע עוקף שכל ב"זמן חלום"- לשחרור מתחים, איזון והרפיה עמוקה…ריפוי פראי.

לאופן הנשימה בריברסינג ואפקט הדהוד הדידג'רידו ככלי מרפא השפעה מיטיבה על בריאותנו. אני מוצאת כי שתי הדרכים עובדות נפלא ביחד ולכן חיברתי ביניהן.

הנשימה אינה דבר מובן מאליו. היא כלי עבודה לחיים, להרפיה וריפוי עצמי המאפשר תחושת רוגע, חופש ושמחת חיים. את זה נחווה בסדנה.

סדנאות דידג'ריברסינג מתקיימות אחת ל- 4 שבועות בימי שני בערב, סדנאות ריברסינג והילינג מתקיימות כל יום שני, בכל מפגש נושא אחר.

עם מיכל צוות סייעים/ות מקצועי.

ריברסינג עם קערות טיבטיות - כל יום שני בשעה 20:00 במרכז טיליה לרפואה משלימה - מיכל ברז"ל כהן
ריברסינג עם קערות טיבטיות – כל יום שני בשעה 20:00 במרכז טיליה לרפואה משלימה – מיכל ברז"ל כהן

מיכל ברז"ל כהן מנחת הסדנה, ריברסרית ותיקה מוסמכת הארגון הבריטי לריברסינג , מנחה ותיקה עם 39 שנות ניסיון, מחלוצי/ות הריברסינג בארץ ובעולם.  BA בוגרת אקדמיה "בצלאל" בדגש על "פסיכודינמיקה של יצירתיות", עובדת ומטפלת בשילוב עם הילינג אנרגטי, טכניקות מגע, ביואנרגיה, טכניקת חשיבה בוראת מציאות, צ'אנלינג, דידג'רידו, קערות טיבטיות, כלים קסומים ושירת מרפא.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן