טיפולי אנרגיה
רפלקסולוגיה
רפואה סינית
פסיכותרפיה ואימון
נטורופתיה ותזונה
טיפולי מגע וגוף
הריון ולידה
מרפאת כאב אלטרנטיבית
טיפול בכאב
אבחון גלובלי

מחטים מנצחות

נכתב ע"י יניב מזרחי

מחטים מנצחות

בדרך הנכונה

מכירים את זה שאתם מאוד רוצים משהו או מאוד רוצים להשיג יעד מסויים שנראה לכם בלתי אפשרי בשבילכם.

והמשפט שאתם שומעים אחרי זה "אם תרצו אתם יכולים" או אם תאמינו אתם תשיגו את יעדכם"

ואלו שאומרים אותו לא טועים בכלל, המשפט מאוד נכון רק שחסר בו מרכיב מאוד חשוב שאותו אף אחד לא אומר לכם. זה לא בגלל שהוא או היא לא רוצים להגיד לכם את זה, זה בגלל שגם הם לא תמיד יודעים אותו.

במאמר הבא אני הולך להציג לכם את הסדר שבו תהליך מסויים צריך להתנהל.

אני אתחיל בדוגמה, בטוח שחוויתם את הימים האלו שאתם קמים בבוקר כל כך מאושרים, אין לכם מושג למה. מבחינתכם יכולים לפטר אותכם עכשיו מהעבודה ואתם לעומת זאת אפילו לא תמצמצו? או את התחושה שקונים מוצר שמאוד רציתם אחרי שחסכתם כל שקל כדי רכוש אותו במשך תקופה ארוכה? או שיר שאתם יכולים להקשיב לו שוב ושוב והוא מזכיר לכם אדם שיקר לכם או טיול מקסים שעבר עליכם או תקופה מאושרת מהעבר שלכם וברגע אחד אתם חוזרים רגע למציאות ומגלים שאתם מחייכים לעצמכם.

א י ז ה  כ י ף  ז ה!!!!!!

תחושת שמחה וחיוניות, תחושה שגורמת לך להרגיש שאתה חי, שכל דבר שקורה מסביב מתגמד ליד התחושה הזאת.

התחושה הזאת היא תחושה שמאוד מעצימה ומעודדת מוטיבציה לקום ולעשות משהו.

כי בדרך לשאיפות שלכם יהיו כמו בכל דבר, עליות וירידות ומה שחשוב זה לשמור על ה"תחושה" הזאת. תחושת השמחה והאושר היא זאת שתקל מאוד על הדרך אותה תעשו אל השאיפות שלכם.

זה, הדבר שאף אחד לא אומר לכם שאתם צריכים לעשות שאתם עובדים על המטרה שלכם.

לפני שאתם עובדים על משהו שדרך אגב אתם חייבים מאוד לאהוב, ולפני שאתם ומוכנים לעבוד עליו בצורה אובססיבית ולהקדיש לכך את רוב זמנכם.

אתם קודם כל, חייבים להיות שמחים, חייבים להרגיש טוב, ומאושרים. שאתם מאושרים אנשים מרגישים את זה ואנשים ירצו לשמוע את מה שיש לכם להגיד. אתם הופכים לדומיננטים ואפילו מבלי שתדעו את זה. אנשים יהיו מעוניינים להיות לידכם כי אתם מאושרים וזה גם מה שגורם להם להיות מאושרים.

ואנשים שרוצים להיות קרובים אליכם יקדמו אותכם בדרככם להשגת השאיפות שלכם, אנשים ירצו לעזור לכם אנשים ייקשרו אותכם עם אנשים שמתאימים לכם לקדם את המטרות שלכם את המחשבות והשאיפות שלכם.

טיפ קטן שיתן לכם כוח לקום ולהמשיך לעבר המטרה שלכם: להשיג דברים שהם ברי השגה בשבילכם, ולאט לאט להתקדם עם זה. השגת דברים שיש באפשרותכם לרכוש או להשיג תעלה לכם את הביטחון ואת המוטיבציה וההצלחה כדי כן להמשיך.

במציאות של היום לא פשוט להגיע למקום הזה שאפשר לראות כל חוויה כמשהו מקדם או מיעל ולא קל לעשות את לבד. עם זאת בעזרת הרפואה הסינית, דיקור, צמחים והכוונה נכונה אפשר להביא את השינוי.

כמטפל ברפואה סינית אפשר ליצור את תנועה, או ממונט מסויים שיתחיל משהו לכיוון חדש. בעזרת תשאול נכון של הבעיה, אבחון דופק ובחירת הנקודות דיקור מתאימות יביאו לשינויים מנטלים ופיזיים ויגבירו את תחושת החיוניות שלך דבר שיטיב איתך להשגת יעדיך.

 

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן