טיפולי אנרגיה
רפלקסולוגיה
רפואה סינית
פסיכותרפיה ואימון
נטורופתיה ותזונה
טיפולי מגע וגוף
הריון ולידה
מרפאת כאב אלטרנטיבית
טיפול בכאב
אבחון גלובלי

רפלקסולוגיה

רפלקסולוגיה בתל אביב , רמת גן

הרפלקסולוגיה היא שיטת טיפול ואבחון בכף הרגל המתבצעת על ידי לחיצות, חימומים והנעות של אזורים מסוימים בכף הרגל.
השם רפלקסולוגיה מגיע מהמילה האנגלית Reflection שפירושה השתקפות. הרפלקסולוגיה מאמינה כי כפות הרגליים שלנו משקפות את כל אברי הגוף כולו. גם הרפלקסולוגיה היא שיטה הוליסטית, ועל כן היא רואה את הגוף והנפש כמקשה אחת. תפקידה העיקרי הוא לאזן בין הגוף והנפש ולהזרים בהם אנרגיה.

אבחון וריפוי באמצעות כף הרגל

מאבחון כפות הרגליים ניתן ללמוד דברים רבים על האדם הניצב מולנו, על כישוריו המולדים, על הפוטנציאל שלו, על החוזקות והחולשות שלו, ועל מצבו הפיזי והרגשי.
הטיפול הרפלקסולוגי מגביר בגוף את פוטנציאל הריפוי העצמי שלו, כך שבסופו של דבר הגוף הוא זה שמרפא את עצמו, באמצעות הטיפול.

המטפלים שלנו
טלי חנקין

אור עידן

נמרוד רן

נמרוד רן

 

יהודית כובעני

״אחרי החגים״

יש מיליון דרכים לעשות שינוי ולכל אחד ואחת מתאימה דרך אחרת. לפעמים היא ברורה בהתחלה ולפעמים צריך לעשות כמה ניסיונות כדי למצוא את הדרך הנכונה, מאמר מאת מוניקה אדלר.

המשך קריאה »
אלון גן, מטפל בשיטת גרינברג - מרכז טיליה לרפואה משלימה

למה תתחפשו אחרי פורים?

למה תכננת להתחפש בפורים? רובוט זומבי ממאדים? רקדנית? שרה נתניהו? מגדל אייפל? וולברין? ומה התחפושות שלך לאחרי פורים? בן זוג תומך? עובד מסור? החבר לצחוקים? לכל אחד יש כמה תחפושות שמשמשות אותו בחיים, אבל לרוב הן לא קלילות ויצירתיות כמו התחפושת שלך לפורים… איך זה יהיה להוריד את התחפושת גם אחרי פורים? זה לתת לעוד הרבה צדדים שלך לבוא לידי ביטוי, יחד עם הרבה הקלה, חופש ואושר.

המשך קריאה »
אי פריון - מירי אריה-לי

תכנון הריון

טיפול רפלקסולוגי מותאם אישית יכול לעזור וללוות בעצם את התהליכים הטבעיים המתרחשים בגוף, להכין את הגוף לקראת השינוי הגדול שהריון יחולל בו ולהקדים מעט את תהליך קליטת ההריון.

המשך קריאה »

מהי שיטת גרינברג?

בשיטת גרינברג אנחנו בוחנים את ההרגלים הישנים שלנו לאור המטרות שלנו בהווה. אנחנו לומדים לזהות את ההרגלים שמפריעים לנו להגיע למטרותינו, ואיך ההרגלים הללו מופיעים בחיים שלנו כיום.

המשך קריאה »
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן