טיפולי אנרגיה
רפלקסולוגיה
רפואה סינית
פסיכותרפיה ואימון
נטורופתיה ותזונה
טיפולי מגע וגוף
הריון ולידה
מרפאת כאב אלטרנטיבית
טיפול בכאב
אבחון גלובלי

הריון ולידה

כאשר אישה מתחילה את תקופת ההיריון כל מרצה ומשאביה הפיזיים והאנרגטיים מתגייסים כאחד לטובת התינוק, כנבואה לחיים שעתידיים להגיע עם בוא הרך הנולד.

ואכן  לכל תקופת האושר והלבלוב מתלוות גם תחושות פחות נעימות  לעיתים הן פיזיות, מנטליות ואכן גם רגשיות כתוצאה מהשילוב של תהליכי גוף פנומנליים וריבוי של הורמונים. ניתן לסווג את התופעות הנפוצות על פי שלבי ההיריון בדרך כלל:

בשליש הראשון של ההיריון הגוף נכנס לעבודה סיזיפית המאפשרת את קליטת העובר והכנת כל מערכות הגוף לגדילתו והתפתחותו בתוך הרחם. זה גורם בדרך כלל לסימפטומים כגון: עייפות קיצונית וחוסר אנרגיה,בחילות, צרבות, הקאות, שינויים במצב רוח, חוסר איזון הורמונלי, הופעות ורידים ברגליים, עצירות וטחורים.

מגוון טיפולים לנשים בהריון- טיפולי רפואה משלימה מטפלים בכל מערכות הגוף ומאזנים אותם, נוכח האתגר שגופך עובר בצורה שאין דומה לה. דיקור סיני, רפלקסולוגיה, עיסוי, שיאצו ועוד נותנים מענה לכל הסימפטומים הנ"ל ומשאירים אותך רעננה יותר ונתמכת.

בשלבים מתקדמים יותר להריון, הטיפול יכול לעזור במצבים של צרבות, בצקות, נפיחות, כאבים בגב ובשכמות, עצירויות, הפרעות שינה, שינויים בלחץ  דם היכולים לגרום לפיגמנטציה, קשיים בנשימה ובעצם הטיפול הרך והעדין יכול לתת תמיכה והקלה משמעותית לכל מערכת בגוף שזקוקה לכך על ידי הזרמה והנעה של הדם, החמצן ומשככי הכאבים הטבעיים המצויים בגופנו.

בשלב האחרון שלפני הלידה המאופיין בעיקר בשינויי מצב רוח, כבדות ועייפות רפלקסולוגיה עוזרת לך להתכונן ללידה ולעובר להתהפך.

https://www.tilia.co.il/product/%D7%98%D7%99%D7%A4%D7%95%D7%9C-%D7%94%D7%99%D7%9B%D7%A8%D7%95%D7%AA/

סוגי טיפול

דולה תומכת לידה

תזונה טבעית לנשים בהריון

רפלקסולוגיה לפוריות והריון

דיקור לפוריות, הריון ולידה

היפוך עובר ורפואה סינית

יעוץ ותמיכה במטופלות פוריות

עיסוי לנשים בהריון


גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן