טיפולי אנרגיה
רפלקסולוגיה
רפואה סינית
פסיכותרפיה ואימון
נטורופתיה ותזונה
טיפולי מגע וגוף
הריון ולידה
מרפאת כאב אלטרנטיבית
טיפול בכאב
אבחון גלובלי

עיסוי לנשים בהריון

טיפולי אנרגיה
רפלקסולוגיה
רפואה סינית
פסיכותרפיה ואימון
נטורופתיה ותזונה
טיפולי מגע וגוף
הריון ולידה
מרפאת כאב אלטרנטיבית
טיפול בכאב
אירידיולוגיה
עיסוי לנשים בהריון

"הריון זאת לא מחלה" – משפט שגרתי המופנה לנשים בהריון על מנת לעודדן ולגרום להן "לסבול בשקט".

נכון, הריון אינו מחלה אבל בהחלט מדובר בתקופה בה אישה עוברת שינויים וטלטלות גופניות, נפשיות ורגשיות כאחד הגורמות לה לרוב לכאבים רבים, למתחים וללחצים. במישור הגופני עובר גוף האישה שינויים עצומים: האגן מתרחב, העלייה במשקל גורמת לבעיות יציבה בגב התחתון ובצוואר, מבחינה רגשית ההורמונים משתוללים בגוף: האישה חשה עצבנות ורגישות יתר באופן כזה שהיא לפעמים "לא מכירה את עצמה" ומבחינה נפשית ההריון מלווה בהרבה חששות ומתחים כגון: האם העובר בריא? האם כל הבדיקות תקינות? הפחד מהלידה וכו'..

עיסוי לאישה ההרה הוא דרך מושלמת לטפל בכל התופעות הללו, מה גם שמשככי כאבים אינם רצויים בתקופה זאת. העיסוי לא רק משפיע על הגוף, אלא גם על הנפש והרגשות. ראשית העיסוי עוזר לגוף לנקז רעלים ופסולת דרך מערכות הדם והלימפה ולהזרים יותר דם וחמצן לשרירים – דבר המתבטא בהורדת עייפות והעלאת החיוניות והאנרגיה.

כמו כן מתמקד העיסוי על שחרור שרירים באזורים הידועים כבעייתיים בהריון – כאבי אגן, גב תחתון וצוואר. העיסוי עובד ברמה הנפשית והרגשית ע"י הרגעת המערכת העצבית, איזון המערכת ההורמונלית וחיבור האישה לגופה תוך הענקת תחושת נוחות מירבית.

מעבר לכל היתרונות הנ"ל יש להבין כי העיסוי פועל באותו אופן על העובר, החווה את הרגעת כל המערכות בגוף אמו ומקבל את ההשפעות החיוביות של העיסוי באופן מיידי.

העיסוי ניתן מחודש רביעי (שבוע 16) ומעלה – לאחר שלושת החודשים הראשונים הידועים כרגישים יותר ועד סוף ההיריון, בסמוך ללידה, כל עוד המטופלת מרגישה בנוח לקבל טיפול.

עיסוי משתמשים בשמן בסיס בלבד ללא שמנים אתריים שאינם מומלצים בזמן הריון.

עיסוי נשים הרות בתל אביב – ברמת גן

המטפלים שלנו

 

חן כהן - עיסוי רפואי, עיסוי נשים הרות | מרכז טיליה
חן כהן            עיסוי רפואי, עיסוי נשים הרות

טלי חנקין

טלי חנקין

עיסוי רפואי,
רפלקסולוגיה, שיאצו

עוד בנושא הריון ולידה:
רוצה להזמין טיפול
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן