טיפולי אנרגיה
רפלקסולוגיה
רפואה סינית
פסיכותרפיה ואימון
נטורופתיה ותזונה
טיפולי מגע וגוף
הריון ולידה
מרפאת כאב אלטרנטיבית
טיפול בכאב
אבחון גלובלי

איתי אקוניס

איתי אקוניס

איתי אקוניסשלום אני איתי אקוניס,
הקשר והאהבה שלי לרפואה הסינית התחילו כשהגעתי לסין לראשונה בטיול הגדול. נחשפתי לתרבות בריאותית מדהימה והתפלאתי לראות את רמת איכות החיים השונה משלנו של צעירים ומבוגרים כאחד. תרבות של תנועה וקהילה שחשובים להם עד מאוד. מתוך התפלאות זאת החלטתי להישאר שנה שלמה בסין וללמוד את השפה ולהכיר את התרבות לעומק רב יותר. הכרתי מטפלים סינים מדהימים ותרגלתי צ'י קונג בפארקים ובמנזרים.
בתור אחד שמאוד מחובר לתחום הביולוגיה ובריאות נפש האדם החלטתי שמה שראיתי וחוויתי בסין צריך ליישם בכל מקום כלשהו ובעיקר הרצון להיות חלק מזה בארץ שלנו שכל כך זקוקה לזה.

למדתי במכללת ברושים בתל אביב
4 שנים את התחום ואחרי כן המשכתי בקורסי השתלמות אורתופדית בראי הרפואה היפנית והתמחות בצמחי מרפא. היום אני רואה את האפקט החיובי של הטיפולים על היכולת של הגוף לרפא את עצמו בזכות המחטים, העיסוי והצמחים בקליניקה.

מזמין אתכם לבוא להתנסות בטיפולים שמטיבים עם הבריאות הפיזית והנפשית כאחד, בנוסף להמלצות להרגלי חיים בריאים יותר החשובים מאוד בתרבות הסינית ומובילים לאיכות חיים טובה ושקטה יותר.

 
 
השילוש הסיני הקדוש - חשיבות השינה - שמעון פנחסוב - מרכז טיליה לרפואה משלימה

שינה נכונה ובריאה

הרגלי השינה שלנו מאוד חשובים ומשפיעים על מצב גופנו ואיברינו במשך היום, בעיות שכיחות שאיתן מגיעים אלי לקליניקה הן כאבי גב וצוואר, וטיפולים שבהם המטופל מקפיד על הרגלי השינה, הינם אפקטיבים יותר והתוצאות מהירות ונשמרות לטווח ארוך.

קרא עוד »
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן