טיפולי אנרגיה
רפלקסולוגיה
רפואה סינית
פסיכותרפיה ואימון
נטורופתיה ותזונה
טיפולי מגע וגוף
הריון ולידה
מרפאת כאב אלטרנטיבית
טיפול בכאב
אבחון גלובלי

השתלמות מטפלים בנושא – חמשת האלמנטים בטיפול, מגע ותנועה.

דיויד3
דיויד פרי, מטפל ומרצה כ-25 שנה בארץ ובעולם – רפואה סינית, שיאצו, טווינא ועיסוי תאילנדי. טיליה מרכז לרפואה משלימה.

תיאורית חמשת האלמנטים מוכרת יותר כשיטה לאבחון בתשאול והסתכלות, אך פחות בגישתה לטיפול במגע ותנועה.

בהתאם לתכונותיו של כל אלמנט (מים,אש, אדמה, אויר ומתכת), ניתן להתחבר לאיכות המגע התואמת את האלמנט. באמצעות יכולתו של המטפל לחוות מתוכו את האלמנט, כך יכול המטפל להעביר במגע ו/או תנועה את תחושת האלמנט המסוים אל המטופל ואף לחזקו ולאזנו.

לכל אלמנט יש גם תרגיל תנועה המותאם, שניתן לתרגלו ביחיד ובזוגות,. תרגילים אלו משפרים ומשכללים את היכולת, כיצד לחוש אלמנט מתוך גופך ולהעביר תחושה זו במגע וטיפול.

הידע להבנה עמוקה של כל אלמנט באה לאחר ניסיון של 30 שנות לימוד ו-25 שנות ניסיון כמטפל. דיויד פרי פגש באלפי אנשים וכמנטור שהכשיר מאות תלמידים, הוא בחר לעשות סינתזה ייחודית של אומניות לחימה כמו:  קרטה, טאי צ'י, צי קונג ויוגה עם הבנת הביומכניקה של התנועה וכול זאת כדי ליצור גישה ייחודית לטיפול באלמנט המאפיין את המטופל. כמו כן, כיצד להבין את האלמנט מבחינה תנועתית, ביומכנית, אנרגטית ואינטואיטיבית.

עפ"י תכונותיו הייחודיות של כול אלמנט, ניתן להתאים טיפול שיאזנו ויחזקו. לדוגמא: אלמנט האדמה הקשור לשורש בטחון והתקרקעות, בתרגול לומד המטפל כיצד להשתמש בעקרונות ביומכנים וכיצד כול תנועה נובעת מהשורש שלה שהוא החיבור לאדמה. כגון: הסעת מרכז הכובד, הורדת מרכז הכובד בשילוב עם ריכוז והתמקדות בנקודת מרכז הגוף, תוך כדי העברת תחושת בטחון והכלת המטופל.

מה תקבל/י בהשתלמות?

  • כיצד לחוש את האלמנט ולהעביר אנרגיה של כל אלמנט למטופל. (עפ"י אבחון האלמנט שלו).
  • הבנה עמוקה יותר כיצד לעבוד עם כול אלמנט מתוכך.
  •  שכלול היכולת, מתי ואיך לנוע, לגעת ולטפל בכול אלמנט.
  • שכלול היכולת האינטואיטיבית בטיפול.

ההשתלמות מיועדת ל: 

  • מטפלים המעוניינים להרחיב מגוון הטיפולים, להעמיק הידע שלהם ולהעשירו, להגדיל ולשכלל ארגז הטיפולים.
  • מתאים למטפלים במגע, כמו – עיסוי, שיאצו, טווינא, עיסוי תאלנדי ורפלקסולוגיה

הסדנה תיערך ב- 6.9.2016, בשעה 10:00- 16:00 בקליניקת טיליה, רחוב סעדיה גאון 24.

 

דיויד 1דיוויד פרי הינו מורה ומטפל בכיר בתחום הרפואה המשלימה מזה עשרים וחמש שנה . הכשרתו רחבה מאוד וכוללת : רפואה סינית , רפלקסולוגיה , שיאצו , עיסוי תאילנדי וטווינא. דיויד מחזיק בהסמכות רבות בתחומי ידע אלו מסין , תאילנד, ארה"ב , אירופה וישראל ובמשך השנים לימד והכשיר מאות מטפלים בארץ ובעולם.  פרי מטפל בקליניקות פרטיות בתל אביב ובפתח תקווה ובמסגרת מבוטחי לאומית משלימה.

לצד הניסיון הרב אותו רכש במשך שנים רבות של לימודים והשתלמויות רבות וארוכות בחו"ל מקיים דיוויד פרי הרצאות ,סדנאות ושיעורים במוסדות מובילים בתחומם בישראל :-

אוניברסיטת תל אביב, מכון ווינגייט , האקדמיה ע"ש רובין בירושלים ,סמינר הקיבוצים , המכללה לרפואה משלימה , ג'נסיס , מדיסין, מכללת שלם , מירב, מכבי טבעי ועוד.

כיום משמש דיויד פרי כמנטור. מטפלים בכירים וצעירים מתייעצים ונעזרים בו כאוטוריטה מקצועית  בתחומו ולומדים מניסיונו המעמיק והידע הרב אותו רכש במשך 30 שנה.

כיצד דיויד פרי מסייע למטפלים חדשים ומטפלים וותיקים : –

פרי מציע למטפלים חדשים וותיקים – הכשרות , סדנאות וימי עיון אינדיבידואלים וקבוצתיים על מנת לרענן את ידיעותיהם בתחומי הטיפול השונים. כמו כן  הוא מעדכן אותם בטכניקות חדשות וטכניקות ספציפיות כדי להעצים את יכולתם המקצועית ולשדרג טכניקות טיפול קיימות.

הדרכה אינדיבידואלית

מטפל חדש שסיים הכשרה ארוכה זקוק לעיתים למנטור שילווה, יחנוך וילמד אותו מיומנויות בינאישיות חשובות כגון – איך לגשת למטופל , איך לנהל סדרת טיפולים באופן רציף ומקצועי, איך לאבחן מטופל בדרך הטובה ביותר ואיך לפתור בעיות רפואיות מורכבות  בהן לא תמיד המטפל נתקל בלימודיו.

הדרכה מקצועית

דיויד פרי מלווה מטפלים ועוזר להם בהתפתחות האישית – מקצועית. מטפלים אשר נתקלים בקושי מקצועי , קושי באבחון או הטמעה של טכניקות, יכולים לקבל ממנו הדרכה אישית מוגברת עד לרכישת כל הידע ואופן הטיפול.

הדרכה למטפלים וותיקים

גם מטפלים וותיקים זקוקים לעתים להדרכה ורענון הידע הקיים אצלם. בתחומים בהם פרי מלמד, מתקיימים חידושים ועדכונים ועל מנת לשמור על רמה מקצועית גבוהה משמש פרי כמנטור ואוטוריטה בקרב מטפלים אלו.

אם סיימתם בית ספר או הכשרה איכותית בתחומים הבאים : רפואה סינית , רפלקסולוגיה , שיאצו , טווינא ועיסוי תאילנדי, או שאתם מטפלים בעלי ניסיון ומעוניינים לרענן את הידע או לשפר טכניקות טיפול קיימות, דיויד פרי הוא האיש לפנות אליו ולקבל ממנו ייעוץ מקצועי פרטני או קבוצתי , להרחיב את האופקים המקצועיים ולרכוש ידע חדש ומעודכן שישמש אתכם בהתפתחותכם המקצועית.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן