טיפולי אנרגיה
רפלקסולוגיה
רפואה סינית
פסיכותרפיה ואימון
נטורופתיה ותזונה
טיפולי מגע וגוף
הריון ולידה
מרפאת כאב אלטרנטיבית
טיפול בכאב
אבחון גלובלי

ניצן פופקין

Dipl. C.M (I.A.TCM) דיקור, שיאצו, טווינא, עיסוי וצמחי-מרפא.

ניצן פופקין - מטפלת ברפואה סינית - דיקור - טווינא - שיאצו - עיסוי - טיליה קליניקה טיפולית
ניצן פופקין – מטפלת ברפואה סינית – טיליה קליניקה טיפולית

גיליתי את העולם של הרפואה הסינית לפני כשבע שנים, במהלך טיול במזרח, ומהר מאוד הבנתי כי זהו התחום שאני רוצה ללמוד. נכנסתי ללימודים של ארבע שנים בהם למדתי להסתכל על האדם ועל הגוף מזווית אחרת- למדתי את הקשרים בין המערכות השונות, את הסיבות לתופעות משתנות ודרכים להתמודדות איתן. היופי ברפואה הזו, הוא בפשטות שבה- חשיבה המקבילה את האדם לטבע, חיפוש אחר איזון והרמוניה, הבנה כי הגוף והנפש אחד הם וכי הפוטנציאל לריפוי שלם טמון בנו עמוק, גם אם אנו לא תמיד מודעים לכך. לאחר שהבנתי את זה, השתנו חיי- כל צורת החשיבה שלי השתנתה, וכך גם ההתנהגות והבריאות שלי.

כבר במהלך הלימודים ועד היום, התחלתי להתנדב ולעבוד בקליניקות שונות של מטפלים וותיקים (בתחום הרפואה הסינית והיפנית- המתמחות בבעיות פוריות, מחלות פנימיות, כאב, אורתופדיה ועוד) ולמדתי מהם דרכי טיפול שונות, אבל העיקר- למדתי להסתכל על מטופל שנכנס לחדר ולאבחן בצורה מעמיקה ועניינית. הטיפול מתבסס על אבחנת הגוף  (בטן, גב, דופק, לשון ועוד) וכולל שיטות מגע (שיאצו, טווינא, עיסוי משולב) בשילוב עם דיקור סיני, כוסות רוח, מוקסה וצמחי-מרפא. בנוסף, אני משלבת עבודה עם נשימות עמוקות וחשיבה חיובית- שמזרזים את תהליך הריפוי וההרפיה.

ניצן פופקין - מטפלת ברפואה סינית - דיקור - טווינא - שיאצו - עיסוי - טיליה קליניקה טיפולית
ניצן פופקין – מטפלת ברפואה סינית – טיליה קליניקה טיפולית

אני מאמינה בטיפול כתהליך של ריפוי והחזרה לאיזון, תהליך של הפחתת מתחים, שיפור זרימה חופשית ועידוד מנגנוניי ריפוי עצמיים, ומסבירה לכל מטופלי כי הסבלנות משתלמת… המטרה שלי היא ללמד את המטופלים שלי קודם כל להאמין בעצמם, ביכולת שלהם לרפא את עצמם ולשפר את איכות חייהם, כי הכוח טמון בידיים שלנו. ההחלטות שאנו לוקחים, והמעשים שאנו עושים- זה מי שאנחנו.

כיום, אני מטפלת בקליניקת "טיליה", במרכז "אנרצ'י" לרפואה משלימה ובאופן פרטי בתל אביב וממשיכה ללמוד ולהתפתח באופן עצמאי.

הטיפול יכול לטפל במגוון רחב של בעיות כגון סטרס, עייפות, חרדה, כאבים, עצבנות, דיכאון, בעיות עיכול ופוריות, בעיות עור, בעיות במערכת הכליות והשתן, חיזוק חיסוני, איזון גוף-נפש ועוד.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן