טיפולי אנרגיה
רפלקסולוגיה
רפואה סינית
פסיכותרפיה ואימון
נטורופתיה ותזונה
טיפולי מגע וגוף
הריון ולידה
מרפאת כאב אלטרנטיבית
טיפול בכאב
אבחון גלובלי

"גמישות והפתעות" – ריברסינג עם קערות טיבטיות

סדנת ריברסינג עם קערות טיבטיות בנושא "גמישות והפתעות" 22.5.17 יום שני בערב עם מיכל ברז"ל כהן
סדנת ריברסינג עם קערות טיבטיות בנושא "גמישות והפתעות" 22.5.17 יום שני בערב עם מיכל ברז"ל כהן

לגמישות  קל עם הפתעות. לנוקשות קשה עם הפתעות .   הגמשה מאפשרת הגשמה.

אם נשחק עוד קצת עם השפה, נמצא קירבה גם בין המילה גמישות והמילה משגה, ועוד.

מה הקשר שאפשרי לנו ליצור – באמצעות המודעות שלנו – בין משגים והפתעות ? התייחסות למשגה כהפתעה חיובית ובונה, כהזדמנות לשינוי מוגשת על מגש, המזמינה אותנו להגשים מה שעוד לא ידענו על עצמנו שנגיש עבורנו, ושניגש להגשימו !.

כשאנו בוחרים/ות להתגמש נפתח מרחב לנו ולמי שאיתנו, אפילו בתוך מצב שמפעיל בנו את כפתור ה"אני לא אהיה פראייר/ית", והמרחב שנפתח מאפשר ל"גשם" שפע של הפתעות להגיע משני הצדדים – להגיע במעבר שבראה הגמישות שבחרנו  – ולהתגשם לטובת הכל.

אבל איך עושים את זה ? איך מתגמשים/ות מבחירה מודעת בתוך מצב קונפליקטיבי, לחוץ ומתוח ?

אההההה-  לוקחים נשימה מלאה ומשוחררת…

יש דרכים המאמנות  לנשום כך באופן מודע בכל מצב, להתאמן בהתמדה עד שהנשימה מעצמה מגיבה על מצב מתוח בו אנו מצויים – להתבצע באופן המיטיב, מרגיע, מלא ומשוחרר.  הנשימה והמודעות הופכות ליחידה תיפקודית אחת שפועלת לטובתנו העליונה , שומרת על בריאותנו ומחדשת כוחותינו ואת משק האנרגיה שלנו.

זה לא רק נשימה, מדובר בנשימה ומודעות בו זמנית : לבחור מחשבה שמנעימה לנו את הרגע – להעביר אותה בראש – וכבר האווירה משתנה. יש מי שיקראו  לזה "לחשוב אהבה ולהקרין אהבה".

רק לחשוב ? כן, לחשוב בכוונה את המילה אהבה, או להעביר בראש את האמירה- "אני אוהב/ת", ועוד יותר בונה- לחשוב בכוונה את האמירה המחזקת -"אני אוהב/ת את השינויים שלי", שוב ושוב.

זה משנה תדר- כי למילים שנחשבות או נאמרות יש עוצמה.

וא/נשים ,כולם/ן רגישים/ות. קולטים/ות את השתנות התדר, והתדר בו הם/ן נמצאים/ות מושפע… .

נשימה מלאה ומשוחררת היא ביטוי של אהבה לחיים, ומשחררת מתח ולחץ. זה מה שקורה בתרגול ריברסינג ,טכניקה המשלבת מסורות נשימה עתיקות שהותאמו לימינו ומביאה אותנו בתהליך חוויתי עמוק, עדין ופראי למעבר מתדרי מוח ביתא וגמא=לחץ לחץ, לתדרי מוח תיטא ואלפא=רוגע, מדיטטביות, טראנס, ולמנוחה עמוקה.

בתהליך עצמו אנו מגלים/ות את יכולת הבחירה שלנו לשנות ולשפר עצמנו עוד בכל הרמות – פיזית, רגשית, מחשבתית, אנרגטית, ורוחנית . אנו יוצאים למסע מעבר לשכל ונהנים משחרור שליטה נעים, בריא ומתגמל .

לבריאת מרחב התממשות להפתעות, נתאמן אנו – מי שרוצה – על נשימה מודעת ומשוחררת – בסדנת ריברסינג משולב  בהילינג  אנרגטי  והילינג במגע.

אנחנו ניפגש בקבוצה קטנה לעבודת עומק אדירה ונפלאה ביום שני הקרוב, ואתם/ן מוזמנים/ות להיות שם ולצאת למסע זה איתנו.

זה תמיד מפתיע, בואו ללא ציפיות ובהסכמה להתמסר להגמשה..

אנחנו ניפגש בקבוצה קטנה לעבודת עומק אדירה ונפלאה ביום שני הקרוב, ואתם/ן מוזמנים/ות להיות שם ולצאת למסע זה איתנו.

להרשמה ופרטים נוספים 0722500493

מיכל ברז"ל כהן - ריברסינג
מיכל ברז"ל כהן – ריברסינג

יוצרת ומנחת הסדנה, שירת מרפא – מיכל ברז"ל כהן
נגן נבל קלטי – שווינג

מיכל ברז"ל כהן, ריברסרית יועצת ומנחה ותיקה, 36 שנות ניסיון, מוסמכת "החברה הבריטית לריברסינג" BRS . הוכרה כריברסרית בינלאומית ע"י מייסד השיטה מר לאונרד אור.  BA בוגרת אקדמיה "בצלאל" במיקוד פסיכודינמיקה של יצירתיות. יוצרת שיטת "רוגע", שירת מרפא מקורית, סדנאות ותהליכי גדילה אישיים 1 על 1 להגשמה עצמית. ריברסינג עם צלילים מרפאים בשילוב הילינג, עבודה שמאנית ,דמיון מודרך, ביואנרגיה ותהליכי בריאת מציאות.
פעילת איכות נשימה חיים וסביבה. יחד עם ארגון המתנדבים/ות שהקימה "ירוק במקום בטון" זוכת האוסקר הישראלי "הגלובוס הירוק" 2014 למצוינות בעשייה למען הסביבה.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן