טיפולי אנרגיה
רפלקסולוגיה
רפואה סינית
פסיכותרפיה ואימון
נטורופתיה ותזונה
טיפולי מגע וגוף
הריון ולידה
מרפאת כאב אלטרנטיבית
טיפול בכאב
אבחון גלובלי

ריברסינג – נשימה מודעת Rebirthing

ריברסינג עם קערות טיבטיות - כל יום שני בשעה 20:00 במרכז טיליה לרפואה משלימה - מיכל ברז"ל כהן
טיפולי אנרגיה
רפלקסולוגיה
רפואה סינית
פסיכותרפיה ואימון
נטורופתיה ותזונה
טיפולי מגע וגוף
הריון ולידה
מרפאת כאב אלטרנטיבית
טיפול בכאב
אירידיולוגיה

 

ריברסינג rebirthing

"רבירסינג" Rebirthing – בעברית לידה מחדש – נשימה מודעת לגוף, נפש, חשיבה ורוח – הוא שמה של טכניקת נשימה חוויתית לשחרור עוצמתי, התפתחות אישית וגדילה רוחנית, שינוי והנאה! שם זה מבטא גישה לחיים ותפישת-עולם.

עם כל שאיפה חדשה שאנו לוקחים/ות, יש לנו הזדמנות לנשום במודעות נשימה מלאה ומשוחררת וליהנות מיותר מרץ, אופטימיות, כוחות מחודשים, יצירתיות, שמחת-חיים, אויר ואור בחיים שלנו !

רובנו מתייחסים/ות אל נשימתנו כאל דבר מובן מאליו, ומשתמשים/ות – מבלי דעת- רק ב-1/9 או 1/8 מנפח הראות שלנו. רבירסינג מאפשר לנו "לקרוא" בנשימתנו בזמן הווה איך רגשות, מחשבות, זיכרונות, חוויות והמצב הפיזי שלנו השפיעו ומשפיעים עליה וגורמים לה להיות עמוקה או רדודה, רחבה או חנוקה – ובאמצעות הנשימה המחוברת המודעת לשחרר, לשנות, לנוח וליהנות.

ההשפעה המצטברת של חווית שחרור נשימתי ופיתוח מודעות לנשימה באמצעות רבירסינג מאפשרת בהחלט לשנות הרגלים וגישות שכבר אינם פועלים לטובתנו הגבוהה ביותר, וליהנות ממרחבים בכל מימדי קיומנו, רוחנית ומעשית.

ריברסינג למתחילים/ות  ומתקדמים/ות מתבצע בשכיבה על מזרן על הגב- מה שנקרא "ריברסינג יבש", ו"ריברסינג במים" למתקדמים/ות בלבד מתבצע תוך ציפה על הגב במים בידי המנחה, כשראש הריברסי/ת (המתאמן/ת) מחוץ למים, או בתוך המים כולל הראש ,על הבטן ,בידי המנחה עם שנורקל ואטמי-אף. יש שלוש דרגות של "ריברסינג במים".

טכניקת נשימות רבת-עוצמה בת אלפי שנים זו התגלתה מחדש בתחילת שנות השבעים והותאמה לצרכי האדם בימינו. הטכניקה הופכת לאורח חיים למפנימים ולמפנימות אותה.

קחו נשימה מלאה ומשוחררת עכשיו ! יש זמן לנשום…

אבי הרבירסינג ומי שנתן לטכניקה את שמה הוא מר לאונרד אור מארצות-הברית.

לפרטים והרשמה התקשרו 072-2500493

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן