טיפולי אנרגיה
רפלקסולוגיה
רפואה סינית
פסיכותרפיה ואימון
נטורופתיה ותזונה
טיפולי מגע וגוף
הריון ולידה
מרפאת כאב אלטרנטיבית
טיפול בכאב
אבחון גלובלי

אבנים חמות

טיפולי אנרגיה
רפלקסולוגיה
רפואה סינית
פסיכותרפיה ואימון
נטורופתיה ותזונה
טיפולי מגע וגוף
הריון ולידה
מרפאת כאב אלטרנטיבית
טיפול בכאב
אירידיולוגיה
אבנים חמות

עיסוי אינדיאני עתיק יומין זה, הוא כיום אחד הפופולרים והמפנקים שבעיסויים. האבן החמה על הגוף המשוח בשמן מביאה איתה רוגע, הרפיה ותחושת פינוק אמיתית. אבני הבזלת החמות מכילות מינרלים רבים ובינהם גם מינרל הנקרא מגנטיט ולו תכונות מיגנוט. האינדיאנים האמינו שתכונות אלו מאפשרות ספיחה של כוחות שלילים ורעלים מהגוף והשרירים.
טיפול באבנים חמות טוב לשרירים כואבים/תפוסים, מרחיב את כלי הדם ובכך מאפשר זרימת דם ואספקת חמצן לאזורים הנגועים ובכך משחרר את חומצות החלב הנתקעות לעיתים בשרירים. בנוסף, החום מעלה את סף הרגישות העיצבית, ובכך מאפשר להפיג טונוס שרירים מתוח הנובע מסטרס.

השימוש בחום הוא למטרת שינוי תגובות פיזיולוגיות המקדמות את הגוף להבראה. הסירקולציה (מחזור הזרימה) משתנה במהירות בשימוש בחום וכתוצאה מכך משתנה גם התזונה והדרך שבה מתפקד כל תא. כאשר מוגברת זרימת דם לעור, לכבד, למעיים ולכליות מוגבר ניקוי הרעלים מהגוף. שימוש בחום בטמפרטורה קיצונית מעודד את הדם לזרום לאזור יותר רחוק.

השפעת האבנים החמות על הגוף: מגביר זרימת דם עורית, מגביר נשימה, פעימות לב, מגמיש שרירים, מגביר חילוף חומרים, ניקוי והזעה, מגביר ייצור תאי דם לבנים ואדומים, מרגיע עצבים, מוריד כאב, כיווץ שריר ומשפר גמישות מפרקים.

*הטיפול אינו מתאים לבעלי קוצב לב/בעיות לב, דלקת חריפה, סכרת, לחץ דם גבוה, בעיות בכליות, בעיות בכלי דם-ורידים/טרשת עורקים, בעיות בחוסר תחושה, בצקות, ניתוחים עד 3 חודשים, היריון, טרשת נפוצה, סרטן, מצבים בהם חום אינו יעיל או מסוכן.

*בתום הטיפול יש לשתות מיד לפחות 2 כוסות מים ולהקפיד על שתייה מרובה באותו יום.

רוצה שנצור איתך קשר?
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן