טיפולי אנרגיה
רפלקסולוגיה
רפואה סינית
פסיכותרפיה ואימון
נטורופתיה ותזונה
טיפולי מגע וגוף
הריון ולידה
מרפאת כאב אלטרנטיבית
טיפול בכאב
אבחון גלובלי

לידה מחדש ושינוי – סדנת ריברסינג הילינג וצלילים מרפאים

ריברסינג עם מיכל ברז"ל כהן - כל יום שני בשעה 20:00 במרכז טיליה
ריברסינג עם מיכל ברז"ל כהן – כל יום שני בשעה 20:00 במרכז טיליה

כשאנו מתחילים/ות משהו חדש – זה שינוי, ושינוי מהדהד זיכרונות בכל הרמות כולל דפוסי-חשיבה ואמונות שנוצרו במהלך הלידה שנולדנו, בין אם הלידה נחשבה טראומתית או לא, ובין אם השינוי מתוכנן או לא.

עד השינוי היינו בתנאים המוכרים לנו …היינו באזור שהתרגלנו אליו לזמן-מה והפך לאזור נוח בשבילנו , הרגשנו שם פחות או יותר "בבית", דברים נעשו קצת מובנים-מאליהם…ועכשיו זה מתחיל להשתנות, הנה זה בא א א א !!! והופ- אנחנו בתחום של הלא-מוכר ולא- ידוע ! וממשיכים/ות לתוך הלא-נודע- כמו בלידה, שהיא השינוי המשמעותי הגדול הראשון שחווינו בחיינו אלה. אנחנו לא "בבית" יותר, יצאנו מאזור הנוחות …אין לנו שליטה ,והמחשבות משתוללות : מה יהיה ? מה עושים ?
שמת לב אי-פעם לאיך שאת/ה מגיב/ה לשינוי ? המיינד, הרגשות, הגוף – הכל מתעורר לפעולה ,המושפעת גם מחויות לידה שנטבעו בנושם/ת בזמן שנולד/ה. כל התאים בגופנו זוכרים הכל, בפרטי-פרטים מדויקים.

במצב שינוי נוצרות אצל רוב הא/נשים התכווצות וסגירה, וניסיונות להיאחז בקיים ומוכר. זה כמובן משפיע על קצב ועומק הנשימה, ואצל מתאמני/ות הריברסינג המתחילים/ות – לעיתים קרובות גם על הגוף.
עם ההתמדה בתירגול של מודעות ונשימה בריברסינג –מתברר לנו שיש ברירה: אנו יכולים/ות לבחור לזהות איך שינוי משפיע על הנשימה שלנו ,לזהות איך אנו מגיבים/ות, ומשזיהינו – לשנות הדפוס המנטאלי/ריגשי/פיזי/אנרגטי שהסתבר לנו כי על פיו אנו מתנהלים-/ות, לצורת תגובה המיטיבה ותומכת-רוגע ביותר עבורנו.
כך מתאמנים/ות ב"להרגיש בבית" בכל מצב, גם בתוך הלא-מוכר ולא-נודע, כולל בצדדים ה"אפלים" של הלא-נודע, כתוצאה מהגדלת האמון והאמונה הכל מבורך ומהווה חלק ממסענו בעולם/ות החומררוח, וידיעה שאנו תמיד יכולים/ות לבחור.
כל זה מתרחש בעת שאנו על "מסלול עוקף שכל" המאופשר על ידי דרך הנשימה בזמן ריברסינג.
אופן הנשימה בזמן תירגול ריברסינג בשילוב עם שירת המרפא מאפשר לעדן את התמרת התדרים שלנו מ"לחוצים" ומתוחים לשלווים ונינוחים, ולהעמיק באופן חוויתי ישיר את ידיעת חופש הבחירה שלנו בתמונה הרחבה של חיינו, תמיד.
להתראות בשמחה.

להרשמה ופרטים נוספים 0722500493

מיכל ברז"ל כהן - ריברסינג
מיכל ברז"ל כהן – ריברסינג

יוצרת ומנחת הסדנה, שירת מרפא – מיכל ברז"ל כהן

מיכל ברז"ל כהן, ריברסרית יועצת ומנחה ותיקה, 36 שנות ניסיון, מוסמכת "החברה הבריטית לריברסינג" BRS . הוכרה כריברסרית בינלאומית ע"י מייסד השיטה מר לאונרד אור.  BA בוגרת אקדמיה "בצלאל" במיקוד פסיכודינמיקה של יצירתיות. יוצרת שיטת "רוגע", שירת מרפא מקורית, סדנאות ותהליכי גדילה אישיים 1 על 1 להגשמה עצמית. ריברסינג עם צלילים מרפאים בשילוב הילינג, עבודה שמאנית ,דמיון מודרך, ביואנרגיה ותהליכי בריאת מציאות.
פעילת איכות נשימה חיים וסביבה. יחד עם ארגון המתנדבים/ות שהקימה "ירוק במקום בטון" זוכת האוסקר הישראלי "הגלובוס הירוק" 2014 למצוינות בעשייה למען הסביבה.


www.re-.birthing.com ( האתר בתהליך שינוי)
כמו כן – באתר "טיליה"  www.tilia.co.il  -ב"חפש"-  מיכל ברז"ל כהן

פייסבוק :

rebirthing michal barzel cohen

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן