טיפולי אנרגיה
רפלקסולוגיה
רפואה סינית
פסיכותרפיה ואימון
נטורופתיה ותזונה
טיפולי מגע וגוף
הריון ולידה
מרפאת כאב אלטרנטיבית
טיפול בכאב
אבחון גלובלי

אילן וולנברג

אילן וולנברג - רפואה סינית - טיליה מרכז לרפואה משלימה
אילן וולנברג - רפואה סינית - טיליה מרכז לרפואה משלימה
אילן וולנברג – רפואה סינית – טיליה מרכז לרפואה משלימה

בזיכרונות ילדותי אני ואחיי מטפסים והולכים על הגב הכואב של אמא. אמא משמיעה קולות של הקלה ורווחה ומעודדת אותנו. כך, אחת למס' ימים, בתורי, הולך על הגב של אמא, נשען ולוחץ כדי לסלק את כאביה.

בבגרותי, לא תיארתי שיבוא יום ואמצא עצמי מטפל במגע המביא מזור למאות אנשים עם מגוון רחב של כאבים והפרעות, ומלמד צעירים אחרים את טכניקות המגע.

לאחר סיום לימודיי באונ': B.A במדעי ההתנהגות ו- M.A. בחינוך מיוחד, עבדתי בתפקיד אדמינסטרטיבי/חברתי. עד שיום אחד לפני 15 שנים, חבר טוב מציע לי להיכנס לשיעור שיאצו בו הוא לומד, ולהתרשם. "אני חושב שזה יעניין אותך" אמר.

למחרת נכנסתי לשיעור שיאצו ומאז אני שם – בעולם הטיפול במגע.

במפגשים הטיפוליים, ובהתאם לאבחון המטופל, אני משלב טכניקות מגע של שיאצו, טווינה, יוגה תאילנדית, טריגר פוינטס, ג'ן שן אקופורסורה, לצד רפואה סינית (דיקור, מוקסה, כוסות רוח ועוד).

שילוב טכניקות המגע וניסיוני המקצועי מאפשר לי לטפל בהצלחה במגוון רחב של הפרעות וכאבים. החל מכאבים והפרעות על בסיס אורטופדי (כמו כאבי גב, צוואר, מפרקים, שרירים וגידים), דרך הפרעות פנימיות (כמו הפרעות שינה, כאבי ראש, גניקולוגיה, בעיות עיכול, אסטמה, סחרחורות, שפעת) ועד לבעיות רגשיות והפחתת המתח הנפשי.

 

בברכת בריאות טובה,

אילן וולנברג

https://www.tilia.co.il/product/%D7%98%D7%99%D7%A4%D7%95%D7%9C-%D7%94%D7%99%D7%9B%D7%A8%D7%95%D7%AA/

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן