טיפולי אנרגיה
רפלקסולוגיה
רפואה סינית
פסיכותרפיה ואימון
נטורופתיה ותזונה
טיפולי מגע וגוף
הריון ולידה
מרפאת כאב אלטרנטיבית
טיפול בכאב
אבחון גלובלי

ניקוי רעלים בשיטת הבריאות הטבעית

מתן חן- מתמחה ברפואה סינית ותזונה בריאה
מתן חן- מתמחה ברפואה סינית ותזונה בריאה
מתן חן- מתמחה ברפואה סינית ותזונה בריאה

תהליך ניקוי, המבוססת עפ"י שיטת הבריאות הטבעית, הינו תהליך ניקוי מרעלים הצבורים בגופנו כתוצאה מתזונה לא נכונה ואורח חיים לא מאוזן.

תהליך הניקוי יכול לנוע ממספר שבועות ועד מספר חודשים תלוי בהתאם לתלונה וחוזק המטופל. שיטת הניקוי מתבססת בעיקר על שלוש ארוחות ביום שמורכבות בעיקר ממזון חי –' Raw Food' (מזון שלא עבר עיבוד) כמו: ירקות ופירות חיים, נבטים, אגוזים, שקדים וצימוקים וכו'..

תהליך הניקוי מסייע ליצירת והטמעת השינויים בתזונה ובאורחות חיים תוך תמיכה וליווי אישי לאורך כל התהליך וגם לאחריו.

אנו מאמינים שתזונה הטבעית ושינויי אורחות החיים גורמת לחידוש כוחות החיים ועוזרת להגיע לבריאות מיטבית. במהלך החיים צובר האדם רעלים שונים, כתוצאה מהרגלי חיים לא נכונים והשפעות סביבתיות מזיקות שיוצרות רעלים ופסולת המצטברים בתוך הגוף ומביאים אותו ליותר מחלות ובעיות בריאותיות שונות.

שיטת הבריאות הטבעית מוכיחה כי כל המחלות הן הצטברות וריכוז של רעלים בתוך הגוף, כאשר המחלה אינה ניסיון להזיק לאדם, אלא היא למעשה – ניסיון של כוח הבריאות הטבעי להחזיר את הגוף למצב בריאות תקין.

תהליך הניקוי בשיטת 'הבריאות הטבעית' מתאימה לכל מי שחפץ להיות יותר בריא וכל מי שמחפש לחולל שינוי אמיתי ומשמעותי בחייו  ולשמר ולשפר את בריאותו הגופנית והנפשית כאחד.

נכתב ע"י:

מתן חן

רפואה סינית ובריאות טבעית

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן