טיפולי אנרגיה
רפלקסולוגיה
רפואה סינית
פסיכותרפיה ואימון
נטורופתיה ותזונה
טיפולי מגע וגוף
הריון ולידה
מרפאת כאב אלטרנטיבית
טיפול בכאב
אבחון גלובלי

ממעמקים- דידג'ריברסינג

מיכל ברז"ל כהן - ריברסינג במרכז טיליה לרפואה משלימה כל יום שני בערב
מיכל ברז"ל כהן – ריברסינג במרכז טיליה לרפואה משלימה כל יום שני בערב

כמה פעמים לא הקשבנו לאינטואיציה גם כשהיא נתנה לנו תשובה ברורה לגמרי כששאלנו את עצמנו מה לעשות, או במה לבחור ? הרבה… כולנו היינו לא פעם במקום פיזי, רגשי, מחשבתי או אנרגטי במצב של לא לדעת מה עושים הלאה, ומה עשינו במצב ההוא ? פנינו אל ההיגיון…. גם אם "הרגשנו" או "שמענו" את האינטואיציה קוראת לנו בכל כוח אהבתה להקשיב ל ה , פנינו אל ההיגיון . ולא , לא רק לך זה קרה.
האם הפניה אל ההיגיון גרמה לך להיתקע ? אם כן, מה עשית כשראית שהמלצת ההיגיון מכניסה אותך למקום של לחץ פנימי ומאמץ קשה ?
ייתכן שבבחינה נוספת של המצב פנית שוב אל תוכך ומשם זימנת הנחייה – ושוב הגיעה תשובה מבפנים. אם כן פנית אל האינטואיציה, אני מקווה שמימשת את ההמשך לפי הנחייתה .

ממעמקים אנו קוראים לבורא/ת הראשוני/ת – י-ה, אלוהים …"ממעמקים קראתי י-ה , ענני במרחביה, גם כי אלך בגיא צלמוות לא אירא רע כי ה' עימדי"
האינטואיציה והאלוהי/ת שבנו מנחים אותנו מאותו מקום…מקום של ידיעה עמוקה שאינה תלויה בדבר מלבד ההקשבה שלנו לתוך עומק עצמנו, באמון מלא ואמונה שלמה.

ממעמקי הוויתנו עונה לנו האינטואיציה באופן מיידי ללא מאמץ את התשובות הכי נכונות בשבילנו כשאנו פונים אליה ומבקשים ממנה הנחייה, אני קוראת לזה "האלוהי/ת שבי"- או "החלק האלוהי שבי, שתמיד לטובתי העליונה".
משכבות עמוקות שמהן הורכבו חלקים מהוויתנו, ממקום שונה מזה שממנו מנחה האינטואיציה, נובעת התנהגותנו.
התנהגותנו נובעת ממעמקי זיכרונות ישנים שהיו להם תוצאות כאלה ואחרות שיצרו בנו מסקנות של "ככה אני" או "ככה זה", ומתורשה גנטית, ומאמונות מסורת משפחתית, והתנהגותנו יחד עם תוצאותיה הן המהוות עבורנו מראה להביט בה ולהבין עוד מה מפעיל אותנו מבפנים ואת מה ממה שמפעיל אותנו אנו רוצים/ות לשנות, במטרה לחוות חיינו אחרת…

דרך הנשימה בזמן הריברסינג עוזרת לנו לפרק מתחים וחסימות מעומקי עומקינו, ולהשתחרר.
בזמן הריברסינג, גם בעזרת הדידג'רידו, ניתן יהיה להיפתח, להרפות, לשחרר ולזמן שינויים מיטיבים – ולצלול ו/או לעוף , עוד.
הדידג'רידו שהינו כלי נגינה אוסטרלי אבוריג'יני עתיק ינשוף לידכם/ן, מסביב לכם/ן, מעל ולתוך גופכם/ן, רטטי צליליו יגיעו לתוך העצמות, כלי הדם, אברינו הפנימיים, וההילה שמסביב לנו, ויפעלו להדהד בנו את הידיעה הטהורה ותובנות מהמעמקים, לקבל את רטט הריפוי ולאזן את כל המרכיבים, במסע מעבר לשכל ומעבר לזמן , עד שלווה ומנוחה עמוקה .

 

מיכל ברז"ל כהן - ריברסינג
מיכל ברז"ל כהן – ריברסינג

מיכל ברז"ל כהן – ריברסרית ומנחה ותיקה, מוסמכת ארגון הריברסינג הבריטי, מחלוצי/ות הריברסינג בארץ ובעולם. יוצרת ומפתחת סדנאות לרבות דידג'ריברסינג ,ריברסינג עם קערות טיבטיות וריברסינג משולב בהילינג אנרגטי ובמגע, ביואנרגיה, צ'אנלינג וצלילי מרפא. ניסיון של 36 שנים בעבודת-עומק . הילרית בדרך השמאנית. מפתחת שיטת "רוגע" המתאימה לכל, כולל לנשים בהריון. מלווה תהליכי התפתחות אישית ושינוי, יועצת בשיטת "חשיבה יוצרת" המשלבת כתיבה אינטואיטיבית מהתת –מודע עם נשימות. כל הפעילויות -עם קבוצות ועם יחידים/ות. בעברית ובאנגלית.

לינק לסרטון מיכל מנחה סדנת ריברסינג גדולה בפסטיבל- היכנסו

http://https://www.youtub


גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן