טיפולי אנרגיה
רפלקסולוגיה
רפואה סינית
פסיכותרפיה ואימון
נטורופתיה ותזונה
טיפולי מגע וגוף
הריון ולידה
מרפאת כאב אלטרנטיבית
טיפול בכאב
אבחון גלובלי

אמון ורפואה שלמה – ריברסינג

מיכל מנחה סדנת דידג'ריברסינג בסטודיו במרכז טיליה לרפואה בכל יום שני בשעה 20:00
מיכל מנחה סדנת דידג'ריברסינג בסטודיו במרכז טיליה לרפואה בכל יום שני בשעה 20:00
מיכל מנחה סדנת דידג'ריברסינג בסטודיו במרכז טיליה לרפואה בכל יום שני בשעה 20:00

נהדר ובריא לנו להרגיש אמון ורוגע, באופן כללי וכמובן גם ברזולוציות המדויקות של החיים .                                          

אמון, ריפוי האמון וריפוי באמון הוא הנושא שיפעיל אותנו הפעם לקראת ובזמן הנשימה המודעת בריברסינג. מה שלום יכולתך לתת אמון ?                                                                                                                                                                           את/ה נותן/ת אמון בקלות באופן טבעי עמוק, או שאת/ה מודע/ת לאיזה קושי שיש לך עם מתן אמון בא/נשים, חיות, הטבע האנושי, כוחות הטבע , הממשלה, העירייה, פוליטיקאים/יות, עיתונאים/יות , הבנק, מס הכנסה, ביטוח לאומי, כסף, אלוהים ומה עוד

כולנו א/נשים טובים/ות ונוטים/ות לתת אמון ביסודנו – כך אני מאמינה, ועדיין- אם מצאנו שאכן יש מה לרפא באמון שלנו, מה אנו רוצים/ות שירופא ?- הנה רעיונות, למשל : 

תוצאות ביקורות ושיפוטים שהובעו כלפינו ולגבי אישיותנו או מעשינו בקול רם ובוטאו בפרטיות ו/או בנוכחות אנשים על ידי מי שקרובים/ות אלינו מאוד כמשפחה, חברים/ות, בעבודה ובשכונה וכו' , ו/או  על ידי זרים/ות, ובכך העליבו אותנו או למשל לרפא את תוצאות חוויותינו הראשוניות בעולם מאיך שנגעו בנו ומה אמרו אודותינו כשיצאנו מהרחם- כי כן, אנו זוכרים/ות מה שחווינו כתינוקות , או להחלים מחוויות שלא נעמו לנו, שחווינו ומהן למדנו על העולם הזה, על החיים בכדור הארץ, החיים בתוך גוף פיזי, ועוד.

חווית אובדן אמון כתוצאה למשל מגינוי המגיע ממקום לא צפוי , יוצרת בנו הרגשה שאנו לא מוגנים/ות, והרגשה של אי-הגינות כלפינו – כי הלא אנו לא כאלה, כמו שהמגנה אומר/ת עלינו ! אני כן בסדר וטוב/ה ממה שנאמר עלי, ו…!!
גינוי הוא חוויה הנחווית כבר מגיל צעיר, וגם א/נשים אהובים/ות וחשובים/ות לנו גינו אותנו, בכוונה טובה מצידם/ן.                                                                                                                                                                                                      בעת ולאחר גינוי- אנו מרגישים/ות לא בטוחים/ות, לא בעצמנו ולא בעולם. לאובדן אמון יש תופעות לוואי . עשוי לגרום למגוון תגובות, ביניהן פחד קהל, כעס לא-פתור, חששות לא מבוססים גם במקומות שהיו קודם בטוחים, ירידה בכבוד העצמי, חרדות ופחדים, בעיות נשימה, בעייתיות בחיי המין, צורך בנקמה ועוד. אנרגיית החיים יורדת וחופש הנשימה נפגע. כמו שאומרים – "מי שניכווה ברותחין יעשה "פוווו" גם על יוגורט קפוא".
כדור השלג מתגלגל וגדל עם הזמן ואז אנו עצמנו עלולים/ות לאבד אמון בעצמנו ! גם ללא צורך, וגם מבלי שנהיה מודעים/ות לכך! גם כשמה שגרם לאובדן אמון –ה"טריגר"- היה ונגמר מזמן, אנו זוכרים/ות אותו , הוא ממשיך להדהד בנו מבלי דעת. גם כשאנו גדלים/ות וכבר מרדנו וניסינו להוכיח לעצמנו שכן שיקמנו לנו את האמון בכל מיני דרכים, עדיין נשמע מדי פעם את קולו של אי האמון ממשיך/ה להדהד אך זה בקולנו-אנו, כעת… בידיעה שאנרגיית אי האמון קיימת מהדהדת מאתנו לסביבתנו ועוצמתית , יש לנו כאן הזמנה להתעורר להתבונן ולבחור איך להכיל אחרת את מה שהיינו רוצים/ות לחוות אחרת ,למען בריאותנו והרגשתנו השלווה יותר. להגיב ממרכז הווייתנו שהוא אור מתוך בחירה לשמור עלינו – לזכור שתגובתנו מהדהדת משהו אל הנשמה/הוויה של מי או מה שמעורר בנו שוב את האי-אמון הישן ההוא שלנו.

אנו כאן –כל הברואים/ות, מורים/ות ושליחים/ות כולנו לכולנו. ולכל סובבנו. ותזכורת : כשאי האמון התגלה כמוצדק – יש גם חוק ומסגרות חברתיות אותם ניתן להפעיל ובם להשתמש כשאנו מאוימים/ות מאוד, ללא קירבון עצמי ומבחירה שלווה נטולת נקמה או כעס. אפשר להיפרד מההרגל להיות באי אמון ומלחזור לשחזר לעצמנו חוויות שגרמו אותו. זיכרון של מצב אי-אמון תמיד מלווה בשינוי נשימתי. עם הנשימה העמוקה ,משוחררת ורחבה בעת הריברסינג, נגיע וניגע במקומות הממשיכים לשאת אי-אמון, לריכוכו ולריפויו בעזרת נשימה אוהבת המזרימה חיים לתוכנו !

סדנאות דידג'ריברסינג מתקיימות אחת ל – 4-6 שבועות בימי שני בערב . סדנאות ריברסינג והילינג מתקיימות מדי יום שני, בכל יום שני הנושא אחר . עם מיכל צוות סייעים/ות מקצועי.

ריברסינג – קליטה, הכלה, עיבוד ושחרור

להרשמה ופרטים נוספים 0722500493

מיכל ברז"ל כהן - ריברסינג
מיכל ברז"ל כהן – ריברסינג

יוצרת ומנחת הסדנה, שירת מרפא – מיכל ברז"ל כהן

מיכל ברז"ל כהן, ריברסרית יועצת ומנחה ותיקה, 36 שנות ניסיון, מוסמכת "החברה הבריטית לריברסינג" BRS . הוכרה כריברסרית בינלאומית ע"יי מייסדד השיטה מר לאונרד אור.  BA בוגרת אקדמיה "בצלאל" במיקוד פסיכודינמיקה של יצירתיות. יוצרת שיטת "רוגע", שירת מרפא מקורית, סדנאות ותהליכי גדילה אישיים 1 על 1 להגשמה עצמית. ריברסינג עם צלילים מרפאים בשילוב הילינג, עבודה שמאנית ,דמיון מודרך, ביואנרגיה ותהליכי בריאת מציאות.
פעילת איכות נשימה חיים וסביבה. יחד עם ארגון המתנדבים/ות שהקימהה "ירוקק במקום בטון" זוכת האוסקר הישראלי "הגלובוס הירוק" 2014 למצוינות בעשייה למען הסביבה.

פייסבוק :

rebirthing michal barzel cohen

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן