טיפולי אנרגיה
רפלקסולוגיה
רפואה סינית
פסיכותרפיה ואימון
נטורופתיה ותזונה
טיפולי מגע וגוף
הריון ולידה
מרפאת כאב אלטרנטיבית
טיפול בכאב
אבחון גלובלי

נירן פרץ

במשך זמן רב חיפשתי את הדרך שלי להעביר את מה שאני מרגיש, לתקשר ולהביע את עצמי. עברתי דרך אנשים מיוחדים שמכל אחד מהם לקחתי משהו שפתח לי זווית ראייה על החיים ועל עולם הטיפול בפרט.

המסע שלי התחיל בלימודי עיסוי תאילנדי שפתחו לי עולם שלם לריפוי דרך מגע. המשכתי ללימודי ארומתרפיה בעקבות עולם השמנים והריחות שהאפקט שלהם סיקרן אותי מאז הילדות. ומשם נשאבתי ללימודי הרפואה הסינית והשיאצו שמהר מאוד הפכו להיות מוקד העניין שלי  והשקפת עולמי.

דרך השיאצו למדתי להקשיב, להבחין, לדבר, לתת ולקבל. כל מפגש עם מטופל הוא מסע התפתחות משותף של שנינו. אני מאמין שלכל אדם יש את תהליך הריפוי הטבעי שלו והדרך שלי להפנות את תשומת הלב של המטופל לכך, היא דרך המגע, דרך השיאצו.  כל כאב שמגיע, מצביע על דיסהרמוניה שמטרתה להפנות את תשומת ליבנו למקום מסוים ולהאיר לנו את הדרך לשינוי שיביא להתפתחות, ריפוי ואיזון השלם.

במסע הזה שנקרא טיפול שיאצו השאיפה העיקרית שלי היא ללמד את המטופל להבחין, לייצר מודעות, לנשום ולהקשיב לרצונות הגוף שלו בצורה פשוטה ועדינה.

אז איך אני עושה את זה?  

קודם כל אנחנו מתחילים בשיחה, אני שואל שאלות ומשתדל בעיקר להקשיב, ללמוד ולהבין את הקושי הפיזי/ הרגשי איתו אנחנו מתכוונים להתמודד. מפה מתחיל להתגבש לו התהליך הטיפולי שתמיד יהיה שונה מאדם לאדם.

לאחר גיבוש התהליך, אנו עוברים לטיפול במגע, שיאצו. הטיפול מתבצע על מזרון, בלבוש מלא ומתבסס על לחיצות ממוקדות על נקודות השפעה בגוף, מתיחות, נשימות והנעת צ'י (אנרגיית החיים הזורמת בגופנו). השיאצו שלי משלב בתוכו את הכלים השונים שאספתי בדרך בניהם; פילוסופיית הרפואה הסינית, עיסוי תאילנדי, נשימה טרנספורמטיבית, איינגר יוגה, דמיון מודרך וארומתרפיה. תוך הקשבה והתאמה לכל מטופל.

מוזמנים באהבה

נירן

 

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן