טיפולי אנרגיה
רפלקסולוגיה
רפואה סינית
פסיכותרפיה ואימון
נטורופתיה ותזונה
טיפולי מגע וגוף
הריון ולידה
מרפאת כאב אלטרנטיבית
טיפול בכאב
אבחון גלובלי

"מתנת ההתמדה" – ריברסינג – מיכל ברז"ל כהן

מיכל מנחה סדנת דידג'ריברסינג בסטודיו במרכז טיליה לרפואה בכל יום שני בשעה 20:00
מיכל מנחה סדנת דידג'ריברסינג בסטודיו במרכז טיליה לרפואה בכל יום שני בשעה 20:00
מיכל מנחה סדנת דידג'ריברסינג בסטודיו במרכז טיליה לרפואה בכל יום שני בשעה 20:00

להיוולד מחדש לחיים של חופש –מצב נחשק או לא ? ברור שכן, זה נשמע כה חיובי, כה פתוח מזמין ומאפשר, נכון ? מסתבר לנו תוך כדי החיים , שישנן רמות גבוהות יותר ויותר  של חופש, שבשלב קודם של חיינו לא היינו מסוגלים/ות להכיל בכלל ולכן לא היינו מסוגלים/ות גם להעריך וליהנות ולהיתרם מהן ! .

בשלבים שונים של גדילה  חופש גדול עשוי אפילו להחוות כמאיים – כאוס נטול-גבולות ומסוכן לנו… לא מוכר לנו… מחוץ לגבולות אזור הנוחות האחרון שלנו…..עד שלב ההיפתחות / התפתחות / התרחבות  / גדילה אישית הבא, בו אנו נשארים רגועים גם באפילת תהום הלא-נודע..כן, ממש כך. על מנת להתנסות במצב כזה יש להתמיד ולהתנסות שוב ושוב, להכיר את הגבולות החדשים- ומה שמעבר להם…ושוב. התמדה שכזו אינה חזרה שוב ושוב על תרגיל אחד מוכר, כי בכל פעם אנו מגיעים/ות אחרים/ות והתוצאות שונות. בכל סשן  -בין אם הוא פרטי או קבוצתי- יש הפתעות.

מניסיוננו אנו יודעים/ות כי במקום חסום אין תנועה. הרוח נעצרת, החיים נתקעים, אין מרחב להיות ולחיות. לא משנה אם מדובר במקום פנימי או חיצוני. אם משהו בנו נחסם- נחווה איך זה מרגיש : סוג של מחנק.

נשימה משוחררת פותחת  את ה"סתימות" והחסימות, משחררת אותן פיזית, רגשית, מנטאלית , אנרגטית , רוחנית ועוד, ומאפשרת רוגע ושלווה .

בזמן תרגול בסשן ריברסינג- נשימה מודעת- מקצבי ועומקי הנשימה המשתנים במהלך התרגול מאפשרים שינוי מצב גלי המוח מתדרים "לחוצים"- גמא וביתא , לתדרי אלפא ותטא  המזוהים עם מצבי רוגע, שחרור, טראנס, התרחבות רב- מימדית  ומדיטציה עמוקה, יצירתיות ומנוחה. הטכניקה מבוססת על שיטות נשימה עתיקות יומין ששימשו לריפוי, טיהור והתקדשות רוחנית, מצבי "פתיחת שערים" ומעבר דרכם למישורים ועומקים וגבהים חדשים , אשר לא ידענו שיש.

בזמן הדידג'ריברסינג תחוו ותשמעו  את הדהוד כלי הנגינה האוסטרלי העתיק והמופלא דידג'רידו בנגינה ליד, מעל ולתוך הגוף. תדרי הקול המהדהדים מהדידג'ים בזמן שמנוגנים על גוף האדם מחלחלים אל הגוף הפיזי ורוטטים בתוכו, בעצמות ובדם, עוברים דרך הנוזלים בגוף- הגוף מורכב מכ-70% מים – ומתפשטים אל הגופים האנרגטיים שמסביב לגוף הפיזי., והלאה עוד ועוד…

לאופן הנשימה בריברסינג  ואפקט הדהוד הדידג'רידו ככלי-מרפא השפעה מיטיבה על בריאותנו.

אני מוצאת כי שתי הדרכים עובדות נפלא ביחד ולכן חיברתי ביניהן.

בתאריך 4.1.2016  נצלול ונעוף על כנפי הנשימה במרחב-יה, במרחבי הזמן שמעבר לזמן תוך התמסרות לחומר שבלעדיו אין חיים בגופנו – האוויר, מתנת המסתוריות הגדולה בה נבראנו ובה אנו מתקימים/ות.

ההתמדה, כדרך ללידה מחדש של הנשימה, מעניקה לנו את מתנותיה ככל שנמשיך להתפתח איתה.

דרך אימון בריברסינג נשימה מודעת חוגגים/ות את לידתה-מחדש של הנשימה רבים/ות בעולם ובארץ, ופה גם ההזדמנות לברך בשנה אזרחית שמחה ובריאה את כל חוגגי/ות ראש השנה האזרחית החדשה J

להתראות בעוד כמה נשימות  …

סדנאות ריברסינג והילינג מתקיימות מדי יום שני, בכל יום שני הנושא אחר . עם מיכל צוות סייעים/ות מקצועי.

להרשמה ופרטים נוספים 0722500493

מיכל ברז"ל כהן - ריברסינג

מיכל ברז"ל כהן – ריברסינג

יוצרת ומנחת הסדנה, שירת מרפא – מיכל ברז"ל כהן

מיכל ברז"ל כהן, ריברסרית יועצת ומנחה ותיקה, 36 שנות ניסיון, מוסמכת "החברה הבריטית לריברסינג" BRSS . הוכרה כריברסריתתת בינלאומית ע"יייייי מייסדד השיטה מר לאונרד אור.  BA בוגרת אקדמיה "בצלאל" במיקוד פסיכודינמיקה של יצירתיות. יוצרת שיטת "רוגע", שירת מרפא מקורית, סדנאות ותהליכי גדילה אישיים 1 על 1 להגשמה עצמית. ריברסינג עם צלילים מרפאים בשילוב הילינג, עבודה שמאנית ,דמיון מודרך, ביואנרגיה ותהליכי בריאת מציאות.
פעילת איכות נשימה חיים וסביבה. יחד עם ארגון המתנדבים/ותתתתת שהקימהההה "ירוקק במקום בטון" זוכת האוסקר הישראלי "הגלובוס הירוק" 2014 למצוינות בעשייה למען הסביבה.

פייסבוק :

rebirthing michal barzel cohen

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן