טיפולי אנרגיה
רפלקסולוגיה
רפואה סינית
פסיכותרפיה ואימון
נטורופתיה ותזונה
טיפולי מגע וגוף
הריון ולידה
מרפאת כאב אלטרנטיבית
טיפול בכאב
אבחון גלובלי

לנשום שינוי – ריברסינג נשימה מעגלית.


טיפולי אנרגיה

טיפולי אנרגיה

רפלקסולוגיה

רפלקסולוגיה

רפואה סינית

רפואה סינית

פסיכותרפיה ואימון

פסיכותרפיה ואימון

נטורופתיה ותזונה

נטורופתיה ותזונה

טיפולי מגע וגוף

טיפולי מגע וגוף

הריון ולידה

הריון ולידה

קינסיולוגיה יישומית

קינסיולוגיה יישומית

אירידיולוגיה

אירידיולוגיה
לנשום שינוי – ריברסינג נשימה מעגלית.

ריברסינג הוא תהליך עדין ועם זאת עוצמתי ביותר המאפשר בין היתר שחרור רגשות מודחקים ואמונות מגבילות. הריברסינג התגלה במקרה בשנות ה-70 ע"י מיסטיקן בשם לאונרד אור, אשר ע"י מחקר מעמיק גילה את הסגולות המיוחדות של התהליך ופיתח אותו עם הזמן.

הנשימה היא הגשר בינינו לבין עצמינו ובינינו לבין העולם. היא עוזרת לנו לשחרר כל מועקה ולהיפתח לחיים מלאים בתשוקה.

תהליך הריברסינג משתמש בנשימה ככלי להצפת התת-מודע שבו אגורים בין כל הזיכרונות והרגשות מאירועי עבר, גם הזיכרונות ממקרים בהם נסגר לנו הלב כי פגעו בנו, ומקרים בהם פחדנו והתכווצנו. כל טראומה שחווינו בצעירותינו מצמצמת לנו את החיות הפיזית, הרגשית והנישמתית שלנו ועוד תחושות ואמונות שפיתחו בנו מנגנוני הגנה כמו שכחה, הדחקה, חסימה אנרגטית או רגשית ועוד.

הנשימה מגיעה לאותם אזורים פגועים וחסומים בגוף ובנפש – פותחת אותם ומשחררת אותם לתמיד.

הנשימה המעגלית בעצם מתחקה אחר מחזור הנשימה של תינוק בן יומו, ובכך גם מחזירה אותנו אל חווית החיים הראשונית ביותר, הנשימה הראשונה, ובעצם אל חווית הלידה שלנו עצמנו ומעניקה לנו את האפשרות להתבונן ולחוות אותה שוב במרחב בטוח ובעצם במקום מסוים להיוולד מחדש.

למה לצפות:

במרחב מאפשר נעים ושקט ניפגש לשעה של חיבור עוצמתי בין הגוף לרגש. נקיים שיחה מקדימה להיכרות ותיאום ציפיות, לאחר מכן אזמין אתכם להתמסר לשעה קלה לעצמכם ולעוצמות הגלומות בתוככם פנימה כשכל מה שאבקש מכם זה לנשום ולבטוח.

הריברסינג מתבצע בשכיבה על הגב, נרפה את הגוף ונשאיר את כל היום מאחור, לאחר מכן אזמין אתכם להתחיל בנשימות עמוקות ומעגליות מהפה, בלי קיטועים בין השאיפה לנשיפה.

כעבור מספר דקות תתחילו להרגיש את הדם זורם בגוף, את החמצן מגיע אל הלב ואל המוח, ותצאו למסע של שיכרון חושים.

במהלך המסע תופתעו לגלות רגשות, חוויות, זיכרונות שיעלו ויצופו ממעקי התודעה ונבכי הנפש, המרחב הבטוח והנינוח יאפשר לכם להתבונן באותן התחושות, לחוות אותן במלואן ולהתמיר אותן. אני אהיה שם עבורכם, מסייעת, אוהבת, תומכת ובכוונה מלאה.

לאחר סיום התהליך תחושו מחדש בחיות ואנרגיה, ויחזור אליכם החשק לעשייה ויצירה מתוך התלהבות ועוצמה.

הטאצ' האישי שלי:

אל תהליך הריברסינג אני מביאה ידע ויכולת מעולם הטנטרה, אשר יאפשרו ויתמכו בתהליך הריפוי באמצעות אנרגיית המין – אנרגיית החיים. לפני ובמהלך התהליך נתכוונן אל אנרגיה עוצמתית זו נעורר אותה ונבקש ממנה לסייע לנו בתהליך. יחודה של האנרגיה המינית הוא ביכולתה לאתר למקד ולהעצים את תהליך הריפוי במקומות הזקוקים לכך יותר מכל, היא מציפה בעוצמה כאבים, פחדים, חסימות ומחשבות או אמונות מעכבות ומסייעת בניקוי ושחרור.

קצת עליי…

אני בר אלוני בת 27 מבנימינה, בת זוג של נתנאל, יוצרת מוסיקה ומרפאה הוליסטית מזה 6 שנים. את המסע הרוחני והמרתק שלי התחלתי לפני 8 שנים כאשר חשתי שכל חוויות העבר השליליות שחוויתי עלו ממעמקים וגעשו בתוכי, ביקשו התמרה, ביקשו תפנית. באחד מרגעי המחקר והחיפוש שלי, נתקלתי בהזמנה חגיגית לסדנת ריברסינג – ריפוי הנפש דרך נשימה. מהרגע הראשון התאהבתי והבנתי שאת מה שחוויתי באותה סדנה אני הולכת להעביר הלאה. אני מאמינה שבעזרת הנשימה אפשר לשנות הכל, וחיי הם הוכחה לכך.מהרגע בו החלטתי להתמסר בשלמות לתהליך הריברסינג ולאהבה בכלל, אני אדם הרבה יותר קליל, שמח ומאושר. אני מאמינה שהמון אנשים חיים רבע מהפוטנציאל הנפשי, הפיזי והרוחני שלהם.אם נסכים להביט פנימה ולפתוח את דלת הסתרים נגלה שפע של אור, שפע של יופי, שפע של שמחה שזמינים לנו בכל רגע ובכמויות בלתי נגמרות. אני שמחה שיש לי את האפשרות לפגוש אנשים ברמה הכי אינטימית ולהראות להם שהכל אפשרי, רק צריך לבחור.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן