טיפולי אנרגיה
רפלקסולוגיה
רפואה סינית
פסיכותרפיה ואימון
נטורופתיה ותזונה
טיפולי מגע וגוף
הריון ולידה
מרפאת כאב אלטרנטיבית
טיפול בכאב
אבחון גלובלי

הגשמה עצמית ויצירתיות – ריברסינג עם מיכל ברז"ל כהן

 

 

 

ריברסינג עם מיכל ברז"ל כהן – כל יום שני בשעה 20:00 במרכז טיליה

מה זה ריברסינג ? – תירגול חוויתי ועוצמתי של נשימה מודעת.

8.5.17 במרכז טיליה סעדיה גאון 24 בשעה 20:00

לנשימה אין להתייחס כאל דבר מובן מאליו ! זאת ידעו גם הקדמונים/יות. ריברסינג – במובן היוולדות מחדש – היא טכניקה של רפואת העבר העתיק ושל העתיד המתרחשת בהווה, מבוססת על שיטות נשימה עתיקות שהותאמו לאדם בימינו, ומאפשרת לנו "לקרוא" בנשימתנו ובגופנו איך מחשבות, רגשות, מתח פיזי וזיכרונות הופיעו ומשפיעים עלינו, לזהות דפוסים לשינוי ובאמצעות התמסרות לשינויי עומק וקצב הנשימה, לשחרר שליטה ולאפשר את ההתמרה, אשר תמשיך למנוחה ושלווה עמוקה, מעבר לגבולות הזמן והמקום, לאיזון וריפוי, בתהליך עמוק ומיטיב.. שיטות הנשימה העתיקות שימשו לריפוי, טיהור והתקדשות רוחנית.

זה הילינג הפועל בעוצמה בכל הרמות, משחרר חסימות, מאזן ומרפא בזמן קצר יחסית, ומאפשר במהלך התהליך חיבור עמוק לחלקים הגבוהים והיצירתיים שבנו.

 

אופן הנשימה בריברסינג יחד עם שירת המרפא משחררים חסימות ומתחים שצברנו מרגע לידתנו ולאורך חיינו, ולעיתים גם מלפני לידתנו מתקופת היותנו ברחם, מעניקים יצירתיות ומנוחה, ומאזנים ברמה הפיזית, הרגשית, המנטאלית והרוחנית ועוד מעבר לזה עם מה שאין לו שמות וביטוי במילים. מצב התודעה משתנה ל"זמן-חלום", ונעבור ממצב גלי מוח "לחוצים"- תדרי גמא וביתא, לתדרי אלפא ותטא המזוהים עם מצבי רוגע, טראנס , שלווה ומדיטציה.

שירת המרפא של מיכל מעבירה אנרגיית ריפוי מיטיבה הבאה מהתכוונות של תפילה וברכה. ידוע כי לכל צליל ולמוזיקה בכלל, יש השפעה רבה עלינו בכל רמות הקיום כולל בריאותנו הפיזית, מנטאלית, רגשית ואנרגטית, ולהתעלות רוחנית. מוזיקה משפיעה על מערכת העצבים שלנו בעוצמה, באופן מיטיב או הרסני. מוזיקה מתאימה יכולה לרפא, להעלות הריכוז, לשחרר מתח, להבהיר את האמת הפנימית, לשפר חיי המין, לחזק בריאות הגוף והנפש ועוד..

ומהו הקשר להגשמה עצמית ויצירתיות ? בבקשה להיזכר –

איזה מעשה –באנרגיה טובה ובכוונה להיטיב- רצית לעשות  ועד היום לא זזת מהספה ולא הזזת אצבע ? יש כזה, נכון ? נכון… כולנו מכירים/ות את הענין הזהJ  עכשיו, תן/י לי תאריך יעד לתחילת ולגמר ביצוע !

לרוב התוצאה לא תהיה בדיוק מה שהתכנית הראשונית כללה אבל תמיד יציאה לדרך ההגשמה זו מתנת אהבה ובריאות לנו מעצמנו, שתאפשר המשך החיים ברווחה הנובעת מהידיעה, שלא משנה מה הייתה התוצאה- אנו באמת ניסינו ! ולתמיד נדע שבמקום להצטער על שלא העזנו, ושהחמצנו בגלל כניעה לחששות ודחיינות, קמנו ועשינו מעשה סוף סוף ! ותמיד מתפתח המשך מהיציאה הזו לדרך…חכמה הדרך מההולך/ת בה. ואם לא יצאנו כבר המון זמן לדרך, ולא התחלנו אפילו לבטא את הרצון לתזוזה זו, וקשה לנו להגשים…

כשקשה לנו להתבטא הנשימה נעשית לחוצה, שטחית, רדודה, כמעט בלתי נשמעת ומורגשת, אנו כמעט נחנקים. לרוב אנו לא זוכרים/ות להיות בהתבוננות על המתרחש ולהגיד לעצמנו לנשום חופשי ומשוחרר בזמנים שהכפתורים הפרטיים שלנו נלחצים בדרך בה אנו הולכים/ות.

אכן כן, יש קשר בין נשימה וביטוי עצמי.  כשהנשימה משתחררת- משתחררים הביטוי העצמי והיצירתיות ונעשים שוטפים יותר. עומסים רגשיים, מחשבתיים, אנרגטיים ופיזיים ועומסי זיכרונות "כבדים"- עוזבים בעזרת הנשימה את מערכותינו השונות ואנו חווים/ות הקלה משמעותית, רגיעה ומנוחה פנימית – מה שמאפשר לנו סופסוף מרחב חופשי וקלות- ליצור, להגשים, לבטא !

 

סדנאות ריברסינג והילינג מתקיימות מדי יום שני, בכל יום שני הנושא אחר . עם מיכל צוות סייעים/ות מקצועי.

להרשמה ופרטים נוספים 0722500493

מיכל ברז"ל כהן - ריברסינג
מיכל ברז"ל כהן – ריברסינג

יוצרת ומנחת הסדנה, שירת מרפא – מיכל ברז"ל כהן

מיכל ברז"ל כהן, ריברסרית יועצת ומנחה ותיקה, 36 שנות ניסיון, מוסמכת "החברה הבריטית לריברסינג" BRSS . הוכרה כריברסריתתת בינלאומית ע"יייייי מייסדד השיטה מר לאונרד אור.  BA בוגרת אקדמיה "בצלאל" במיקוד פסיכודינמיקה של יצירתיות. יוצרת שיטת "רוגע", שירת מרפא מקורית, סדנאות ותהליכי גדילה אישיים 1 על 1 להגשמה עצמית. ריברסינג עם צלילים מרפאים בשילוב הילינג, עבודה שמאנית ,דמיון מודרך, ביואנרגיה ותהליכי בריאת מציאות.
פעילת איכות נשימה חיים וסביבה. יחד עם ארגון המתנדבים/ותתתתת שהקימהההה "ירוקק במקום בטון" זוכת האוסקר הישראלי "הגלובוס הירוק" 2014 למצוינות בעשייה למען הסביבה.

פייסבוק :

rebirthing michal barzel cohen

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן