טיפולי אנרגיה
רפלקסולוגיה
רפואה סינית
פסיכותרפיה ואימון
נטורופתיה ותזונה
טיפולי מגע וגוף
הריון ולידה
מרפאת כאב אלטרנטיבית
טיפול בכאב
אבחון גלובלי

הערכה עצמית

מתנה
מאת שרון שלהב, פסיכותרפיסטית הוליסטית ורפלקסולוגית בכירה, טיליה ממרכז לרפואה משלימה.

נקודת המוצא שלכם צריכה להיות שאתם מתנה.

מגיע לכם את הטוב ביותר, אהבה ללא תנאי, הערכה וקבלה.

כשאתם בוחרים אנשים לחייכם, דאגו שאלו אנשים שכשאתם מדברים אליהם הם מסתכלים לכם בעיניים בכבוד, בעניין, בהקשבה ובאהבה. אנשים שתוכלו לבכות מולם בלי פחד להיראות חלשים, בלי בושה. אתם יודעים שלא משנה כמה נמוך אתם נמצאים מבחינה רגשית בעיניהם אתם מדהימים וכמה שיותר תיפתחו מולם הם רק יעריכו אתכם יותר כי ככל שאתם נחשפים ומתקרבים לאמת ולנשמה שלכם אתם יותר אתם והם אוהבים אתכם כפי שאתם באמת ולא את המסכות שאתם עוטים לפעמים כדי להתחבב או להרשים.

תדעו שמי שאתם זה פשוט מקסים ומי שאינו חושב כך פשוט אינו ראוי לכם בחייו. תזכירו לעצמכם בכל פעם מחדש את תכונותיכם הטובות ותבינו שזה הרבה, הכול.

במקצוע שאתם בוחרים האמינו באמת ובתמים שאתם הכי טובים וביכולתכם לעזור לאחרים בזכות הכישרון שניתן לכם והחוכמה להוציא אותו לפועל על ידי למידה והתמקצעות.

אהבו את עצמכם באמת, דאגו לנוחותכם המרבית בכל רגע בעיקר שאתם ליד אנשים ואם אתם חשים חוסר נוחות תשאלו את עצמכם אם זהו מקומכם הטבעי. אם לא קומו ולכו, תאמינו בעצמכם מספיק בשביל לדעת שקיים מקום טבעי עבורכם ואם לא זה יבוא אחר אך אל תסכימו לסבול חוסר נוחות בסביבתכם. חוסר נוחות זו דרכה של האינטואיציה לפקוח את עיניכם ולגרום לכם לעשות שינוי, אל תפחדו מן השינוי יש לכם אתכם גם אם כל העולם יירעד תהוו עמוד תווך עבורכם.

הישארו נאמנים לעינכם ולליבכם, דרכם אתם רואים ומרגישים את העולם והם הדבר הכי חשוב.

אל תתנו לאיש להוריד אתכם, לגרום לכם לחשוב שאתם פחות ממישהו אחר אולי אתם שונים אך זה כל מה שיפה בכם, צביונכם (האופי שלכם) הוא שהופך אתכם לכל כך נדירים ומיוחדים.

היו אתם וראו איך הכול נופל על מקומו בשלום, האנשים הנכונים לכם מתמגנטים לחייכם, העבודה משגשגת ומעבר לכך טוב לכם עם עצמכם, אתם שלמים.
לסיכום, אהבו את עצמכם, אם אינכם מצליחים שאלו את עצמכם למה? מי הוא האדם או האנשים שגרמו לכם לחשוב שמשהו בכם לא בסדר מלכתחילה? מתי זה קרה? האם זה רלוונטי להיום? מדוע זה עוד מנהל אתכם? מה עליכם לעשות על מנת לזכות באהבה העצמית שלכם?

אולי לבלות זמן איכות עם עצמכם, להתחיל לשוחח עם קולכם הפנימי? אולי אתם זקוקים לעזרה טיפולית? לא משנה מה עשו זאת.

אתם חיים פעם אחת ואין דבר מהנה יותר מהשלמה וקבלה עצמית. מעבר לכסף, הישגיות, הצלחות, זוגיות, ילדים זהו הדבר היחיד שבאמת יכול למלא אתכם מבפנים ולאחר שתגיעו לשם לא תבינו איך חייתם בלי זה עד היום. עשו כל שנדרש על מנת למצוא את עצמכם פנימה, שלוותכם ואהבתכם העצמית. במילים אחרות העריכו את עצמכם הכי גבוה שיש ללא אגו, ממקום תבונתי שיודע מה אתם שווים ולא פיצוי על חסך שהופך ליהירות אלא הכרה ואמת של מי שאתם באמת. היחשפו בפניכם, קבלו את מה שנמצא שם וראו איך העולם לפתע מגיב אליכם אחרת.

מאת שרון שלהבפסיכותרפיסטית הוליסטית ורפלקסולוגית בכירה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן