טיפולי אנרגיה
רפלקסולוגיה
רפואה סינית
פסיכותרפיה ואימון
נטורופתיה ותזונה
טיפולי מגע וגוף
הריון ולידה
מרפאת כאב אלטרנטיבית
טיפול בכאב
אבחון גלובלי

יקיר רינגורט

שלום, אני יקיר.

אני מטפל במגע אשר משלב בין פרקטיקות שונות על מנת לספק למטופליי את המענה המקצועי והמדויק ביותר תוך שימת דגש על רגישויותיו וצרכיו של כל אחד מהם. מעבר לכך אני גם הומאופת בעל ניסיון עשיר בטיפול בתלונות שונות ואוכלוסיות מגוונות.

את הרומן שלי עם מקצועות המגע התחלתי אי שם בתחילת שנות האלפיים כאשר למדתי שיאצו לדרגת מטפל בכיר במכללת מדיסין. זו הייתה עבורי הזדמנות ראשונה לחוות את הקשר הבלתי אמצעי, הגישה ההוליסטית והפידבק המיידי אשר מאפיינים את עולם טיפולי המגע ולהישבות בו.

במקביל ללימודיי אלה ומתוך רצון לחקור כלים נוספים להשבת האיזון והבריאות לחייו של המטופל למדתי הומאופתיה קלאסית במשך ארבע שנים. תחום מרתק זה אשר מתייחס אל המטופל כשלם העולה על סך חלקיו מאפשר לי לתת מענה טבעי ויעיל לקשת רחבה של תלונות פיזיות ונפשיות במטופלים מגיל הינקות ועד גיל הזהב.

הצמא לידע והשאיפה לספק מזור הובילו אותי לאורך השנים להרחיב את הכשרתי כך שהיום אני מוסמך גם בעיסוי רפואי (כולל trigger point therapy), עיסוי ספורטאים ועיסוי רקמות עמוק מטעם מכון וינגייט. בנוסף לכך, אני נמצא כרגע בעיצומם של לימודי ספורטתרפיה באותו המוסד.

כמטפל במגע אני מבצע היום אינטגרציה בין השיטות השונות (בדגש על עיסוי רפואי) על מנת להתאים עבור כל מטופל את הטיפול הנכון ביותר עבורו. בין היתר, אני מטפל בתלונות מהתחום האורתופדי (כאבי שרירים, דלקות ונוקשות במפרקים, כאבי גב, צוואר, ברכיים וכו'), בתופעות הקשורות למערכות ספציפיות (מערכת העיכול, מערכת הנשימה, מערכת העצבים וכו') ובמתחים על רקע נפשי/רגשי.

אז אם חשקה נפשכם בעיסוי- לצרכי רגיעה, הרפיית שרירים או עקב תלונה ספציפית יותר, אשמח להיפגש גם עמכם ולתפור לכם טיפול על פי מידותיכם.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן