טיפולי אנרגיה
רפלקסולוגיה
רפואה סינית
פסיכותרפיה ואימון
נטורופתיה ותזונה
טיפולי מגע וגוף
הריון ולידה
מרפאת כאב אלטרנטיבית
טיפול בכאב
אבחון גלובלי

איתמר גנז – ריברסינג

איתמר גנז

איתמר גנז

תרפיה מבוססת נשימה מעגלית והתמקדות, המוכרת גם בשם ריברסינג (rebirth – לידה מחדש), הינה דרך טיפול רבת עוצמה המאפשרת להיכנס לעולם הפנימי המרתק של התת מודע בצורה מודעת ובטוחה, לפגוש ולגעת במקומות נסתרים השוכנים בכל אחד ואחת מאיתנו.

בתהליך הנשימה המעגלית מתרחשת התרחבות פנימית תודעתית המאפשרת לחזור לרגעים משמעותיים בשלבים מוקדמים יותר של חיינו, להרגיש ולחוות מחדש תחושות פנימיות בלתי מוסברות, קשיים ואתגרים שמעסיקים אותנו ואינם נגישים וניתנים להבנה ופתרון באמצעות מחשבה רגילה ודרך ניתוח רציונלית של אותם הדברים.

החוויה מחדש של התחושות והרגעים האלו מתוך מקום של צמיחה והתרחבות של התודעה מאפשרת הכלה רחבה יותר ונקודת מבט חדשה ולעיתים מפתיעה על אותם מקומות בתוכנו שחשבנו שאנחנו כבר מכירים היטב ובכך להשיג הבנה אמיתית וטובה יותר של הנושאים הבלתי פתורים שבתוכנו.

במהלך סשן הנשימה אני אלווה אותך בתהליך האישי שלך, ובאמצעות הדרכה והכוונה עדינה בשילוב התמקדות בתחושה המורגשת (felt sense) בכל זמן נתון בתהליך נוכל להרגיש בצורה מדויקת את התחושות שעולות והביטוי שלהן בגוף, לגעת במה שמוחזק עמוק בפנים כבר כל כך הרבה זמן שאנחנו אפילו לא מודעים לכך שהוא קיים, ולאפשר לך לבחור במה שנכון לך מתוך מקום של חופש וידיעה פנימית מה מתאים ומדויק עבורך.

לתיאום פגישה עם איתמר:

072-2500493

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן