טיפולי אנרגיה
רפלקסולוגיה
רפואה סינית
פסיכותרפיה ואימון
נטורופתיה ותזונה
טיפולי מגע וגוף
הריון ולידה
מרפאת כאב אלטרנטיבית
טיפול בכאב
אבחון גלובלי

מעברים ושינויי צורה- ארפריברסינג ושירת מרפא בתדר 432 הרץ

ריברסינג עם מיכל ברז"ל כהן כל יום שני בשעה 20:00 לפרטים 0722500493
ריברסינג עם מיכל ברז"ל כהן כל יום שני בשעה 20:00 לפרטים 0722500493

מה זה הארפריברסינג עם שירת מרפא ? חיבור בין תירגול "ריברסינג"- מילה באנגלית שפירושה היוולדות מחדש תוך נשימה מודעת, ל-הארפ, מילה באנגלית שפירושה בעברית הוא – כלי הנגינה נבל. ושירת מרפא ? – כשמה כן היא- מרגיעה, מרפה, משחררת…

בסדנת הארפריברסינג 432 הרץ יתקיים הריברסינג – שיטה עוצמתית וחווייתית של נשימה מודעת מעגלית הפורקת מתחים וחסימות ומאפשרת ביטוי וטוטאליות , בשילוב עם צלילי המרפא של נבל קלטי- כלי נגינה קסום ועתיק המכוון לפי תדר 432 הרץ שצליליו יהדהדו לתוכנו. נשמע שירת-מרפא מעל, ליד ולתוך הגוף. נצא למסע עוקף-שכל…

ומה זה תדר 432 הרץ , והקשר שלו לנבל של שווינג ולשירת המרפא של מיכל ? מוזיקה המבוססת על תדר 432 הרץ מעבירה אנרגיית ריפוי מיטיבה, מכיוון שזה תדר טהור ראשוני הקיים בטבע.  ידוע כי לכל צליל ולמוזיקה בכלל, יש השפעה רבה עלינו בכל רמות הקיום כולל בריאותנו הפיזית, מנטאלית, רגשית ואנרגטית, ולהתעלות רוחנית. מוזיקה משפיעה על מערכת העצבים שלנו בעוצמה, באופן מיטיב או הרסני. מוזיקה מתאימה יכולה לרפא, להעלות הריכוז, לשחרר מתח, לשפר חיי המין, לחזק בריאות הנפש ועוד. הנשימה, שירת המרפא והמוזיקה יחד בריברסינג פותחות בפנינו אפשרויות מדהימות של מימוש שינוי באיזון דינמי…

רוצים/ות שינוי כזה, שנהיה פוריים/יות ושופעים/ות כאדמה לאחר גשם, בכל תחומי חיינו ?

כמובן שכן ! אם כך, בואו נאמין שהשינוי הרצוי מתרחש, כמו שמאמין מי שמביא מטריה בזמן בצורת קשה, אל מעמד התפילה להורדת גשם.

תפילה, ואפילו בכוונה מלאה, אינה מספיקה. אמונה מוחלטת שהשינוי כבר נהייה וישנו ועתה מתממש ברובד הפיזי- והתנהגות בהתאם לכך- היא הדבר המתבקש.  ולא רק אמונה !

מומלץ לעבור שינויים עם אמונה, אמון, ו-עם חוש הומור, במיוחד כששינוי-כלומר שלב המעבר – לא בא בקלות או בקצב שאנו רוצים/ות שיתממש.

ריברסינג עם מיכל ברז"ל כהן כל יום שני בשעה 20:00 לפרטים 0722500493
ריברסינג עם מיכל ברז"ל כהן כל יום שני בשעה 20:00 לפרטים 0722500493

מעבר ראשון : מהרחם של אמא – החוצה, והמעברים הבאים : מתינוק/ת לפעוט/ה, לילד/ה, לנער/ה, לבחור/ה, לאיש/ה, להורה, לסבא/סבתא, ומחיים למוות. עבור רבים/ות מאיתנו ודאית הידיעה/תפישה שיש קיום לאחר החיים בגוף פיזי וקיום לפני החיים בגוף פיזי, ושגם במצבי הויה אלה יש התפתחות, מעברים ושינויים .

אין מי שלא עובר/ת שינוי. מי שלא מסכים/ה לעבור שינוי ומעמיד/ה פני ישן/ה, מטייח/ת לעצמו/ה ש"זה" כאילו  לא קורה – ונמצא/ת בעצם בתגובה של התנגדות והתכחשות. התנגדות עלולה להתפרץ ולהתבטא בדרכים שונות כולל הרסניות כלפי המתנגד/ת עצמו/ה וכלפי הסביבה.

אנו במעבר מהשלב הקודם ה-י.ש.ן., ובתוכו מ-שינה, לשלב החדש של -ש.נ.ה. ,לשינויים !

מעבר כרוך בשינוי ומותנה בתנועה, וזה נכון לגבי המתרחש בכל המימדים -פיזי, רגשי, מחשבתי, אנרגטי, ורוחני.  זה מה שקורה בריברסינג , הודות לתרגול הנשימה במודעות.

בזמן הסדנה נאפשר לרטט שמעוררים זרימת האוויר החופשית ומשוחררת בריברסינג, הדהוד צלילי הנבל הקלטי ב-432 הרץ ושירת המרפא – המגיעים לעומק התאים, העצמות וכלי הדם והמערכות הפנימיות – לשחרר עמוק בתוכנו בעוצמה ובעדינות מה שמחזיק אותנו חסומים/ות ומכווצים/ות. נשחרר מתחים, דאגות ושליטה, נירגע, ונתברך בהסכמה להיות בשלווה ומנוחה עמוקה בזמן ההיכרות עם הלא-מוכר .

נהיה ב"זמן-חלום" על מסלול עוקף-שכל…נבחר שזה קל ויפה, רך ועגול… נבחר שזה משחק, שזו הרפתקה, ושאנו מרגישים/ות בבית גם בשלבי חווית הלא נודע…מומלץ לחייך בכל שלב  J  לידה מחדש נפלאה !

 

להרשמה ופרטים נוספים 0722500493

מיכל ברז"ל כהן - ריברסינג
מיכל ברז"ל כהן – ריברסינג

יוצרת ומנחת הסדנה, שירת מרפא – מיכל ברז"ל כהן
נגן נבל קלטי – שווינג

מיכל ברז"ל כהן, ריברסרית יועצת ומנחה ותיקה, 36 שנות ניסיון, מוסמכת "החברה הבריטית לריברסינג" BRS . הוכרה כריברסרית בינלאומית ע"י מייסד השיטה מר לאונרד אור.  BA בוגרת אקדמיה "בצלאל" במיקוד פסיכודינמיקה של יצירתיות. יוצרת שיטת "רוגע", שירת מרפא מקורית, סדנאות ותהליכי גדילה אישיים 1 על 1 להגשמה עצמית. ריברסינג עם צלילים מרפאים בשילוב הילינג, עבודה שמאנית ,דמיון מודרך, ביואנרגיה ותהליכי בריאת מציאות.
פעילת איכות נשימה חיים וסביבה. יחד עם ארגון המתנדבים/ות שהקימה "ירוק במקום בטון" זוכת האוסקר הישראלי "הגלובוס הירוק" 2014 למצוינות בעשייה למען הסביבה.


www.re-.birthing.com ( האתר בתהליך שינוי)
כמו כן – באתר "טיליה"  www.tilia.co.il  -ב"חפש"-  מיכל ברז"ל כהן

פייסבוק :

rebirthing michal barzel cohen

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן